Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wkowal10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wkowal10

  1. wkowal10 odpowiedział(a) na wkowal10 temat w Audi A4 B8
    Zamierzam wymienić na Osram Cool Blue Intense, żeby noc stała sie dniem. Kolega z forum handluje tymi palnikami. Można mu wierzyć?
  2. wszysztko na zimnym. Pierwsze bez odpalenia, drugie silnik pracuje.
  3. wkowal10 odpowiedział(a) na wkowal10 temat w Audi A4 B8
    No obudowa nie powinna byc przyciagana przez magnez. Ktoś k..... a zmieniał w Niemczech, bo kupiłem na niemieckich numerach. Jeżdżę tak 2. 5 roku. A Niemcy taki porządny naród. Trzeba wymienić.
  4. wkowal10 odpowiedział(a) na wkowal10 temat w Audi A4 B8
    Załączam zdjęcie żarnika.????????
  5. Załączam zdjęcia. Jedno silnik nie odpalony, drugie silnik odpalony. Przy odpalonym silniku wskaźnik jest blisko wycięcia- widac drgania wskaźnika. Czy uWas też takie zjawisko występuje?
  6. wkowal10 odpowiedział(a) na wkowal10 temat w Audi A4 B8
    Magnesem dotknąłem metalowej puszki- nic. Czyżby jakaś chińszczyzna?
  7. wkowal10 odpowiedział(a) na wkowal10 temat w Audi A4 B8
    nikt nic
  8. wkowal10 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie, zajrzałem jakie mam palniki - żarówki. Nie ma żadnej marki PHILIPS, OSRAM, itp. tylko pisze HID. Co to jest? Czy takie są oryginały, czy ktoś włożył jakiś chłam? Sądziłem, że mam oryginały. A wy co macie, jeżeli macie oryginalne?
  9. A zderzak nie był demontowany , bo nie zauważyłem żadnych śladów. Czy można zdemontować chłodnice bez demontażu zderzaka i wyjąć dołem jak samochód jest na podnośniku?
  10. Te skrajne położenie to jest akurat 5 mm. A co sądzicie o tym,że pasek jest wąski 25 mm (w innych silnikach występuje 30 mm) a wymiana wg vinu po 210tys. Pan w serwisie nie był w stanie mi odpowiedzieć Krotoskiy Cz-wa. Jutro zadzwonię do innego serwisu.
  11. No po prawej stronie skrajnie. Po ilu kilometrach sprawdzi położenie?
  12. Podjadę do mojego mechanika i poproszę go o sprawdzenie kąta vcdsem- chyba będzie wiedział o co chodzi?
  13. Witam. Panowie jestem po wymianie rozrządu 196 tkm. Silnik CJCB , pasek mam szerokości 25 mm i reszta podzespołów. W serwisie po vinie powiedzieli, że wymiana rozrządu po 210 tkm. Przy wężzszym pasku 210 tkm- trochę dziwne. Co o tym sądzicie? Na rolce napinającej wskaźnik mam w pozycji skrajnej - po prawej stronie patrząc na rolkę. Czy to jest dobrze? Podczas pracy też się nie zmienia. Tylko jakby trochę drgał. O kąt synchronizacji mechanika nie pytałem. Silnik chodzi ok , żadnych błędów. Czy kąt synchronizacji jest ok jak wskaźnik jest w pozycji wyciętej blaszki, czy bywa różnie? Dodaję zdjęcie położenie wskaźnika przed i po wymianie rozrządu.
  14. Panowie kogo możecie polecić aby zaktualizował mi MMI 3G+ i odblokował funkcje które można odblokowac- okolice Częstochowy, Radomska, Bełchatowa, Wielunia? Mozna na priva.
  15. Mam rocznik sierpień 2012, rok modelowy 2013. Byłem w serwisie powiedzieli że 210 tys.
  16. Fabryczny jest na 210 tys.
  17. Nikt sie nie wypowie?
  18. Panowie. Czy warto więcej płacić za rozrząd ze znaczkami wv audi - kosztuje około 850 zł, czy kupić firmy np. INA, CONTINENTAL bez onaczenia wv audi- koszt ok. 650 zł. ?
  19. Panowie. Czy da samemu radę podejrzeć w jakim stanie jest pasek rozrządu? Jest dostęp? Jest dużo roboty?
  20. Jak kupiłem samochód 2 lata temu to z początku jeden palnik się nie zapalał po odpaleniu samochodu. Po chwili się zapalał. Myślałem że to coś z niedoładowaniem. Teraz wszystko jest ok. Ostatnio na stacji diagnostycznej gość regulował mi ten reflektor i po odpaleniu i wyjechaniu ze stacji pokazał mi, że jest spalona żarówka. Po zgaszeniu i zapaleniu silnika wszystko wróciło do normy. Czy to objaw wypalonego palnika?
  21. Panowie, co ile wymieniać żarówki biksenonowe? Jak poznać, że są zużyte? Jakieś wskazówki?
  22. Ja nie pytam czy występuje, tylko jak zamontować?
  23. Panowie. Jak prawidłowo zamontować emblemat sline w grillu a4 b8. Przy sprzedawanych a4 b8 na otomoto widać róznice: raz znaczek leży (stoi) na poziomym elemencie grilla, co z bliska chyba kiepsko wygląda, bo widać konstrukcję emblematu. Byłbym za tym aby znaczek wisiał na poziomym elemencie grilla (u góry)- jest nawet fragment grilla , który jakby był przystosowany do montażu, ale bez spinek sie nie obejdzie. Panowie jak zamontować- jak to zrobic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.