Treść opublikowana przez wkowal10
-
palniki HID ?
Zamierzam wymienić na Osram Cool Blue Intense, żeby noc stała sie dniem. Kolega z forum handluje tymi palnikami. Można mu wierzyć?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
wszysztko na zimnym. Pierwsze bez odpalenia, drugie silnik pracuje.
-
palniki HID ?
No obudowa nie powinna byc przyciagana przez magnez. Ktoś k..... a zmieniał w Niemczech, bo kupiłem na niemieckich numerach. Jeżdżę tak 2. 5 roku. A Niemcy taki porządny naród. Trzeba wymienić.
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
okjej
-
palniki HID ?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
Załączam zdjęcia. Jedno silnik nie odpalony, drugie silnik odpalony. Przy odpalonym silniku wskaźnik jest blisko wycięcia- widac drgania wskaźnika. Czy uWas też takie zjawisko występuje?
-
palniki HID ?
Magnesem dotknąłem metalowej puszki- nic. Czyżby jakaś chińszczyzna?
- palniki HID ?
-
palniki HID ?
Panowie, zajrzałem jakie mam palniki - żarówki. Nie ma żadnej marki PHILIPS, OSRAM, itp. tylko pisze HID. Co to jest? Czy takie są oryginały, czy ktoś włożył jakiś chłam? Sądziłem, że mam oryginały. A wy co macie, jeżeli macie oryginalne?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
A zderzak nie był demontowany , bo nie zauważyłem żadnych śladów. Czy można zdemontować chłodnice bez demontażu zderzaka i wyjąć dołem jak samochód jest na podnośniku?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
Te skrajne położenie to jest akurat 5 mm. A co sądzicie o tym,że pasek jest wąski 25 mm (w innych silnikach występuje 30 mm) a wymiana wg vinu po 210tys. Pan w serwisie nie był w stanie mi odpowiedzieć Krotoskiy Cz-wa. Jutro zadzwonię do innego serwisu.
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
No po prawej stronie skrajnie. Po ilu kilometrach sprawdzi położenie?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
Podjadę do mojego mechanika i poproszę go o sprawdzenie kąta vcdsem- chyba będzie wiedział o co chodzi?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
nikt nic?
-
wskaźnik na rolce napinającej a kąt synchronizacji rozrządu
Witam. Panowie jestem po wymianie rozrządu 196 tkm. Silnik CJCB , pasek mam szerokości 25 mm i reszta podzespołów. W serwisie po vinie powiedzieli, że wymiana rozrządu po 210 tkm. Przy wężzszym pasku 210 tkm- trochę dziwne. Co o tym sądzicie? Na rolce napinającej wskaźnik mam w pozycji skrajnej - po prawej stronie patrząc na rolkę. Czy to jest dobrze? Podczas pracy też się nie zmienia. Tylko jakby trochę drgał. O kąt synchronizacji mechanika nie pytałem. Silnik chodzi ok , żadnych błędów. Czy kąt synchronizacji jest ok jak wskaźnik jest w pozycji wyciętej blaszki, czy bywa różnie? Dodaję zdjęcie położenie wskaźnika przed i po wymianie rozrządu.
-
kogo możecie polecić do aktualizacji mmi 3G+ woj. łódzkie, ś\laskie?
Panowie kogo możecie polecić aby zaktualizował mi MMI 3G+ i odblokował funkcje które można odblokowac- okolice Częstochowy, Radomska, Bełchatowa, Wielunia? Mozna na priva.
-
części rozrządu ze znaczkiem vw audi , czy np. ina?
Mam rocznik sierpień 2012, rok modelowy 2013. Byłem w serwisie powiedzieli że 210 tys.
-
części rozrządu ze znaczkiem vw audi , czy np. ina?
Fabryczny jest na 210 tys.
-
części rozrządu ze znaczkiem vw audi , czy np. ina?
Nikt sie nie wypowie?
-
części rozrządu ze znaczkiem vw audi , czy np. ina?
Panowie. Czy warto więcej płacić za rozrząd ze znaczkami wv audi - kosztuje około 850 zł, czy kupić firmy np. INA, CONTINENTAL bez onaczenia wv audi- koszt ok. 650 zł. ?
-
Czy da samemu radę podejrzeć w jakim stanie jest pasek rozrządu?
Panowie. Czy da samemu radę podejrzeć w jakim stanie jest pasek rozrządu? Jest dostęp? Jest dużo roboty?
-
Co ile wymieniać zarówki biksenonowe? Jak poznać, że są zużyte?
Jak kupiłem samochód 2 lata temu to z początku jeden palnik się nie zapalał po odpaleniu samochodu. Po chwili się zapalał. Myślałem że to coś z niedoładowaniem. Teraz wszystko jest ok. Ostatnio na stacji diagnostycznej gość regulował mi ten reflektor i po odpaleniu i wyjechaniu ze stacji pokazał mi, że jest spalona żarówka. Po zgaszeniu i zapaleniu silnika wszystko wróciło do normy. Czy to objaw wypalonego palnika?
-
Co ile wymieniać zarówki biksenonowe? Jak poznać, że są zużyte?
Panowie, co ile wymieniać żarówki biksenonowe? Jak poznać, że są zużyte? Jakieś wskazówki?
-
jak prawidłowo zamontować emblemat sline w grillu
Ja nie pytam czy występuje, tylko jak zamontować?
-
jak prawidłowo zamontować emblemat sline w grillu
Panowie. Jak prawidłowo zamontować emblemat sline w grillu a4 b8. Przy sprzedawanych a4 b8 na otomoto widać róznice: raz znaczek leży (stoi) na poziomym elemencie grilla, co z bliska chyba kiepsko wygląda, bo widać konstrukcję emblematu. Byłbym za tym aby znaczek wisiał na poziomym elemencie grilla (u góry)- jest nawet fragment grilla , który jakby był przystosowany do montażu, ale bez spinek sie nie obejdzie. Panowie jak zamontować- jak to zrobic.