Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buzka92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buzka92

  1. Buzka92 opublikował(a) temat w 2.6
    Witam i pozdrawiam wszystkich w nowym roku!! Dla mnie zaczyna sie smutno bo moje a4 2.6 osłabło. Objawy sa nastepujace: auto do 4-4,5tys obrotów jedzie nie jest nazbyt mulaste, pózniej zaczyna sie tragedia, obrotomierz porusza sie ledwo do przodu, silnikiem widocznie dygocze, redukcja biegu jesli zmniejszy obroty ponizej 4tys pozwala jeszcze chwile przyspieszyc. Po próbie przekroczenia 4 tys obrotów, autem widocznie dygocze przez chwile. Na vagu brak błędów, ale po 4 tys zrywa komunikacje. Sprawdziłem poprawność ustawienia rozrzadu, rezystancje czujników, cewki oraz modułu zapłonu, wszystko w normie. Czy możliwe ze padł ECU? Co jeszcze sprawdzic? Dodam ze auto ma LPG, na obu paliwach bez różnicy
  2. Buzka92 odpowiedział(a) na Skrobik temat w 2.6
    Witam;) W 2.6 ABC nie masz przepływki, to coś z dwoma wtykami to moduł zapłonu:) Ważne aby przylegał do rury ściśle, bedzie w ten sposób przez nia chłodzony;) Co do stożek filtra, to śpiewka jest ta sama wszedzie, gorsze parametry filtracyjne, oraz przy nieodpowiednim montazu zasysanie ciepłego powietrza ( ciepłe powietrze posiada w swej objętości mniej tlenu). Mógłbyś pokazac do czego sa podłączone przewody od zaworka z manometrem?
  3. Witam, mam na imie Mariusz i przypadkiem przesiadłem sie na 4x4, do tej pory same rwd, jestem bardzo mile zskoczony własciwościami jezdnymi. Auto to skromne a4 b5 quattro. Na najzwyklejszym zawiasie audi (jak dla mnie nie do zaakceptowania, zbyt duże wychylenia na zakrętach), nie picowane, nie tjuningowane w szopce u kolegi, bardzo ładnie zachowane w oryginalnym stanie. Chce go doinwestować, ale tak by zachowa jak największa oryginalność konstrukcji, nie interesuje mnie rasowanie silnika, marzy mi sie jedynie bardziej gardłowy dźwięk v6, niższe zawieszenie (tu chyba wystarczy eibach -40), no i felga 17... Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie w szeregi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.