Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rychoo0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rychoo0

  1. łooo: http://www.autostuff.pl/nowe/2356/motocyklista-ucieka-spod-kol-ciezarowki---zobacz-nie-uwierzysz
  2. Witaj Napisz proszę, gdzie regenerowałeś pompę. Tutaj lub priv. Pzdr.
  3. Ogarnąłeś temat?
  4. http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-tzw-motocyklisci-z-patelni-ilu-ich-zginie-w-tym-roku,nId,2183251 A dla samochodów to przeca było od jakiegoś czasu. Sam skorzystałem raz ze średniej ze zjazdu Pzdr.
  5. Twoim nowym nabytkiem lepiej, ja z prawie pętli na Kurdwanowie do huty skuterkiem to max 20 min jadę. Teraz jeszcze wspomniane buspasy miodnie.
  6. Trzeba będzie na rowerze jeździć Dla mnie puki nie pada jest LUX , dzięki buspasom jadę szybciej
  7. Witam BPW z 2007 roku sygnalizuje w jakiś sposób wypalanie filtra?
  8. Hi mam takie: https://www.google.pl/search?q=huawei+e5377&rlz=1C1GIWA_enPL617PL618&biw=1336&bih=789&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwit8b3JhYvLAhVCaxQKHdZMCoUQ_AUIBigB działa OK, prędkość zależy od ... wielu czynników. U mnie max 50 Mbps, są dni że jest i 4-5.
  9. Hi Miałem SJ4000 byłem bardzo zadowolony, po czym jak spadła koledze odkupił ją i nadal kręci. Ja kupiłem teraz S50, podobna lecz z pilotem. Wcześniej mi brakowało tego gadzetu. Kręci bardzo podobnie. Na youtube masz wiele filmików porównawczych. Pzdr.
  10. Wiem o czym piszesz, jak się nie ma co się lubi ... Coraz mniej, lub lat przybywa i się nie chce. Gdzie te czasy, co niedziele przywoziło się pucharek, ehh
  11. chodzi mi o, naciśniesz hamulec Lewą, puść gaz i go naciśnij z ponownie prawą Taki półśrodek, ale działa
  12. Ja się nauczyłem już na 2 razy gaz brać. Z czasem nie bedzie to przeszkadzać jak szybko nuziami machasz
  13. Długą rurką ??? Powodzenia w odkręcaniu. Ja zakręcając nigdy w życiu nie używałem przedłużki. A już sporo się nazmieniałem kół w życiu. Zależy też od zakręcającego te felgi, może jest niewysoki i ma mniej niż 50 kg wagi. Mi nie raz udało się przypadkiem ukręcić śrubę zwykłym kluczem (waga prawie 100 kg)
  14. A jak długo jeździsz na nich?
  15. W Krakowie masz warsztat?
  16. Rychoo0 odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Może już ma swap z 1,9?
  17. Krzysztofa mogę i ja polecić. Na życzenie klienta (moje) tak wyciska konie mechaniczne, że aż pot z nich leci
  18. W jakiej firmie regenerowałeś? Na takiej samej zasadzie regenerujesz? Pzdr.
  19. Co prawda nie motocykl, ale skuter daje rade Pees Szukam WSK 125 z papierami, jak by coś ktoś, tylko Kraków i okolice Pzdr.
  20. na gaz jest, ze takie wolne? gorzej, na rope
  21. Hi A nie jest tak, że jedna strona tego imbusu jest na stałe?
  22. Piękna jest Co to za felunek? I tarcze?, pięknie wypełniają W niedziele sprawdzałem na RL kolegi BMW o którym rozmawialiśmy u mnie w garażu. Robi 100-200 w 11s!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.