Treść opublikowana przez Niunio92
-
Zdjęcia naszych instalacji gazowych
Plastik V6 3.0 docinałem ja wyszło mi to średnio -Sterownik Stag Qmax Plus -Reduktor AC R-01 do 250KM - Wtryskiwacze pojedyncze Barracuda
-
Pisk spod maski, znika po wciśnięciu sprzęgła
sprawa wyjaśniona wymieniona została piasta w skrzyni biegów oraz 3 synchronizatory
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
gdyby ktoś potrzebował to w 3.0 ASN czujnik sprzęgła wpinamy pod 39 pin w ECU i w czarno-brązowy przewód od czujnika hamulca
-
Błąd P2138
Witam, czy ktoś spotkał się z tego typu błędem? Wyskoczył mi wczoraj po myciu auta dodatkowo zaświeciło się ESP i EPC. P2138 - Throttle/Pedal Position Sensor/Switch “D/E” Voltage Rationality. Dodam że samochód stracił na dynamice.
-
Pisk spod maski, znika po wciśnięciu sprzęgła
Witam wszystkich i proszę o pomoc. Umieściłem temat tutaj ponieważ mój problem raczej nie jest z silnika. Pisk pojawił się jakiś tydzień temu. Dwa tygodnie temu wymieniłem kpl rozrząd oraz osprzęt alternatora rolki, pasek itp. Pisk nasila się podczas zwiększania obrotów ale momentalnie znika gdy wcisnę sprzęgło. Podczas jazdy na biegu również pisk występuje. Nie jest to głośne ale drażni mnie. Czy może być to łożysko oporowe sprzęgła bądź jakieś inne łożysko w skrzyni? Samochód kupiłem ze skrzynią manualną lecz "handlarz" zrobił przekładkę z automatu i nie wiem czego się spodziewać w środku. Dodam że podczas ruszania mam delikatne drgania ale tylko na 1, jak ruszam z 2 jest ok i jak ruszam z 1 na wyższych obrotach też jest ok ale nie wiem czy to może być powiązane ze sobą.
-
Adaptacja prędkościomierza
Witam, potrzebuje kogoś kto zaadaptuje mi prędkościomierz w a4 b6 2003r w okolicach Lublina. Mam czerwonego FIS'a a chciałem zamienić na kolor. Znalazłem człowieka od takich rzeczy jakby ktoś potrzebował tel. 608832232
-
Regeneracja rozrusznika szukam!
w Niemcach Elektromechanika samochodowa Brzozowski & Kowalewski od ręki wyciągają z samochodu i naprawiają