Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zdjęcia naszych instalacji gazowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pochwalicie się swoimi instalacjami? :D

Jutro cyknę lepsze zdjęcie ale tak to wygląda u mnie :D

3061c37185.jpg

Opublikowano

p8jpvaj7.jpg

nie moge załadować fotki , spróbuje jutro

okazało sie że mam wiecej niz ful hd foto i nie chciało się załadować, a żeby wejść na strone to trzeba kliknąć link "

Image upload with directupload.png" tu do adminów , cos macie pokopane bo jest nie tak, spróbujcie dodać foto .

zxeueg3k.jpg

takie miałem foto jak akurat była zdjęta osłona

Edytowane przez kt65c453

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie, u mnie nawet link nie działa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

4770754_20160117_104623.jpg

U mnie wygląda tak.

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

brak kompensacji miedzy listwami

szkoda ze nie założono pojedynczych wtryskiwaczy, wyglądało by to trochę schludniej

Opublikowano

brak kompensacji miedzy listwami

szkoda ze nie założono pojedynczych wtryskiwaczy, wyglądało by to trochę schludniej

Zapewniam cię że instalacja działa naprawdę bez awaryjnie a to czy schludnie czy nie nie ma znaczenia-mnie się podoba.Wrzuć foto swojej instalacji to zobaczę co to znaczy schludnie.

Opublikowano

Mojej czy ostatniego klienta czekaj co to było aa volvo wyjechało nie dawno to możesz wybrać :-)

zreszta mniejsza z tym....

po co jest ten watek , po co wrzucasz tu te zdjęcie, zeby każdy pisał ah oh jaka masz fajna instalacje z podstawowym błędem w sztuce ?

jezeli pokazuejsz cos w internecie musisz liczyc sie z pewnymi rzeczami ze nie jest to rewia mody....

Napisalem prosto , masz blad montazowy w tej instalacji i co z tym zrobisz to juz Twoja sprawa...

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

Kompensacja musi być, kolega niestety dobrze prawi.

Opublikowano

Mojej czy ostatniego klienta czekaj co to było aa volvo wyjechało nie dawno to możesz wybrać :-)

zreszta mniejsza z tym....

po co jest ten watek , po co wrzucasz tu te zdjęcie, zeby każdy pisał ah oh jaka masz fajna instalacje z podstawowym błędem w sztuce ?

jezeli pokazuejsz cos w internecie musisz liczyc sie z pewnymi rzeczami ze nie jest to rewia mody....

Napisalem prosto , masz blad montazowy w tej instalacji i co z tym zrobisz to juz Twoja sprawa...

Ok.soul87.Trochę mnie poniosło.Czy mógłbyś mi powiedzieć czy ta kompensacja jest niezbędna i na co ona ma wpływ?

Opublikowano
  • Autor

Wyrównuje ciśnienie między prawą i lewą listwą.

Opublikowano

U mnie wygląda to tak.

e8b34d15c3c51a92682f8279cc18f3db.jpg

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

DSC_00271_zps33383cf0.jpg

Opublikowano
  • Autor

Też nie ma kompensacji. Szkoda, że monterzy o tym zapominają.

Opublikowano

Też nie ma kompensacji. Szkoda, że monterzy o tym zapominają.

I tu się mylisz :hi:

Opublikowano

Też nie ma kompensacji. Szkoda, że monterzy o tym zapominają.

I tu się mylisz :hi:

tzn ?

Opublikowano
  • Autor

No w

Też nie ma kompensacji. Szkoda, że monterzy o tym zapominają.

I tu się mylisz :hi:

tzn ?

No właśnie :) gdzie ta kompensacja ?

Moja, zmotywowałem się :)

fe3a9a98c0.jpg

0be5f65d49.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

IMG_20151125_171530.jpg

IMG_20151125_171537.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czy Ty masz jakąś inną osłonę że trzeba było ją podcinać? U mnie weszło a fabryce ?

Całkiem estetycznie to wygląda. Z jakiego reduktora masz zasilanie gazu ?

Edytowane przez House

Opublikowano

Czy Ty masz jakąś inną osłonę że trzeba było ją podcinać?

przegrody te same,tylko u Ciebie wtryski gazowe montowane pojedynczo i są w pionie na krótkich wężykach,

a u kolegi w szynie, leżą na magistrali paliwowej,

Opublikowano

Czy Ty masz jakąś inną osłonę że trzeba było ją podcinać? U mnie weszło a fabryce ?

Całkiem estetycznie to wygląda. Z jakiego reduktora masz zasilanie gazu ?

Reduktor KME GOLD

No szkoda mi tej osłony ale dobrze że ładnie poprowadzili wszystkie węże i nie ma ich na osłonie rozrządu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.