Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

airton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez airton

  1. Ja nie mam parktronica, 1/2 fisu i beżu tak to praktycznie wszystko to samo.Robię 1000-1500 km miesiecznie jeśli Ty podobnie to instalacja zwróci Ci się wcześniej niż po roku więc się chyba opłaca. Ja mam STAGa podzespoły AC i żadnych problemów. Zaciski też maluje, nawet chyba jutro
  2. Jak sporo jeździsz to montuj LPG, polecam. mamy ten sam silnik, nawet ten sam kolor, zawias też ten sam, bo po fotach obstawiam 1BA, jedynie Q nie mam niestety... Dobra rada jeśli planujesz jakieś 17stki to pierwsze rób zawias, bo ja jestem załamany jak przymierzyłem swoje na tym zawiasie Jak Ci starczy -30mm to zmiana zawiasu na 1BE
  3. Temat już wyjaśniony, a ze śrubami 5cm dłuższymi coś Ci się chyba pomyliło.
  4. Tak w ori mam kule, bylem w warsztacie powiedzieli mi, ze takie same potrzebuje, nawet ta sama dlugosc, czego nie jestem pewny. W porownaniu do ori srub te wystaja o jakies 3mm mniej.
  5. 8J ? dzięki za pomoc ? podepne się pod temat z jeszcze jednym pytaniem o śruby, jakie będę potrzebował kupić, żeby zamontować te koła 8Jx17, teraz mam ori 6Jx15..
  6. czyli poprostu najrozsadniek zalozyc komplet 225/45/17, a ta 215 sprzedac komus
  7. Kupiłem felgi 8jx17 i dostalem do nich dwie fajne opony dot2011, jedna jest 215/45 druga 225/45, pytanie moge tak zostawic i jedne dac na tyl drugie na przod czy dokupic 3 do jednego rozmiaru ?
  8. Kupiłem po okazyjnej cenie Borbety 8jx17 et35 i teraz pytanie jak dokładnie zmierzyć otwór centrujący ? Prawdopodobnie jeździły na w211 więc chyba może to być 66,6 ale wolałbym zmierzyć dokładnie, suwmiarka ? Drugie pytanie jakie śruby do tego potrzebuję, bo moje ori z 6jx15 et45 chyba będą złe ? Trzecie i ostatnie dostałem dwie opony do samochodu całkiem fajne DOT 2011 5-6mm 225/45 oraz 215/45 jedna przód druga tył, którą zostawić? Czy może obie ?
  9. jak komfort przy 17tce oponie 225/45 ori zawieszeniu i 4 osobach ? Zawias wpadnie dopiero koncem sezonu albo dopiero na nastepny. @edit podejdzie coś takiego bez dystansu ? nie będzie wystawać ? 17CALI ET35 J8 5X112
  10. powinno działać
  11. Witam, powiedzmy, że wszystkie 3 komplety wizualne są dla mnie okej, chodzi bardziej które najlepiej będą pasować po parametrach, bez dystansów. http://olx.pl/i2/oferta/felgi-borbet-16-5x112-CID5-IDeUEcb.html 7jx16 et40 http://olx.pl/i2/oferta/alufelgi-z-oponami-17-5x112-rondel-germany-idealne-CID5-IDeYwYx.html 7,5jx17 et35 http://olx.pl/i2/oferta/felgi-17-ronal-5x112-vw-zadbane-komplet-opony-polecam-CID5-IDdWVDp.html 7jx17" et45 Dodam, że często jeżdzę w 4/5 osób, także komfort też ma znaczenie... z góry dzięki za pomoc!
  12. Wróciłem po świętach do domu i mogę zająć się szukaniem od nowa. Podstawowe pytanie, warto w ogóle zamawiać felgi przez internet w "ciemno" bez oglądania ? U mnie w okolicy nic ciekawego nie ma, na forum też nie specjalnie.. znalazlem dwa komplety 17stek 7" et 37 oraz 7,5" et35 jak to podejdzie do b5tki, bedzie cos obcierac ?
  13. http://allegro.pl/felgi-audi-a4-a6-4f0-5x112-7jx16-et-35-komplet-i6094628090.html będzie to jakoś wyglądać w b5tce bez dystansów ? Cena atrakcyjna, a szukam czegoś na jeden sezon, żeby odłożyć na coś fajniejszego. ewentualnie coś z tego: http://olx.pl/oferta/felgi-audi-17-5x112-et-48-CID5-IDdRsqz.html http://olx.pl/oferta/alufelgi-dezent-16-5x112-et-40-audi-seat-skoda-vw-4-szt-CID5-IDeLTIN.html
  14. Panowie 3 moje propozycje, co najlepiej podejdzie do b5ki ? http://olx.pl/oferta/4-oryginalne-felgi-aluminiowe-audi-16-5x112-et45-komplet-zadbane-vw-CID5-IDexyOX.html http://olx.pl/oferta/felgi-alutec-germany-16-7j-et-38-5x112-opony-gratis-CID5-IDeEiiB.html http://olx.pl/oferta/felgi-audi-vw-5x112-16-CID5-IDelvUX.html Z góry dzięki za pomoc!
  15. http://olx.pl/oferta/alufelgi-oryginalne-audi-16-5x112-et-42-7j-super-stan-CID5-IDeth7x.html Warte ceny ? Szukam czegoś na sezon, najlepiej ori, za rok wpadnie coś ciekawszego.
  16. Panowie szukam coś do b5 Podejdzie to bez żadnych dystansów ? Jak się będzie prezentowało ? http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-dezent-5x112-et40-vw-audi-skoda-CID5-ID8BW5h.html#8bc362c454 I jeśli pasuje jakie opony do tego(chodzi o rozmiar) ?
  17. airton opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    czesc, prawdopodobnie musze wymienic przerywnik,nie dzialaja kierunki, probowalem patentu z zapłka miesiąc było okej, padły znowu. pytanie czy do a4b5 grudzien 99, pasuje np z passata b5,audi a3, a6? czy tylko aso i orginał ?
  18. airton odpowiedział(a) na airton temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie, jakie czynności spełnia czujnik w misce olejowej oprócz tego, że informuje o niskim poziomie oleju ?
  19. airton odpowiedział(a) na airton temat w Audi A4 B5
    temat stary, tak gaśnie po otwarciu maski. Winny czujnik.
  20. airton odpowiedział(a) na airton temat w 1.8
    Fakt woda jest przy wylocie wydechu, po nagrzaniu mniej dymi lub wcale. Zamówię olej i będę obserwował poziom.
  21. airton opublikował(a) temat w 1.8
    Panowie dwa tygodnie temu wymieniałem olej motula, poziom był dobry, w zeszłym tygodniu załkadane było lpg i poziom oleju zwariował. Raz jest do połowy, raz na minimum, mierzone zawsze na zimnym silniku, na równym. Mam uszkodzony czujnik w misce, ale to chyba nie jest powodem. Dodam, że był też problem ze spadającym płynem chłodniczym, ale to była wina zacisku na wężu, lekko kapało. Jaka może być przyczyna takiego zachowania ? Samochód na zimnym lekko dymi na biało, uszczelka pod głowicą ? Moc, spalanie, działanie lpg wszystko okej. Jakieś sugestie ?
  22. Raczej nie odczuwam różnicy w mocy, może troszkę słabiej wkręca się na obroty na zimnym, zwrócę na to bardziej uwagę dziś.
  23. Nie kapie olej a płyn wygląda dobrze, nie ma nic tłustego. Teraz zmierzyłem olej ponownie i poziom jest okej, rano był przy minimum. mierzone na równym podłożu i na zimnym silniku...
  24. Witam. Dwa tygodnie temu wymieniłem rozrząd i olej wszystko było okej, w środę odebrałem auto z montażu gazu no i pan zaznaczył, że może być źle odpowietrzony i żebym kontrolował płyn chłodniczy i się zgłosił jeśli spadnie. Od środy z maxa zrobiło się poniżej minimum, dymi na biało czyli podejrzewam, że źle to zrobili. Razem z tym spadł mi poziom oleju dość sporo. Czy spadek oleju jest związany ze spadkiem płynu chłodniczego ? Czy wystarczy dolać płynu i odpowietrzyć jeszcze raz ? No i jak z tym olejem ? Wystarczy dolać po odpowietrzeniu ? Czy będzie więcej problemów ? Z góry dzięki za pomoc.
  25. Ja nokiany zamawiałem z tej strony w poniedziałek, we wtorek był kurier, opony są okej, data produkcji też, raczej żadnych zarzutów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.