Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
KW ZAWIESZENIA DDC ECU
Hmm no trza nad tym pomyslec a potem servotronika wsadzic i znalesc kogos kto to ogarnie:p
-
KW ZAWIESZENIA DDC ECU
Ok temat spalony na starcie takie zawieszenie to koszt 11.500 tys nie sadzilem ze az tyle mozna usunac pozdrawiam
-
KW ZAWIESZENIA DDC ECU
Witam wszystkich zastanawiam sie nad takim zawieszeniem co o tym sadzicie moze jakies rady pozdrawiam ( ma to byc auto na codzienn) http://sidmotorsport.pl/pl/kv/1929-kw-zawieszenia-ddc-ecu.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy małe trojmiasto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemaneczko
-
Grill RS4 do A4 B8
Dziekuje za info pytałem sie bo np. Na allegro pisza wszedzie ze do zwykłego a nie do s -line jeszcze raz dziekuje pozdrawiam i jeszcze jedno małe pytanko jak posiadasz wiedze takowa moze bys podesłał jakies linki??
-
Grill RS4 do A4 B8
Witam wszystkich jestem tu nowy i chciał bym zmienić grila na rs razem z kratkami ale nie wiem czym sie rozni zwykły zderzak od s line i nei mam pojecia jaki ja mam jak by ktos podesłał jakies linki był bym wdzieczny bo nie chce kupic jakies tandety ktora by potem nie pasowała pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam audi a4 b8 rok 2011 silnik to 2.0 tdi nie znam oznaczenia:( skrzynia multitronic pozdrawiam
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
przywitałem sie juz (Gdansk)
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
no własnie nie moge dodac foty nie wiem czemu
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Witam wszystkich no i przyszla pora pokazać moją Audiczke a4 motorownia to 2.0 Tdi 143 km CAGA nalatane ma juz prawie 170 k -bez krecenia potwierdzone aso itp wyposazenie: Kierownica multifukcyjna regulacja kolumny kierowniczej tempomat bluetooth navi-mmi 3g H + pl pakiet pełny s-line domykanie szyb z pilota elektryczny hamulec ręczny pdc panorama klimatronic koła 18 na zime 245/40 i chyba narazie to wsio plany hmm koła 19 są szybki ciemne jest dekory black piano są program (chip) jakis tam jest składane lusterka są przełaczki szyb polift są lampy tył polift (neon) +semi dynamic jest lewarek biegow (polift) jest lampki tab. rejs led są VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) jest Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów jest Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy jest Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek jest Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach jest Podświetlenie przestrzeni nóg i Regulacja z poziomu CAR jest Temperatura oleju w silniku + LAP TIMER od modelu 2010 roku jest hamulce 345 od q5 tył 330 s4 jest eibach pro kit -35/-30 jest gril rs +kratki na halogeny Witam a tu zdjecie ze cos sie dzieje jedni mieli jednym sie znudziło a u mnie dopiero wpadło [
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry wieczor wszystkim