Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. Hmm no trza nad tym pomyslec a potem servotronika wsadzic i znalesc kogos kto to ogarnie:p
  2. Ok temat spalony na starcie takie zawieszenie to koszt 11.500 tys nie sadzilem ze az tyle mozna usunac pozdrawiam
  3. Witam wszystkich zastanawiam sie nad takim zawieszeniem co o tym sadzicie moze jakies rady pozdrawiam ( ma to byc auto na codzienn) http://sidmotorsport.pl/pl/kv/1929-kw-zawieszenia-ddc-ecu.html
  4. Witamy małe trojmiasto
  5. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Dziekuje za info pytałem sie bo np. Na allegro pisza wszedzie ze do zwykłego a nie do s -line jeszcze raz dziekuje pozdrawiam i jeszcze jedno małe pytanko jak posiadasz wiedze takowa moze bys podesłał jakies linki??
  6. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich jestem tu nowy i chciał bym zmienić grila na rs razem z kratkami ale nie wiem czym sie rozni zwykły zderzak od s line i nei mam pojecia jaki ja mam jak by ktos podesłał jakies linki był bym wdzieczny bo nie chce kupic jakies tandety ktora by potem nie pasowała pozdrawiam
  7. Posiadam audi a4 b8 rok 2011 silnik to 2.0 tdi nie znam oznaczenia:( skrzynia multitronic pozdrawiam
  8. no własnie nie moge dodac foty nie wiem czemu
  9. Witam wszystkich no i przyszla pora pokazać moją Audiczke a4 motorownia to 2.0 Tdi 143 km CAGA nalatane ma juz prawie 170 k -bez krecenia potwierdzone aso itp wyposazenie: Kierownica multifukcyjna regulacja kolumny kierowniczej tempomat bluetooth navi-mmi 3g H + pl pakiet pełny s-line domykanie szyb z pilota elektryczny hamulec ręczny pdc panorama klimatronic koła 18 na zime 245/40 i chyba narazie to wsio plany hmm koła 19 są szybki ciemne jest dekory black piano są program (chip) jakis tam jest składane lusterka są przełaczki szyb polift są lampy tył polift (neon) +semi dynamic jest lewarek biegow (polift) jest lampki tab. rejs led są VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) jest Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów jest Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy jest Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek jest Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach jest Podświetlenie przestrzeni nóg i Regulacja z poziomu CAR jest Temperatura oleju w silniku + LAP TIMER od modelu 2010 roku jest hamulce 345 od q5 tył 330 s4 jest eibach pro kit -35/-30 jest gril rs +kratki na halogeny Witam a tu zdjecie ze cos sie dzieje jedni mieli jednym sie znudziło a u mnie dopiero wpadło [
  10. Dobry wieczor wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.