Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
hey kolego a powiec mi ile juz narobiłes km na chipie i jak on ma sie z multi i czy jest roznica i gdzie chipa robiłes pozdrawiam kolege z pomorskiego
-
Moja Strefa Blasku :)
a no piknie wyszło
-
VAG BAUER Service gdynia
napewno nie bedziesz zawiedziony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy małe trojmiasto
-
VAG BAUER Service gdynia
u nich robiłem sporo jak miałem passata 5b fl to sporo gratów sie sypało ale wiedział co robi i we wszystko strzelał w 100% servisuje u niego passata b6 i teraz audi znam go rozke czasu i wiem ze mozna mu zostawic auto, jak mowi ze masz byc w danym dniu i wie co ma robic to czesci juz u niego sa i zabiera sie za twe auto ( wiadomo czasem wszystkiego nie przewidzisz) ale nie czaruje z fusów
-
[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI
ale chyba nie z multi co??
-
VAG BAUER Service gdynia
polecam w 100% https://www.facebook.com/VAG-BAUER-Service-1503612316541427/?fref=ts a tu troszke do poczytania
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
jak najbardziej kolego ale w srode lece a bede dopiero 18 grudnia wiec w tedy pomyslimy ale dzieki za checi
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
widze ze same dobre rady hehe ale na spokojnie poczekamy do wiosny i zobaczymy co wyjdzie
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
wiem wiem ale powiec to kobiecie hehe predzej namowie ja na korekte lakieru u cb niz gwint:P
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
nie no jakos 20stki nie przemawiaja za mna hehe a w tedy musiał bym gwint montowac a zona nie chce taczki robic:P
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
no z tymi kratkami na haluny to jakas masakra do s-line
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
a le bedziesz wołał i czy podejda do s-line??? i pdc??
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
no ja mam 1be aha ok to bede szukał ładnych 19stek:P tylko nie wiem jeszcze jak to multitronic bedzie znosił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gdynia wita
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
bedzie ubierany ale nie bardzo wiem w jakie buty:P zostawic te 18 i -30 eibach pro kit czy 19 bo auto jezdzi na co dzien:P
-
A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo
ładne audi
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
koło petarda jak i całe autko
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
ale wiem jak to jest sam zaczynam szukac kol i nie wime co wybrac tyle tego ehhe pozdrawiam
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
zajebi... koła ja bym dał 255 u mnie na zime koła maja 245 ale sniegu brak hhehe pozdrawiam
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
dziekuje wszystkim ze jak narazie to seria sie juz podoba ale zmiany beda pozdrawiam
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Kolor po wizycie w Strefie blasku nabrał głębokości i wyrazu mimo ,iż było to bez korekty lakieru efekt jest widoczny.Po sezonie zimowym zostanie dopieszczona w szerszym zakresie pielęgnacji lakieru ,fotki oczywiście zostaną niezwłocznie dodane.
-
jaki wybrac zestaw i co polecicie
witam wszystkich dalej prowadze zakup zawieszenia ddc z kw odpadło a co byscie wybrali auto ma jezdzic na codzien kw-street-comfort czy kw v2?? z gory dziekuje za podpowiedzi pozdrawiam