Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. hey kolego a powiec mi ile juz narobiłes km na chipie i jak on ma sie z multi i czy jest roznica i gdzie chipa robiłes pozdrawiam kolege z pomorskiego
  2. a no piknie wyszło
  3. napewno nie bedziesz zawiedziony
  4. witamy małe trojmiasto
  5. u nich robiłem sporo jak miałem passata 5b fl to sporo gratów sie sypało ale wiedział co robi i we wszystko strzelał w 100% servisuje u niego passata b6 i teraz audi znam go rozke czasu i wiem ze mozna mu zostawic auto, jak mowi ze masz byc w danym dniu i wie co ma robic to czesci juz u niego sa i zabiera sie za twe auto ( wiadomo czasem wszystkiego nie przewidzisz) ale nie czaruje z fusów
  6. ale chyba nie z multi co??
  7. polecam w 100% https://www.facebook.com/VAG-BAUER-Service-1503612316541427/?fref=ts a tu troszke do poczytania
  8. jak najbardziej kolego ale w srode lece a bede dopiero 18 grudnia wiec w tedy pomyslimy ale dzieki za checi
  9. widze ze same dobre rady hehe ale na spokojnie poczekamy do wiosny i zobaczymy co wyjdzie
  10. wiem wiem ale powiec to kobiecie hehe predzej namowie ja na korekte lakieru u cb niz gwint:P
  11. nie no jakos 20stki nie przemawiaja za mna hehe a w tedy musiał bym gwint montowac a zona nie chce taczki robic:P
  12. no z tymi kratkami na haluny to jakas masakra do s-line
  13. a le bedziesz wołał i czy podejda do s-line??? i pdc??
  14. no ja mam 1be aha ok to bede szukał ładnych 19stek:P tylko nie wiem jeszcze jak to multitronic bedzie znosił
  15. bedzie ubierany ale nie bardzo wiem w jakie buty:P zostawic te 18 i -30 eibach pro kit czy 19 bo auto jezdzi na co dzien:P
  16. ale wiem jak to jest sam zaczynam szukac kol i nie wime co wybrac tyle tego ehhe pozdrawiam
  17. zajebi... koła ja bym dał 255 u mnie na zime koła maja 245 ale sniegu brak hhehe pozdrawiam
  18. dziekuje wszystkim ze jak narazie to seria sie juz podoba ale zmiany beda pozdrawiam
  19. Kolor po wizycie w Strefie blasku nabrał głębokości i wyrazu mimo ,iż było to bez korekty lakieru efekt jest widoczny.Po sezonie zimowym zostanie dopieszczona w szerszym zakresie pielęgnacji lakieru ,fotki oczywiście zostaną niezwłocznie dodane.
  20. witam wszystkich dalej prowadze zakup zawieszenia ddc z kw odpadło a co byscie wybrali auto ma jezdzic na codzien kw-street-comfort czy kw v2?? z gory dziekuje za podpowiedzi pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.