Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. ładne klego i bezawaryjnosci zycze
  2. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skoty nie wiem jak Ty ale ja widzę subtelną różnicę a druga sprawa jest taka że Piotr ma Avanta a Ty Sedana.... Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe Piotruś jesli twój profil jest ok to masz avanta te pierdoły i srubokret itd są w dalszej części podłogi bagażnika podnosiłeś Panie tam ?? tak kolego sprawdzałem wszedzie prawie auto odwrociłem do gory nogami tzn kołami i nic tam nie ma co mnie zdziwiło no ale widze ze trzeba bedzie to gdzies zakupic i sory za zamieszanie
  3. dziekuje koledzy ale mojemu daleko jeszcze do waszych a na ten rok juz finanse sie skonczyły ale co najwazniejsze juz sa plany na na next rok wiec cos sie bedzie działo
  4. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe
  5. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html Panie Kolego a masz koło zapasowe ? a no nie wiec rozumiem wszystko jest ok wiec dziekuje za podpowiedzenie pozdrawiam
  6. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html
  7. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic
  8. Dziekuje twoje tez jest super i wolałbym biała ale jest jaka jest a pody powoli powoli a cos bedzie wpadac Witam wczoraj z nudów pare modow VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach Podświetlenie przestrzeni nóg i Regulacja z poziomu CAR Temperatura oleju w silniku + LAP TIMER od modelu 2010 roku hey zdjecia na szybko i przywiozłem prezent na zajaczka po trasie Wałbrzych 3 miasto i koła juz na aucie sry za jakosc zdjec a tu jeszcze mały gadzet z aso
  9. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hey koledzy jakiego zestawu tu brakuje
  10. ok bede szukał 10 ludzi i zrobie pozew zbiorowy
  11. Marcin napewno dam znac pojade do roberta 24.03 i zobaczymy co wyjdzie pzdr hey dzisiaj byłem u Roberta i niestety ale wszystko z autem jest ok podmienilismy wtryski a wykres jest taki sam wiec te auto tak ma
  12. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zabiłes mnie tym hehe
  13. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no tak ale nie ma rotorow jak narazie nigdzie z et32:(
  14. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ej to ja tez chce
  15. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 aha no ja juz narazie zostane przy tym et 43 bo ciezko znalesc et 33 w dobrej cenie
  16. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    et43 tez maja ramiona do srodka. tak to wyglada bez dystansow https://www.dropbox.com/s/b3rmlwywg8trko9/20151113_194943.jpg?dl=0 moze perspektywa nie najlepsza wiec nie widac glebi. na dniach wrzuce lato to zrobie lepsze fotki dziekuje kolego koło juz zamowione
  17. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ok dzieki kolego
  18. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka aha czyli do 43 wypadało by jakis dystans dac?? no i to sa proste ramiona dobrze mysle?? a et33 wchodzi ramionami do srodka?? http://olx.pl/oferta/okazja-felgi-audi-rotor-19-stan-idealny-5x112-CID5-IDeIeUP.html#9f96a4e30d
  19. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.