Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
B8 AVANT CAGA by r102
ładne klego i bezawaryjnosci zycze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Jaki felunek byście polecili ?
na fotce jest b8
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
kiera zaje.......
-
B8 TrOOOOp
Skoty nie wiem jak Ty ale ja widzę subtelną różnicę a druga sprawa jest taka że Piotr ma Avanta a Ty Sedana.... Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe Piotruś jesli twój profil jest ok to masz avanta te pierdoły i srubokret itd są w dalszej części podłogi bagażnika podnosiłeś Panie tam ?? tak kolego sprawdzałem wszedzie prawie auto odwrociłem do gory nogami tzn kołami i nic tam nie ma co mnie zdziwiło no ale widze ze trzeba bedzie to gdzies zakupic i sory za zamieszanie
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
dziekuje koledzy ale mojemu daleko jeszcze do waszych a na ten rok juz finanse sie skonczyły ale co najwazniejsze juz sa plany na na next rok wiec cos sie bedzie działo
-
B8 TrOOOOp
Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe
-
B8 TrOOOOp
kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html Panie Kolego a masz koło zapasowe ? a no nie wiec rozumiem wszystko jest ok wiec dziekuje za podpowiedzenie pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html
-
B8 TrOOOOp
kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Dziekuje twoje tez jest super i wolałbym biała ale jest jaka jest a pody powoli powoli a cos bedzie wpadac Witam wczoraj z nudów pare modow VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach Podświetlenie przestrzeni nóg i Regulacja z poziomu CAR Temperatura oleju w silniku + LAP TIMER od modelu 2010 roku hey zdjecia na szybko i przywiozłem prezent na zajaczka po trasie Wałbrzych 3 miasto i koła juz na aucie sry za jakosc zdjec a tu jeszcze mały gadzet z aso
-
B8 TrOOOOp
hey koledzy jakiego zestawu tu brakuje
-
CAGA wykres multitronic
ok bede szukał 10 ludzi i zrobie pozew zbiorowy
-
CAGA wykres multitronic
Marcin napewno dam znac pojade do roberta 24.03 i zobaczymy co wyjdzie pzdr hey dzisiaj byłem u Roberta i niestety ale wszystko z autem jest ok podmienilismy wtryski a wykres jest taki sam wiec te auto tak ma
-
B8 TrOOOOp
zabiłes mnie tym hehe
-
B8 TrOOOOp
no tak ale nie ma rotorow jak narazie nigdzie z et32:(
-
B8 TrOOOOp
ej to ja tez chce
-
B8 TrOOOOp
et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 aha no ja juz narazie zostane przy tym et 43 bo ciezko znalesc et 33 w dobrej cenie
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
dziekuje kolego
-
B8 TrOOOOp
et43 tez maja ramiona do srodka. tak to wyglada bez dystansow https://www.dropbox.com/s/b3rmlwywg8trko9/20151113_194943.jpg?dl=0 moze perspektywa nie najlepsza wiec nie widac glebi. na dniach wrzuce lato to zrobie lepsze fotki dziekuje kolego koło juz zamowione
-
B8 TrOOOOp
ok dzieki kolego
-
B8 TrOOOOp
et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka aha czyli do 43 wypadało by jakis dystans dac?? no i to sa proste ramiona dobrze mysle?? a et33 wchodzi ramionami do srodka?? http://olx.pl/oferta/okazja-felgi-audi-rotor-19-stan-idealny-5x112-CID5-IDeIeUP.html#9f96a4e30d
-
B8 TrOOOOp
hey koledzy mam takie pytanko jak te rotory wygladaja z tym ET-43 czy szukac z innym et?? chodzi o 19 chodzi o to jak bardzo wpadaja do srodka czy szukac z et 33??