Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
Moja Strefa Blasku :)
Nie czepiam sie, to są fakty ale wiem ze dowiedze cie maj czerwiec juz na 10................%
-
Moja Strefa Blasku :)
Piotrek u Ciebie to nie odprysk. U ciebie to jakas Bomba spadła oj tam sie czepiasz lekkie sito musi byc
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
widac ze cały czas działasz jak wroce w listopadzie do pl to musze zobaczyc te twoje cudo i jak na tej mamie idzie
-
Moja Strefa Blasku :)
z odpryskami to u mnie mozesz sie wykazac
-
B8 TrOOOOp
Pany nie ma ktos dyfuzora od s4 badz całego zderzaka s4 polifta pod pdc na sprzedaz ??
-
B7 Crew
ok dzieki koledzy powiem mu ci i jak pozdrawiam
-
Czarny grill A4 B8
http://a4-klub.pl/portal/a4-b8-demontaz-przedniego-grilla/
-
B7 Crew
Witam kolega ma problem ze schowkiem do urwał zaczep i takie pytanko da sie cos z tym zrobic czy zostaje tylko kupno nowego?? i co to jest za kolor schowka a najlepiej nr schowka dziekuje i pozdrawiam
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
pisz do wrc laguny na bank ci podpowie co i jak a po 2 gie to nie ten dział
-
B8 TrOOOOp
Ja też mam otarte rotory i będę to robi ale w listopadzie jak wrócę i koleś powiedział że bez problemu można to zrobić więc jak coś zdam relacje ale pewnie ktoś do tego czasu już to zrobi
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Bardzo ładna sztuka bezawaryjnosci zycze
-
Grill RS4 do A4 B8
Tak do s-line nie podejdą kratki niestety
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Oj tam oj tam?
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Bardzo ładny ten twój białas
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
a tu jeszcze ciut wiecej black piano i popielniczka
-
Moja Strefa Blasku :)
Oj to nie dobrze a będzie jakaś akcja zimowa?
-
Moja Strefa Blasku :)
To może już czas na jakiś konkurs
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Dziękuję no za ten kolor chyba je lubię a gwint odpada raczej bo ma jeździć na codzień a zona nie patrzy na dziury więc wpadną same sprężyny
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
w polsce czekałem 4 miesiace i nie dotarły do mnie a w DE aso od zamowienia do dostarczenia do mnie 5 dni no i cena prawie x2 ale sa juz wiem po drobnicy ale cos sie wkłada https://www.youtube.com/watch?v=H1asXTU20to&feature=youtu.be a tu filmik ze dalej sie cos dzieje i wielkie podziękowania dla kolegi love-AUDI warto było zrobić 1453km po taki efekt
-
B8 TrOOOOp
Ja jak chciałem kupić te 3,2to koleś co robi tylko grupę VAG bardzo mi go odradzal podstawa to nieszczesny syf w dolocie i tak dokładnie już nie pamiętam ale jak coś mogę się wieczorem dowiedziec
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aha ok dzieki to pojade do cnf-u blizej a ktos dzisiaj sie wybiera na luckymotion??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja montowałem ale smigałem az do kolegi na slask bo tu nie mogłem nikogo znalesc kto by tu to ogarnął a tam 4 godz roboty i po sprawie koledzy gdzie najlepiej robic koła tujko czy cnf??
-
B8 TrOOOOp
a z ciekawosci czemu??? skrzynia czy trakcja??
-
B8 TrOOOOp
ma oske multi nie wychodziło w quattro
-
Zmiana Turbo w 2.0 TDI
mowia ze w granicach 200-215 km no ic od 3.0 by sie przydało