Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
B8 TrOOOOp
Gibons można prosić o odp na pw?
-
Duże spalanie 2.0 TDI CAGA Prosze o pomoc
Moja caga na multirtonie pali od 8-9 a nawet i więcej w mieście
-
B8 TrOOOOp
Ja na niebieskim. Miałem szara i było ok jak coś mam na sprzedaż?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
No tak ale czytałem. Ze trzeba tarcze Te toczyć o3mm
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
koeldzy a jest jakis set oprocz s4 co podejdzie bez toczenia tarczy ?? p&p??
-
B8 TrOOOOp
koledzy czym najlepiej wyczyscic egr ??? http://allegro.pl/liqui-moly-5168-pro-line-oczyszczacz-kolektora-i6423077170.html czy cos z tunap czy polecacie cos innego??
-
Regeneracja turbiny trojmiasto
to zawies im kolego auto i zrobia wszystko co chcesz
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
koledzy zaciski od sq5 i a6c7 to te same??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ah jak zwykle mnie nie bedzie ja bede dopiero 7.02
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
no nie ciekawa ale co zrobic trzeba zapłacic i jezdzic dalej
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
tak po 30stu tys urwała sie rolka paska wielorowkowego czy jakos taki jest co robic teraz a wszystko orginał był ale co zrobic takie zycie ale jeszcze troszke i bedzie jezdzic dalej
-
Regeneracja turbiny trojmiasto
VAG Bauer Service
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Mi jeblo po 30tk i d*pa
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
to idac kolego twoim tokiem myslenia to sadze ze powinienes jezdzic sejem a nie audi bo szkoda jedni robia moc jedni wyglad a sadze ze kazdy robi z własnym autem co chce ale to nie ten watek rozmowy to jak ktos cos podpowie ???
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Widziałem już na b8 356 ale pod zacisk 8tlok
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Koledzy mam takie pytanie podejdzie to p&p do b8? http://allegro.pl/zaciski-hamulce-a4s4-s5-a6-a7-6-tloczkowe-356mm-i6633277959.html
-
Audi A4 B8 / A5 / Q5 Ochrona komponentów
wejd w troop b8 i tam znajdziesz odp bo link cos nie chce sie skopiowac
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Ah te quattro
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
juz nie pamietam dokladnie... jakos ok 300zl i to nic nie pomoglo. raczej odwrotnie jeszcze bardziej teraz skrzypi. na szczescia teraz zima to nie uzywam oczywiscie dachu :-)) lecz na wiosne bede musial cos z tym zrobic... a ty tez planujesz jakas konserwacje, czy moze juz cos z tym zrobiles? jesli tak to prosze napisz czy cos pomoglo... bo kur*a u mnie nawalili bialego "smaru" i nie wyglada to najlepiej Ja już u siebie robiłem ale u mnie pomogło no i nie powiem było to estetycznie zrobione więc ja nie mogłem złego słowa powiedzieć no i działa jak narazie a gdzie to robiles? chetnie bym tez tam podjechal jesli to gdzies w KRakowie kolego robiłem w 3miescie woj Pomorskie więc nie za blisko
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
juz nie pamietam dokladnie... jakos ok 300zl i to nic nie pomoglo. raczej odwrotnie jeszcze bardziej teraz skrzypi. na szczescia teraz zima to nie uzywam oczywiscie dachu :-)) lecz na wiosne bede musial cos z tym zrobic... a ty tez planujesz jakas konserwacje, czy moze juz cos z tym zrobiles? jesli tak to prosze napisz czy cos pomoglo... bo kur*a u mnie nawalili bialego "smaru" i nie wyglada to najlepiej Ja już u siebie robiłem ale u mnie pomogło no i nie powiem było to estetycznie zrobione więc ja nie mogłem złego słowa powiedzieć no i działa jak narazie
-
B8 TrOOOOp
moja caga tez w miescie pali 8-9 a nawet wiecej
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
a ile kolego płaciłes za panorame??bo sama pasta to jest 153 zł a konserwacja 231.40zl i bezawaryjnosci
-
B8 TrOOOOp
a silniczek słychac??? moze najpierw szpilka zobaczyc ostatnio tak miałem ze jakis syf był i przepchałem i było ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy 3miasto
-
B8 TrOOOOp
A tu wątek z forum https://a4-klub.pl/index.php?/topic/334195-moja-strefa-blasku/ pozdrawiam