Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons można prosić o odp na pw?
  2. Moja caga na multirtonie pali od 8-9 a nawet i więcej w mieście
  3. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja na niebieskim. Miałem szara i było ok jak coś mam na sprzedaż?
  4. No tak ale czytałem. Ze trzeba tarcze Te toczyć o3mm
  5. koeldzy a jest jakis set oprocz s4 co podejdzie bez toczenia tarczy ?? p&p??
  6. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy czym najlepiej wyczyscic egr ??? http://allegro.pl/liqui-moly-5168-pro-line-oczyszczacz-kolektora-i6423077170.html czy cos z tunap czy polecacie cos innego??
  7. to zawies im kolego auto i zrobia wszystko co chcesz
  8. koledzy zaciski od sq5 i a6c7 to te same??
  9. ah jak zwykle mnie nie bedzie ja bede dopiero 7.02
  10. no nie ciekawa ale co zrobic trzeba zapłacic i jezdzic dalej
  11. tak po 30stu tys urwała sie rolka paska wielorowkowego czy jakos taki jest co robic teraz a wszystko orginał był ale co zrobic takie zycie ale jeszcze troszke i bedzie jezdzic dalej
  12. VAG Bauer Service
  13. to idac kolego twoim tokiem myslenia to sadze ze powinienes jezdzic sejem a nie audi bo szkoda jedni robia moc jedni wyglad a sadze ze kazdy robi z własnym autem co chce ale to nie ten watek rozmowy to jak ktos cos podpowie ???
  14. Widziałem już na b8 356 ale pod zacisk 8tlok
  15. Koledzy mam takie pytanie podejdzie to p&p do b8? http://allegro.pl/zaciski-hamulce-a4s4-s5-a6-a7-6-tloczkowe-356mm-i6633277959.html
  16. wejd w troop b8 i tam znajdziesz odp bo link cos nie chce sie skopiowac
  17. juz nie pamietam dokladnie... jakos ok 300zl i to nic nie pomoglo. raczej odwrotnie jeszcze bardziej teraz skrzypi. na szczescia teraz zima to nie uzywam oczywiscie dachu :-)) lecz na wiosne bede musial cos z tym zrobic... a ty tez planujesz jakas konserwacje, czy moze juz cos z tym zrobiles? jesli tak to prosze napisz czy cos pomoglo... bo kur*a u mnie nawalili bialego "smaru" i nie wyglada to najlepiej Ja już u siebie robiłem ale u mnie pomogło no i nie powiem było to estetycznie zrobione więc ja nie mogłem złego słowa powiedzieć no i działa jak narazie a gdzie to robiles? chetnie bym tez tam podjechal jesli to gdzies w KRakowie kolego robiłem w 3miescie woj Pomorskie więc nie za blisko
  18. juz nie pamietam dokladnie... jakos ok 300zl i to nic nie pomoglo. raczej odwrotnie jeszcze bardziej teraz skrzypi. na szczescia teraz zima to nie uzywam oczywiscie dachu :-)) lecz na wiosne bede musial cos z tym zrobic... a ty tez planujesz jakas konserwacje, czy moze juz cos z tym zrobiles? jesli tak to prosze napisz czy cos pomoglo... bo kur*a u mnie nawalili bialego "smaru" i nie wyglada to najlepiej Ja już u siebie robiłem ale u mnie pomogło no i nie powiem było to estetycznie zrobione więc ja nie mogłem złego słowa powiedzieć no i działa jak narazie
  19. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moja caga tez w miescie pali 8-9 a nawet wiecej
  20. a ile kolego płaciłes za panorame??bo sama pasta to jest 153 zł a konserwacja 231.40zl i bezawaryjnosci
  21. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a silniczek słychac??? moze najpierw szpilka zobaczyc ostatnio tak miałem ze jakis syf był i przepchałem i było ok
  22. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A tu wątek z forum https://a4-klub.pl/index.php?/topic/334195-moja-strefa-blasku/ pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.