Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Co za wandale Ci tablice zamalowali ?
-
B8 TrOOOOp
Nie od a5 jest większy
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
no przejechałem na nich cos koło 300 km ale nie te to beda na innym aucie
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
tez zołte sa od cb sry zle przeczytałem to nie było do mnie
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
co do hebli juz sporo ludzi jest i sporo by rozebrało auto na czesci ale ja narazie szukam innego jak sie cos trafi dobrego to bede przekładał wszytsko a jak nic nie znajde to bedze robił dziada i dalej bedzie sie cos działo
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
W sprawie dalej nic nie wiadomo i kiedy bym nie dzwonił to trwają czynności wyjaśniające i ż tego co mi jeszcze powiedział że ma na to rok więc całkiem wesolo
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Janusz masz kogoś sprawdzonego w3miescie czy sam robiłeś?
-
delikatna przycierka uszkodzona felga :(
widzisz u mnie jest to samo np za hamulce nie chca zapłacic bo nie wystepowały w aucie i za sporo innych rzeczy i przepychanka z nimi trwa juz 2 miesiace no i + notakta ze chce wyłudzic kase na ubezpieczalnie parodia a za szkode u mnie daja tylko 24 tys i nikt tego nie chce robic bo za mało masakra sie dzieje
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Super że na forum coraz więcej e-sek się pojawia ??
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Sprawa jeszcze nawet nie doszła do sądu więc czekam dalej ale to nie ten watek nie będę koledze zasmiecal ?
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
a powiec mi kolego ile wyszedł cie montaz z tym modułem?? moze byc prv
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
ja tez moze na cos sie załapie
- B8 TrOOOOp
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
mam nadzieje ale na moje koles ma kogos albo niebiescy albo sad
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Z jakiej paki to nie wiem ale jest tak napisane w protokole
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Zmienia zeznania najpierw się Przyznal że jechał na czerwonym a teraz zmienia że to ja jechałem na czerwonym a on na zielonym ja mam ac w proamie ale problem polega jeszcze na tym że policja wpisała na początku próba wyłudzenia odszkodowania a aso nie chce tego robic bo wyliczył szkodę na 63tys a ubezpieczalnia daje za auto 49tys i nie chcą się gryźć z ubezpieczalnią bo naprawa przekracza wartość auta no chyba że dopłacę różnice
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
https://www.facebook.com/autoopcja/?fref=ts
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
https://www.facebook.com/autoopcja/?fref=ts
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
witam moj projekt wisi narazie nic sie nie dzieje sprawa idzie do sądu bo młody zmienia co chwile zeznania wiec jak narazie auto przykryte plandeka a ubezpieczalnia chce wypłacic 23 tys i nie dali szkody całkowitej
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
ah ten kolor moj skasowali ale inne sie pokazuja
-
B8 TrOOOOp
jezdziłem wczoraj takim w wersji sportline i juz fajnie jezdzi w seri a co dopiero 100km wiecej
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Twierdził że 20km/h i dziwne że u niego żadna poducha nie strzeliła
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
No szkoda ale tak wyszło dzięki za namiar ale mój radca prawny się tym zajął
-
B8 TrOOOOp
Napisz do love-AUDI robi przejsciowki
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Dzisiaj dopiero zgłosiłem szkodę i zobaczymy jak rzeczoznawca przyjedzie i zrobi oględziny w ASO po zdjęciach na oko powiedzieli ze jest juz szkoda na 50k