Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dundin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Arczi78 obserwuje zawartość Dundin
  2. Pozdrawiam kolegę z a4 b7 spotkanego w Polkowicach, fajnie się śmigało szkoda tylko ze tak krótko
  3. Dundin odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Będę w Polsce do 24 czerwca a później mnie nie ma prawdopodobnie do końca sierpnia lub września wiec widzimy się pod koniec lata, niestety przegapie spota nad jeziorkiem
  4. Robić poprawkę?
  5. Czwartek pełen wrażeń wpadla nowa kierownica od s-line! Auto wyglada w środku dzięki temu mega dużo ładniejsza od poprzedniej dodatkowo byłem dzisiaj u Mirka z Vagtune w Obornikach. A4 wydmuchała 252km i 576Nm, po chiptuningu Miras osiągnął bardzo zadawalający mnie wynik tzn. 313KM i 664Nm. Samochód jest nie do poznania chociaż pewnie za jakiś czas się przyzwyczaję ale jeździ się bardzo fajnie duzo zmian jak na jeden dzień, ale nie przestaje na tym. W poniedziałek wymiana filtrów i oleju a w najbliższym czasie kolejne modyfikacje. Pozdrawiam, Dominik
  6. Wpadnę na chwile do was
  7. Zapisałem się wstępnie, ale niestety dość powoli to idzie a ja chciałbym zrobić to jeszcze w maju :/ ale dzięki!
  8. Cześć, jestem na finalnej drodze żeby wgrać wirusa do swojego 3.0tdi z tego co czytałem to najlepsze opinie maja Ecu project i s performance w ecu project krzyknęli mi 1800zl a w s-performance 1600. Robiliście chipa u chłopaków? Co wybrać? Z góry dzięki
  9. Dundin odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    niestety tym razem nie wyszło.. może wiecej chętnych się znajdzie na jakiś weekend?
  10. Tylko i wyłącznie taka wchodzi w grę dzięki, zaraz zobaczę
  11. B5 z klubowa naklejka widziana w piątek w Warszawie, pozdro
  12. 228 aktualnie tez mnie ta kierownica zastanawiała ale przebieg sie zgadza -> książka serwisowa, faktury i serwis w Niemczech potwierdzają przebieg Moze komus sie rece pocily bo tylko ta kierownica wygląda na zużytą
  13. Cześć na ten moment trochę spokoju w kwesti auta. Jeszcze w maju wpadnie sofcik, ale to raczej pod koniec miesiąca. Nastukane pierwsze 5 tysięcy kilometrów bezawaryjnie i bez niczego zaskakującego auto sprawuje się świetnie. Prosiliscie o kilka fotek wnętrza : chcialbym zrobić polerke i nie wiem czy oddać to firmie czy nauczyć się samemu;) wezmę jakieś części ze złomu i na nich poćwiczę. pozdr
  14. w koncu sie doczekałeś 3.0 powodzenia z modami i bezawaryjnej eksploatacji.
  15. Dundin odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    14 lub 19 na palmiarni w ZG mi odpowiada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.