Treść opublikowana przez Dundin
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z a4 b7 spotkanego w Polkowicach, fajnie się śmigało szkoda tylko ze tak krótko
-
Spocik Lubuski :)
Będę w Polsce do 24 czerwca a później mnie nie ma prawdopodobnie do końca sierpnia lub września wiec widzimy się pod koniec lata, niestety przegapie spota nad jeziorkiem
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Robić poprawkę?
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Czwartek pełen wrażeń wpadla nowa kierownica od s-line! Auto wyglada w środku dzięki temu mega dużo ładniejsza od poprzedniej dodatkowo byłem dzisiaj u Mirka z Vagtune w Obornikach. A4 wydmuchała 252km i 576Nm, po chiptuningu Miras osiągnął bardzo zadawalający mnie wynik tzn. 313KM i 664Nm. Samochód jest nie do poznania chociaż pewnie za jakiś czas się przyzwyczaję ale jeździ się bardzo fajnie duzo zmian jak na jeden dzień, ale nie przestaje na tym. W poniedziałek wymiana filtrów i oleju a w najbliższym czasie kolejne modyfikacje. Pozdrawiam, Dominik
-
Spoty wrocławskie
Wpadnę na chwile do was
-
Spoty wrocławskie
Zapisałem się wstępnie, ale niestety dość powoli to idzie a ja chciałbym zrobić to jeszcze w maju :/ ale dzięki!
-
Spoty wrocławskie
Cześć, jestem na finalnej drodze żeby wgrać wirusa do swojego 3.0tdi z tego co czytałem to najlepsze opinie maja Ecu project i s performance w ecu project krzyknęli mi 1800zl a w s-performance 1600. Robiliście chipa u chłopaków? Co wybrać? Z góry dzięki
-
Spocik Lubuski :)
niestety tym razem nie wyszło.. może wiecej chętnych się znajdzie na jakiś weekend?
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Piękna sztuka Nie brakuje ci troche mocy?
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Tylko i wyłącznie taka wchodzi w grę dzięki, zaraz zobaczę
-
Spotkania na drodze
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
228 aktualnie tez mnie ta kierownica zastanawiała ale przebieg sie zgadza -> książka serwisowa, faktury i serwis w Niemczech potwierdzają przebieg Moze komus sie rece pocily bo tylko ta kierownica wygląda na zużytą
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Cześć na ten moment trochę spokoju w kwesti auta. Jeszcze w maju wpadnie sofcik, ale to raczej pod koniec miesiąca. Nastukane pierwsze 5 tysięcy kilometrów bezawaryjnie i bez niczego zaskakującego auto sprawuje się świetnie. Prosiliscie o kilka fotek wnętrza : chcialbym zrobić polerke i nie wiem czy oddać to firmie czy nauczyć się samemu;) wezmę jakieś części ze złomu i na nich poćwiczę. pozdr
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
w koncu sie doczekałeś 3.0 powodzenia z modami i bezawaryjnej eksploatacji.
-
Spocik Lubuski :)
14 lub 19 na palmiarni w ZG mi odpowiada
-
Spocik Lubuski :)
Ktoś chętny piątek/sobota/niedziela na mały spocik?
-
"Klekotanie"
Tak jak kolega pisał chodziło mino wtryskiwacze bo u mnie tak było
- "Klekotanie"
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
jestem chetny jesli to mialoby byc za miesiac max 2 bo od lipca do wrzesnia mnie nie ma
-
A4 B8 Lift 2.0 TDI 177 KM QUATTRO 20" S-LINE
piękna sztuka tylko sciągnij to coś z maski jakie wyposazenie? plany?
-
Blokada skrzyni biegów
Moja mama miala Golfa 4 od nowosci i z tym zabezpieczeniem zrobiła 250tysiecy przez lat 10. 2 razy probowali sie dobrac ale poddali sie po wejsciu do srodka wiec chyba działa
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wrocław Leclerc. 4.29 ON a LPG 1.99
-
A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
to w koncu 3.0TDI w b8 czy C7 bedzie?
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Na majowke bede w ZG to mozna sie zgadac na jakiegos spota
-
Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm
Norbas z Żar nie jestem, ale daleko nie mam wiec można się na spokojnie ustawić po majowce planuje program, zobaczymy ile z tego wyjdzie. Celuje w 300km/600nm a co dalej to się zobaczy