Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
B8 TrOOOOp
aha to rozumiem lepiej szukac 8K0145805E ?
-
B8 TrOOOOp
koledzy podejdzie to do a4?? http://allegro.pl/audi-a7-a6-4g0-3-0tdi-intercooler-chlodnica-i5937578462.html
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
petarda auto
-
B8 TrOOOOp
wystawił bym go w dziale sprzedam ale mam za mało postow a nie bede pisał ich bez sensu
-
B8 TrOOOOp
Nie Szuka Ktos dyfuzora Przed Lift Na 1wydech?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Tak dobrze pamiętasz ale już jestem umówiony w lutym do lakierni i maluje caly przod ale dziękuję za pamięć
-
[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon
Jestem za ale ja wracam dopiero 22grudnia do pl
-
[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon
ładna sztuka i fajnie ze kolejne b8 z 3 city
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Widac Ze Caly CzAs Ciagniesz Temat Ladnie Powodzenia
-
B8 TrOOOOp
U mnie było to samo i skończyło się wymiana ja płaciłem 600zl za wymianę ale tam mogą być też zimne luty i można to jakoś przelutowac ale u mnie to nie zdało egzaminu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332216-fis-kolor-przestal-dzialac/
-
B8 TrOOOOp
Koledzy co myślicie o tym zderzaku http://www.xenonz.co.uk/store/p122/AUDI_A4%2FS4_B8_TO_RS4_STYLE_FRONT_BUMPER_CONVERSION.html
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
szkoda ze ja nie moge znalesc u sb koloru
-
B8 TrOOOOp
Co potrzebujesz wiedzieć z tej pmanoramy? Ja u siebie rozbieralem bo zapchane miałem odpływu i się przycinala. Wiedziec Juz Wiem. Kego Wszgstko Chodzilo Mi Tylko O Koszta W Aso Ale Auto Oddane Do Aso Na Wymiane TyLnego Silnika Wycieraczki + Konserwacja Panoramy
-
B8 TrOOOOp
Aha Bo Se Policzyli 250zl
-
B8 TrOOOOp
Koledzy takie pytanko czy ktoś koserwował dach panoramiczny szyberdach w ASO i czy to prawda że jest jakiś specjalny smar do tego
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Ładny białas
-
Mapy odblokowanie zielonego menu i język polski 3miasto
Auto opcja. Pl
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Ładny białas
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Bardzo ładny ten bialasek
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
ja za 1 tys bede miał tyle samo
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Ah tylko pogratulować zakupu i bez awaryjności życzę
-
B8 TrOOOOp
Z ktorego modelu ? o to pytanie trzeba zapytać się kolegi love-AUDI bo od niego Mam zarowki
-
B8 TrOOOOp
ja mam ledy z a8 i sa ok
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Teraz carmasters ma fajną promocje za 600zl robią
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy