Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Powiem. Ci że nie wiem jakie mam opcje będę musiał wszystko posprawdzac narazie ogarnąłem pracę bo dzisiaj miałem wylatywac ale zostaje by pomóc żonie w załatwieniu wszystkiego i dzisiaj podjadę zobaczyć na spokojnie jak auto wygląda że strony jezdnej
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Co mam ci powiedzieć psychicznie troszkę doj...y tym bardziej że jeszcze graty idą do auta. No i widać że nie ma co za bardzo przywiązywać się do auta no ale takie życie troszkę kasy będzie utopione a co do projektu stary czy nowy nie mam zielonego pojęcia jeszcze zobaczymy jak wyjdzie z ubezpieczeniem ale jak będę tylko coś wiedział będę informować pozdrawiam
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Szkoda na bank będzie całkowita sama deska+poduszka to już jest 10tys w ASO bez robocizny a gdzie reszta ?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Aviva a tamten link 4
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
I dzięki za ciepłe słowa co do auta ale raczej ja już go nie będę składał bo całe zawieszenie do wymiany plus konsola więc teraz czekać co powie ubezpieczalnia
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Tak wszyscy cali i to chyba najważniejsze a auto raczej na bank szkoda całkowita ?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Koleś poleciał se na czerwonym a byłem przekonany że się zatrzyma ale nikomu nic się nie stało żona tylko podrapana od poduszki
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
-
B8 TrOOOOp
Od ski podejdzie ale od rs-a watpie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18. Ah znow mnie nie będzie ale co zrobić wesołych wszystkim pzdr
-
B8 TrOOOOp
Kurcze wydaje mi się że chyba co 2lata ale. Nie jestem już pewny
-
B8 TrOOOOp
- Piszczace klocki
Lekka poprawa jest a piszczało najpierw z lewej teraz piszczy z prawej ale to jest taki dźwięk że w środku auta słyszysz jak by to było wszedzie- Piszczace klocki
Dzisiaj były odpowietrzone ponownie i przez 10min było ok a dalej piszcza ale ciut słabiej ?- B8 TrOOOOp
Mi zrobili w 2godz- Piszczace klocki
Tego to ci nie powiem ja ich nie montowalem Aha to trzeba będzie się dzisiaj za to wziąść i też dziwne bo przez 2km jest ok a później jest orkiestra że piszczenie słychać z 200m- Piszczace klocki
A może być to też że chyba są złe odpowietrzone bo jak hamuje. Np z50km/h odrazu to jest ok a jak dojeżdżam z nogą lekko na pedale to taki pisk jak bym po szkle nożem jezdzil- Piszczace klocki
Witam koledzy mam pytanko ile trzeba przejechać by klocki nie piszczaaly(ułożyło) tarcze Ot klocki ferrodo przejechane już 2tys km a piszcza jak bym starem jeździł- Zaciski s4 b9
gdzies był juz watek ze nie podejda p&p musisz miec adapter- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
zona ma dobrze to i ja musze miec i dziekuje za miłe słowa powoli zaczynam robic wszytko wiec jeszcze nie koniec- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
hey nie wiem kolego jaka wysokosc bo nie ma nie w kraju a zona juz zrobiła 600 km ale mi sie tez wydaje ze dalej jest wysoko:( co do luster tez tez tak myslałem ale ciezko znalesc cos w drobnych- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Przynajmniej nie kleje foli i jej po 2-och dniach nie zrywam ? a tak na poważnie co do aso jak mam kupić podrapane nakladki za 600to wolę dać +150i brać nowe- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
ah słabe zakonczenie weekendu - Piszczace klocki