Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
To ja nie wiem u mnie ledwo pokazuje 800 a ledwo robię 630 km?
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
A powiesz na pw jaka cena wymiany skrzyni i graty ty załatwisz czy tam gdzie Ci wymieniają?? I np nie dało się tam wsadzić np s-tronic??
-
B8 TrOOOOp
Tak uchyla się i przesuwa 1 część a przesłona panoramy jest elektryczna
-
B8 TrOOOOp
Aha to już nie na moje zdolności ?
-
B8 TrOOOOp
Ciężko zgrać To??? By dzialalo
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
skrzynia padła?? czy tak poprostu wymiana?
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Tak taniej bo teraz mają jakaś promocję i u mnie też wyszło prawie 1400 a przesyłka była gratis bo jeszcze pralek więcej grantów dla znajomych
-
Moja S4 B8 upragniona :)
http://www.xenonz.co.uk/store/p460/AUDI_A4_B8.5_2012__to_RS4_front_grill_"gloss_black_QUATTRO"_.html ja kupowałem,ż tej strony jakoś ok będę montować u sb za jakieś 2tyg jak poskladam całe auto
-
S4 B8 Swap hamulców
- Nowicjusz - wątek powitalny
Ello- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Szczerze powiem tak mam już to w du... Jak to się zakończy czy oddadzą kase czy nie ale patrząc na to wszystko co się dzieje to raczej wątpię że coś oddadzą a tak to już chyba sentyment do tego pomnika Ale jedno wiem że wszystko będzie poskladane tak by się nikt nie bał tym jezdzic ? no i już rodzą się tak samo nowe plany co do auta ?- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
tak juz wszystkie graty juz posiadam no bedzie wszystko malowane bo z 2giej strony były odpryski wiec tez sie odrazu prysnie do tego wpada nowe zawieszenie na 2 strony +2 amory a reszta wyjdzie w praniu bo portwel uszczuplił sie do 0- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
niestety bedzie przedlift- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
A wiec troszke czasu mineło dla sprostowania sprawa dalej gdzies wisi nasza polska policja dalej ma wszystko w d*pie wiec robie auto na swoje ryzyko bo dosyc mam juz czekania wiec auto zostaje składane- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
ahh szkoda ze wczoraj nie napisałes bo ja swoja wywaliłem wczoraj- Moja S4 B8 upragniona :)
4 to może za wiele Ale takie s4 już tak ?- Moja S4 B8 upragniona :)
Teraz wiadomo jakie będzie next auto za 3 lata ?- B8 TrOOOOp
tak tylko dokładką- Moja S4 B8 upragniona :)
Na rezerwie widać lepiej auta jeżdżą hehe? jak wrażenia po programie?- A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
Ahh te fotki od Adama ?- B8 TrOOOOp
Hey koledzy potrzebna pomoc ma ktoś dojście po poduszek powietrznych podsufitki pod panoramę czarna i zawieszenie przód??- B8 TrOOOOp
Ja nie mówię że mam dostać je za darmo a każde 50zl już cieszy w kieszeni?- Grill RS4 do A4 B8
http://www.xenonz.co.uk/audi-a4-b8-2008-2012-products.html ja mam i wyglada nice- B8 TrOOOOp
Koledzy mam pytanko ma ktoś dojście do jaskow i deski w normalnych cenach i legal no i w normalnych cenach a nie z kosmosu? - Nowicjusz - wątek powitalny