Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
B8 TrOOOOp
kolego jak mogę się wtrącic to polecam kolegę z forum https://m.facebook.com/strefablasku/ znam paru zadowolonych klientów
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Widzę że już dostałeś swoje koła a Dante jak będziesz miał foty odrazu wstawiaj
-
B8 TrOOOOp
Dziękuję i wzajemnie
-
Tylki zderzak S4 sedan przedlift
listwa chrom nr 8T08077912ZZZ cena to 393,00 brutto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W czwartek jadę do niego na wycenę . Przez telefon powiedział ze da rade wszystko zrobić ale kwota była dość wysoka . Jednak leży to w mojej szafie prawie rok , wiec chyba pora W czwartek jadę do niego na wycenę . Przez telefon powiedział ze da rade wszystko zrobić ale kwota była dość wysoka . Jednak leży to w mojej szafie prawie rok , wiec chyba pora I jak zamontowane i zadowolony?
-
B8 TrOOOOp
Ok dziękuję koledzy za przydatną odp
-
B8 TrOOOOp
Koledzy felga 8,5j et40 z opona 255/35/19 jest na styk czy jest coś jeszcze miejsca?
-
B8 TrOOOOp
Co racja to racja jak dobrze że idą święta może i. Mi uda się coś wyrwać w dobrej cenie a mówią że nie ma promocji
-
B8 TrOOOOp
Kolego np podaj adres i wysyłam dekielki
-
koło dojazdowe
Nie ten dział. Kolego
-
B8 TrOOOOp
widze ceny ida w gore to ok a jeszcze 2 gie pytanko koledzy zostawic rotor czy ultralagger-a
-
B8 TrOOOOp
no widze dzieje sie
-
B8 TrOOOOp
- A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Ile jesteś w stanie dać? Za rotory?- B8 TrOOOOp
koledzy szybkie pytanko ile mozna wołac za orginalny rotor 19??- Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
A jak ma się te auto nie podobać jak to kozak- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- 6 tłokow
a ty co żeś osiągnął kupując b8? I fajnie że są ludzie co dbają o twoje fundusze w okresie świątecznym Lans przed znajomymi. przemilcze to- 6 tłokow
ok poczytane pogadane i juz wiem czemu nie da sie ale czy taki zestaw podejdzie Zaciski Brembo 6-cio tłoczkwe Tarcze hamulcowe 356x34mm pod felge 18 z et 47?? taki zacisk http://allegro.pl/zaciski-6tloczkowe-zestaw-porsche-macan-panamera-i6631694968.html- 6 tłokow
ok nie to nie poszukam odp gdzies indziej- 6 tłokow
aha a czemu mozna wiedziwec?? bo wiem ze w b7 sie da- 6 tłokow
koledzy pytanie da sie to zaadoptowac i zakodowac w abs-e- 2.7 TDI MULTITRONIC S-LINE 233PS/500NM
Woow 500Nm na multi- B8 TrOOOOp
a powiec mi jeszcze kolego a na mocowania podejdzie czy cos bede musiał skrobac- B8 TrOOOOp
Bedzie, ale bedzie troche zabawy z wezami tak jak z kazdym IC z 3.0tdi no z wezami to jak zawsze zabawa ale lepiej brac tego z linku czy moze z koncowka 8K0145805E - A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4