Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
B8 TrOOOOp
Hey ja u siebie mam 200)165na 37) a 201 z12 na 140
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Coś ten chip topornie u CB idzie
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Dokładka jest od s4 a zderzak to s-line przedlift a tu wycena poz ..2 i 3
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Autoopcja.pl mozna tu zobaczyc
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
wydech kolego jest od s4 i nie czuje zadnej roznicy jak narazie by auto inaczej chodziło
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
ładnie to wygladaja lampy od cb i jeszcze raz dziekuje za dobra robote zima idzie wiec na zime juz kołą odnowione a tutaj jeszcze przyszła paczka z aso wiec jednak znow sie cos dzieje a tu wpadł wydech dzisiaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja dałem. Do cnf-u i jestem zadowolony
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
W ten weekend odpada bo będę koserwował podwozie i montować wydech od S4 a gdzie ten zlocik?
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Widze Ze cały czas coś się dzieje ja jutro wracam do pl więc muszę zajechać do CB w next tyg pzdr
-
B8 TrOOOOp
Ok Dzieki Kolego Jak cos są na sell
-
B8 TrOOOOp
Na 1strone
-
B8 TrOOOOp
Koledzy za ile. Można Pogonic dyfuzor s-line przedlift i lampy tył Led Avant?
-
2.0 143 KM czy nie za słaby
s-tronic czy multitronic???
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Woow nie było dłuższej listy hehe
-
B8 TrOOOOp
To ja na multi nie schodze niżej niż 8-10L po miescie do 100km/h
-
B8 TrOOOOp
Jakieś foto kiery i cena
-
B8 TrOOOOp
koledzy nie zalega komus IC od 3.0 TDI???
-
B8 TrOOOOp
Za ile można sprzedać dyfuzor od przedlifta
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
no i kolejne grube auto z 3 miasta sie robi super
-
B8 TrOOOOp
8K0807521B dyfuzor S4 przedlift -szary platinum 1RR 8T0807791 listwa srebrna chromowa 2ZZ Dziękuję kolego
-
B8 TrOOOOp
Koledzy poda ktoś nr tylnego dyfuzora S4 kombi i tej srebrnej listwy do przedlifta dziękuję z góry
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Obstawiam Ze poprosił pieszych by go za błotniki lekko podnieśli
-
B8 TrOOOOp
Koledzy ma ktoś dojście do dyfuzor-a od S4 b8 tył przedlifta w dobrym stanie z listwa
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
no jestem ciekaw jak to zniesie multitron
-
Moja Strefa Blasku :)
do cb zawsze bym zajechał ale wiesz ty zapracowany a ja nie lubie ci d..... zawracac bez sensu