Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
nie spokojnie jeszcze sie tym naciesze autko w planach na 5 lat ale jak człowiek wiecznie na wygnaniu to nie bardzo jest czas sie nim nacieszyc:P
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
teraz trwają poszukiwania 19-stek na lato potem cooler od 3.0 tdi i turbo caha i zobaczymy czy mutli zniesie cos wiecej:P
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
tak 160 bo nie bardzo dało sie shamowac multi do 70ciu dobijał szybko potem jak by stanął na 1 sec i szedł dalej wiec takie straty wyszły ale po jakis tam ich obliczeniach wyszło 174 i 380Nm ale jak narazie skrzynia chodzi si no ale po 1 dniu za wiele nie moge powiedziec ale jedyne co wiem ze jest to odczuwalne i odrazu inne auto Witam a tu zdjecie ze cos sie dzieje jedni mieli jednym sie znudziło a u mnie dopiero wpadło [ Netfcher gałka biegów S-line Gibons przełaczniki chrom Wojtek_A4 dekor black piano dziekuje
-
Zgasl fis data i przebieg
U mnie w b8tez tak bylo raz swiecil raz nie raz swiecil tydz a czasem nie siwecil tydz skonczylo sie yo wymiana fis-u 600zl i dziala
-
FIS kolor przestał działać
niczego nie ruszałem a jest mozliwosc go wyłaczenia badz właczenia?? jak tam to prosze o inf ale ja nic nie ruszałem WRC tak czytałem to juz ale tu jest tylko ujete jako wymiana ale moze da sie go jakos ozywic ale ok dzieki za ingo trzeba bedzie szukac czegos w necie:( niczego nie ruszałem a jest mozliwosc go wyłaczenia badz właczenia?? jak tam to prosze o inf ale ja nic nie ruszałem WRC tak czytałem to juz ale tu jest tylko ujete jako wymiana ale moze da sie go jakos ozywic ale ok dzieki za ingo trzeba bedzie szukac czegos w necie:( u mnie juz wszystko ok fis sie swieci zapłaciłem 600 zł i rok gwarancji
-
dziwny hamulec
Dev czemu nie mozna ci wysłac pw??
-
Silnik 2.0 TDI CAHA w Audi A4 B8 bierze olej
mi zabiera jak gonie po 200 badz jakies rajdy po miescie ale ja wymieniam olej co 10k i tak z litr dolewam i tez nie wiem co i jak ale raczej go przepala tak mi sie wydaje
-
A4 B8 2.0 TDI - CZARNY SEDAN
gratki auta
-
CAGA wykres multitronic
Sam jestem ciekawy tego ale jak narazie w pl bese dopiero 17.02 wiec bede po tym terminie sprawdzal auto co tam poszlo nie tak
-
CAGA wykres multitronic
hamowal go na 5 pare razy i dla sprawdzenia tez na 6 ale wykresy byly podobne ja w tej kwestji jestem zielony i nie dawalo mi to jakos spokoju ze w seri wyszlo tak malo nie w dogowych nie bylo mierzone tylko maha a Ciebie nie ruszył fakt że auto nie trzyma fabryki ? Producent oszukiwał na ekologii, nie na mocy silnika. a Ciebie nie ruszył fakt że auto nie trzyma fabryki ? Producent oszukiwał na ekologii, nie na mocy silnika. no bede musial podjechac do roberta by sprawdzil co i jak ale jak ja nie mam o tym pojecia a koles ci wmawia ze tak jesr to co mam zrobic ale spokoju mi to nie dawalo wiec postanowilem tu napisac
-
CAGA wykres multitronic
koles nic nie sprawdzał wjechał na hamownie pojezdził wgrał program i tyle a mowił ze takie straty sa na multi bo te skrzynie tak maja i takie 2-gie pytanie czy nieumiejetnosc kolesia co robił pomiar tez ma znaczenie?? bo program robił compsport jak wysyłał bloki pomiarowe itp do CS to mowili ze wszystko jest ok i 0 błedow po podłaczeniu kompa
-
B8 TrOOOOp
jaka cena??? Witam mam takie pytanko wszedzie na kreskach jest bonus a umnie jakos mało czy to wina multirtonica?? Dzieki za odp http://i63.tinypic.com/apfmnr.jpg http://i63.tinypic.com/2rw9sah.jpg
-
Shell V-Power Nitro+ diesel opinie?
ja tankuje lotos dynamic i bez problemu nawet przy -21
-
caga multirtonic
Dzien dobry to wykresy audi i chciał bym sie dowiedziec czemu tak nisko wyszła nawet seria w aucie nie ma błedow i wszystko chodzi ok jest mozliwe ze multi tak go ogranicza?? http://i63.tinypic.com/23shqiv.jpg http://i67.tinypic.com/2urpbbo.jpg
-
CAGA wykres multitronic
Witam mam takie pytanko wszedzie na kreskach jest bonus a umnie jakos mało czy to wina multirtonica?? Dzieki za odp http://www.directupload.net/file/d/4240/tpuuj6li_pdf.htm http://www.directupload.net/file/d/4240/rxl4kfoo_pdf.htm
-
Skrzynia S-tronic czy Multitronic w A4 B8?
Ja mam multi i juz 180k i dalej smiga bez problemu ale licze sie ze padnie ale komfort jak moim zdaniem git
-
Turboelita czy Tune-up
Bartek spoko programy ma z v-techu chyba ze zukczyn ma z compsportu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy 3miasto
-
Moja Strefa Blasku :)
Predzej ona ale doszly mi koszta wiec lipa troszke ale zobaczymy co da sie zrobic hehe pzdr
-
Moja Strefa Blasku :)
Raczej watpie ale jak nie e tym yo w next roku na bank
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Moja Strefa Blasku :)
Raczej bedziesz to musial zrobic w czynie spolecznym heh
-
Moja Strefa Blasku :)
Oj tam hehe mialem tak samo ale chyba nie w tym roku bo nie wyrobir sie finansowo ahh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zauważyłem , że ekipa PRÓBUJE się we wtorki spotkać. Ja jestem jak najbardziej za, ale jakiś weekendzik. Chyba, że przyszły, bo teraz chory leżę w domu, ale jestem za spotkaniem jak najbardziej ! hehe ja moge byc ale najpredzej dopiero w lutym:( bo dzisiaj juz na emigracji:(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
moze i tak ale jak jakies spotkanko to ludzi brak:(