Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. nie spokojnie jeszcze sie tym naciesze autko w planach na 5 lat ale jak człowiek wiecznie na wygnaniu to nie bardzo jest czas sie nim nacieszyc:P
  2. teraz trwają poszukiwania 19-stek na lato potem cooler od 3.0 tdi i turbo caha i zobaczymy czy mutli zniesie cos wiecej:P
  3. tak 160 bo nie bardzo dało sie shamowac multi do 70ciu dobijał szybko potem jak by stanął na 1 sec i szedł dalej wiec takie straty wyszły ale po jakis tam ich obliczeniach wyszło 174 i 380Nm ale jak narazie skrzynia chodzi si no ale po 1 dniu za wiele nie moge powiedziec ale jedyne co wiem ze jest to odczuwalne i odrazu inne auto Witam a tu zdjecie ze cos sie dzieje jedni mieli jednym sie znudziło a u mnie dopiero wpadło [ Netfcher gałka biegów S-line Gibons przełaczniki chrom Wojtek_A4 dekor black piano dziekuje
  4. U mnie w b8tez tak bylo raz swiecil raz nie raz swiecil tydz a czasem nie siwecil tydz skonczylo sie yo wymiana fis-u 600zl i dziala
  5. niczego nie ruszałem a jest mozliwosc go wyłaczenia badz właczenia?? jak tam to prosze o inf ale ja nic nie ruszałem WRC tak czytałem to juz ale tu jest tylko ujete jako wymiana ale moze da sie go jakos ozywic ale ok dzieki za ingo trzeba bedzie szukac czegos w necie:( niczego nie ruszałem a jest mozliwosc go wyłaczenia badz właczenia?? jak tam to prosze o inf ale ja nic nie ruszałem WRC tak czytałem to juz ale tu jest tylko ujete jako wymiana ale moze da sie go jakos ozywic ale ok dzieki za ingo trzeba bedzie szukac czegos w necie:( u mnie juz wszystko ok fis sie swieci zapłaciłem 600 zł i rok gwarancji
  6. Dev czemu nie mozna ci wysłac pw??
  7. mi zabiera jak gonie po 200 badz jakies rajdy po miescie ale ja wymieniam olej co 10k i tak z litr dolewam i tez nie wiem co i jak ale raczej go przepala tak mi sie wydaje
  8. Sam jestem ciekawy tego ale jak narazie w pl bese dopiero 17.02 wiec bede po tym terminie sprawdzal auto co tam poszlo nie tak
  9. hamowal go na 5 pare razy i dla sprawdzenia tez na 6 ale wykresy byly podobne ja w tej kwestji jestem zielony i nie dawalo mi to jakos spokoju ze w seri wyszlo tak malo nie w dogowych nie bylo mierzone tylko maha a Ciebie nie ruszył fakt że auto nie trzyma fabryki ? Producent oszukiwał na ekologii, nie na mocy silnika. a Ciebie nie ruszył fakt że auto nie trzyma fabryki ? Producent oszukiwał na ekologii, nie na mocy silnika. no bede musial podjechac do roberta by sprawdzil co i jak ale jak ja nie mam o tym pojecia a koles ci wmawia ze tak jesr to co mam zrobic ale spokoju mi to nie dawalo wiec postanowilem tu napisac
  10. koles nic nie sprawdzał wjechał na hamownie pojezdził wgrał program i tyle a mowił ze takie straty sa na multi bo te skrzynie tak maja i takie 2-gie pytanie czy nieumiejetnosc kolesia co robił pomiar tez ma znaczenie?? bo program robił compsport jak wysyłał bloki pomiarowe itp do CS to mowili ze wszystko jest ok i 0 błedow po podłaczeniu kompa
  11. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaka cena??? Witam mam takie pytanko wszedzie na kreskach jest bonus a umnie jakos mało czy to wina multirtonica?? Dzieki za odp http://i63.tinypic.com/apfmnr.jpg http://i63.tinypic.com/2rw9sah.jpg
  12. ja tankuje lotos dynamic i bez problemu nawet przy -21
  13. Dzien dobry to wykresy audi i chciał bym sie dowiedziec czemu tak nisko wyszła nawet seria w aucie nie ma błedow i wszystko chodzi ok jest mozliwe ze multi tak go ogranicza?? http://i63.tinypic.com/23shqiv.jpg http://i67.tinypic.com/2urpbbo.jpg
  14. Witam mam takie pytanko wszedzie na kreskach jest bonus a umnie jakos mało czy to wina multirtonica?? Dzieki za odp http://www.directupload.net/file/d/4240/tpuuj6li_pdf.htm http://www.directupload.net/file/d/4240/rxl4kfoo_pdf.htm
  15. Ja mam multi i juz 180k i dalej smiga bez problemu ale licze sie ze padnie ale komfort jak moim zdaniem git
  16. Bartek spoko programy ma z v-techu chyba ze zukczyn ma z compsportu
  17. Predzej ona ale doszly mi koszta wiec lipa troszke ale zobaczymy co da sie zrobic hehe pzdr
  18. Raczej watpie ale jak nie e tym yo w next roku na bank
  19. Raczej bedziesz to musial zrobic w czynie spolecznym heh
  20. Oj tam hehe mialem tak samo ale chyba nie w tym roku bo nie wyrobir sie finansowo ahh
  21. Zauważyłem , że ekipa PRÓBUJE się we wtorki spotkać. Ja jestem jak najbardziej za, ale jakiś weekendzik. Chyba, że przyszły, bo teraz chory leżę w domu, ale jestem za spotkaniem jak najbardziej ! hehe ja moge byc ale najpredzej dopiero w lutym:( bo dzisiaj juz na emigracji:(
  22. moze i tak ale jak jakies spotkanko to ludzi brak:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.