Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
FIS kolor przestał działać
Witam dzisiaj po odpaleniu auta pochadził 2 min i padł mi wyswietlacz fis pytanko moje jest czy trzeba wymienic cały licznik czy da sie zmienic fis pozdrawiam http://i68.tinypic.com/2w3qpts.jpg http://i63.tinypic.com/30vhy7p.jpg
-
VAG BAUER Service gdynia
To super kolego ze juz odebrałes swoje auto i jestes zadowolony wiadomo jak naj mniej wizyt w servisach ale oni tez musza z czegos jesc:P ale najwazniejsze ze OOOO odzystało swoja sprawność i własciciel zadowolony pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak jak mowisz ok jade pzdr
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok ja jade na 1wsze miejsce a potem sie zobaczy jak jakas zmiana to poprosze o esa 733-321-959
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok ja sie w takim razie zabieram do was pzdr a ma kktos vcds-a?? by cos porobic?? kurcze to ja juz nie wiem gdzie mam jechac:P bo z małego 3 miasta mam kawałek do was
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to widze ze wielka ekipa bedzie strasznie wielkie te 3 miasto:P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja 2:P ale widze ze chyba nici z tego ja mam godz jazdy do was:P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja jako nowy moge byc tylko pytanie gdzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak jest juz jakis plan?? Co i jak pzdr
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok jak by co jestem tez za dzisiaj jak by co poprosze o info gdzie i o ktorej a sie wstawie pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tez bardziej za sroda i mam takie pytanko jak cos ma ktos vag-a?? by usunac service due? spotkanko było dzisiaj czy jutro bedzie jak tak to gdzie i jaka godzinka pzdr
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
wzgledem seri to 30km i 60Nm i nawet w multitronicu to jest odczuwalne:) juz tak topornie sie nie zbiera na tych 245:P a wykresy to tez czarna magia jak dla mnie:P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemanko jak w srode jakis spocik robicie??
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Na świeta wpadł programik http://www.directupload.net/file/d/4216/tjdd8cwb_pdf.htm
-
VAG BAUER Service gdynia
dzisiaj byłem i rozmawiałem z Krystianem i widziałem twoje audi:P faktycznie nie wyglada to dobrze:(
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wesołych pozdrawiam
-
Gałka zmiany biegow
aha no widzisz dzieki za info bede szukał dalej:)
-
AUDI A4 B8 1.8 TFSI 160 KM limuzyna
witam kolege z 3 miasta wiadomo ja swojej szukałem rok:P
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hey
-
Gałka zmiany biegow
Witam wszystkich mam takie pytanko czy taka gałka podejdzie do a4 b8 multitronic P&P czy trzeba zeby? http://allegro.pl/galka-k-zmiany-biegow-audi-a4-b8-a5-8k1713139s-i5226782711.html dziekuje za podzielenie sie wiedza pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak zwykle mnie nie ma:(
-
VAG BAUER Service gdynia
aha to sporawa ta naprawa:P