Treść opublikowana przez XelisT
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
XelisT skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWF0GXXGBBGBJ85266
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
XelisT skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8KX9A014211
-
światła przednie halogeny, ile sztuk na 1 lampę ?
Witam, głupie pytanie, ale ile halogenów idzie na 1 lampę ? jest osobna żarówka od świateł długich i krótkich ?
-
A4 B8 2.0TDI CR - dziwne stukanie, ustępuje pod obciążeniem, rolka ?
Samochód naprawiony, tak jak myślałem, chodziło o tą rolkę, jest to sprzęgiełko alternatora, może komuś przyda się kiedyś taka informacja.
-
A4 B8 2.0TDI CR - dziwne stukanie, ustępuje pod obciążeniem, rolka ?
Witam, mam problem z silnikiem, ostatnio zaczęło coś dziwnie stukać pod maską, wydaje mi się, że to rolka (zdjęcie niżej) i widać jak rolka się trzęsie (na wideo niestety tego nie widać), po dodaniu gazu przestaje stukać, może ktoś wie o co chodzi ? Na dole zdjęcie i film.
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Wymontowałem przez pomyłkę czujnik temperatury paliwa ? ale udało się znaleźć prawidłowy czujnik i już po wymianie. Dzięki za pomoc.
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Wywaliło mi błąd tego czujnika. Co do lokalizacji są sprzeczne informacje na jednym forum znalazłem, że znajduje się pod obudową filtra powietrza, a na innym tak jak Ty mówisz. Idę pogrzebać przy samochodzie, może znajdę.
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
nie ma się co kłócić co do paska pk i napinacza już wiem. Mam też problem z wymiana czujnika temperatury płynu chłodzącego. szukałem u nas na forum i na zagranicznym, podobno czujnik ten miał się znajdować pod obudowa filtra powietrza, zdjąłem to obudowę i nie mogę zlokalizować tego czujnika
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Jak na razie to Ty się spinasz cwaniaczku, poradzilibyśmy sobie bez ciebie i Twojego bezsensownego komentarza.
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Super, dzięki wielki za pomoc a powiedz mi jeszcze, czy w razie gdyby się okazało, że do wymiany jest też napinacz to da radę go zamontować bez rozbierania przodu ? Czy już lepiej dołożyć te 100zł i wymienić od razu napinacz przy okazji wymiany rozrządu ?
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Piszczało z 10 sekund, zacząłem nagrywać jak skończyło, żeby nie przeszkadzało ? A więc od czego zacząć wymianę ? Przy okazji zaznaczę, że będę wymieniał też rozrząd.
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
nie bardzo się znam. Tak to wygląda.
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Faktycznie przy skręcaniu do oporu słychać lekkie piski, od czego najlepiej zacząć wymianę ?
-
[B6 AWX] Piszczy pasek alternatora, czy da się go napiąć ?
Witam, problem jest taki, że po odpaleniu silnika pasek od alternatora głośno piszczy, po 1-2 minutach przestaje jak silnik się trochę nagrzeje. Z tego co zauważyłem pasek jest trochę luźny, czy można go w jakiś sposób napiąć / naciągnąć ? Piszczenie nasila się gdy jest zimno na dworze. [ Silnik AWX ]
-
Audi A4 B8 2008r - wymiana chłodnicy wody (klimatyzacji) jakie koszta ?
Mógłbym spróbować zrobić to sam, tylko zastanawiam się czy idzie to zrobić bez ściągania pasa przedniego i intercoolera. Tak to wygląda jak ściągnie się zderzak. YouTube ( i czy przy wymianie ucieknie czynnik ? ) A co do tego, że zapchana chłodnica to powiedział to po podłączeniu urządzenia do odgrzybiania robi się duże ciśnienie (coś takiego, mnie akurat nie było przy tym, więc mówię co przekazała mi dziewczyna, a mogła coś pomieszać jak to kobiety )
-
Audi A4 B8 2008r - wymiana chłodnicy wody (klimatyzacji) jakie koszta ?
Witam, byłem dzisiaj nabić czynnik w klimatyzacji, mechanik powiedział, że chłodnica jest cała zapchana i trzeba będzie ją wymienić. Znalazłem na ALLEGRO , chłodnicę za 255zł + wysyłka. Wymieniał ktoś taką chłodnice, orientuje się ktoś jaki jest koszt wymiany ? Mechanik zawołał 900zł za wszystko, ale coś za drogo to wygląda. Audi A4 B8, 2008r przed liftem, 2.0 TDI CR
-
Piszczy przy włączeniu ogrzewania.
Problem w tym, że piszczy też na ECONie. Przed piszczeniem słychać takie pyknięcie jakby się coś załączało i wtedy zaczyna piszczeć, i mam wrażenie, że przygasają wtedy delikatnie światła.
-
Piszczy przy włączeniu ogrzewania.
Witam, mam problem z moją A4, rano gdy jest niska temperatura po odpaleniu silnika i załączeniu ogrzewania samochód zaczyna piszczeć, przy dodaniu gazu tak wyje, że uszy bolą.... po wyłączeniu ogrzewania i odczekaniu kilku sekund piszczenie ustaje, ktoś wie o co chodzi ??
-
Nieszczelna sprężarka, czy da się naprawić ?
Witam, mam problem z kimatyzacją, na początku były nie sprawne silniczki więc naprawiłem, później okazało się, że do wymiany chłodnica klimatyzacji ( z robocizną 450zł ) i znowu przestała chłodzić po tygodniu i teraz się dowiedziałem, że nie szczelna jest sprężarka... kolejne 500-600zł, czy da się to zrobić taniej ? Sama sprężarka jest sprawna ale nie szczelna.
-
Ciężko odpala, falują obroty, dusi się po nacisnieciu pedału gazu
i jak ?
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
postukałem kilka razy i nic, nie załączył się.
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
gdzie znajduje się ten silnik ?
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
czynnik nabijałem ponad tydzień temu, i sprawdzałem szczelność więc raczej jest full, a poza tym rurak od klimy aż zamarza więc czynnik jest.
-
Ciężko odpala, falują obroty, dusi się po nacisnieciu pedału gazu
Cześć, miałem takie coś w focusie mk1, musiałem wymienić filtr paliwa bo był już zabrudzony i na benzynie się dusił, a na gazie normalnie latał, warto sprawdzić.
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
jak mogę to zrobić ?