Treść opublikowana przez Mertruve
-
2.0TFSI pomoc w logowaniu
Cześć, Szukam pomocy w Łodzi lub okolicy do zrobienia logów w moim aucie, może ktoś ma komputer i trochę wiedzy żeby pomóc? Oferta ważna do soboty Dzięki Sprawa nadal aktualna, może ktoś zna warsztat w naszej okolicy, który mi to wykona i zapisze na pliku? Każda wskazówka będzie cenna. Dzięki
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Ja mam taki zderzak i wszędzie widzę powycinane kratki
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Fmic to rzecz nad którą myślę dodatkowo przy robieniu programu, zastanawia mnie tylko sposób wykonania tego orurowania, nie chce żeby ze zderzaka wystawały mi jakieś rury, a nie wiem czy jest to możliwe przy s-line zderzaku? Wole żeby moje auto pozostało całkowitym sleeperem jeśli istnieje taka techniczna możliwość
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Po programie i dp ewentualnie w przyszłości warto przemyśleć inwestycję w fmic? dolot? wydech? W jakiej kolejności?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Mam takie zapytanie o program, który na początku miałeś z Compsportu, jak oceniasz ich robotę? Oceniał to może Gregor? U mnie w Łodzi jest Compsport ale nie ma zbyt dobrej opinii, zdarzają się głosy, że wrzucają gotowce bez jakiegoś wielkiego strojenia. Możesz coś powiedzieć o swoich wrażeniach po programie u nich?
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Czyli dobry wybór Po znajomości udało się wyrwać po 250
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Byłem dziś na zakupach udało mi się kupić taki jak na załączonym obrazku. Chyba dobry?
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Wywalenie kata jest jakieś znaczące? Myślałem, że to było modne i coś dawało dawno dawno temu
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
http://www.petrostar.pl/kategorie?q=millers+5w40 To jest ich oficjalna strona. Ale do naszego silnika ma być ten longlife czy inny? Bo widzę, że są jeszcze różne rodzaje EE, Trident i CFS ale tego Nano nie widzę nigdzie
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Podrzuci ktoś link do zaufanego sklepu z tym olejem Millers Nano 5W40? Googluje, googluje ale tych olejów podobnych jest multum a sklepy wątpliwego zaufania
-
Problem z odpalaniem
Cześć, Od kiedy temperatura na zewnątrz spadła moje auto ma problem z odpalaniem na zimnym silniku. Każdego ranka lub po pracy auto ma ewidentny problem z rozruchem. Akumulator jest raczej ok, żadne światełka kontrolki nie przygasają, auto nie ma żadnych błędów i jeździ bez problemu. Podczas odpalania słychać wyraźnie syczenie ale niestety samemu nie mogę zweryfikować źródła. Generalnie auto odpala ciężko ale póki co zawsze z powodzeniem, niestety dzisiaj miarka się przebrała i zapalił tak ciężko jak nigdy wcześniej. Na szczęście byłem przygotowany i poniżej zamieszczam filmik z całego zamieszania, czy ktoś z Was może kojarzyć genezę problemu? https://www.youtube.com/watch?v=9s5GDijrc-Q
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Fajnie, że się udzielasz w moim temacie to daje mi dużo do myślenia i pozwala realnie spojrzeć na sprawę. Czy mógłbyś mi na priv udzielić informacji mniej więcej o kosztach z jakimi muszę się u ciebie liczyć przy takich modach jak tutaj piszemy? Tj program, dp, ewentualnie fmic, ewentualnie czyszczenie dolotu
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
A co sądzicie o takim gotowym zestawie fmic? Spełnia to swoją rolę? Nie kosztuje fortuny a może usprawnić jazdę? http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/993-bmw-e46-diesel.html
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Melduję się u Ciebie na wiosnę
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Testowales po przeróbkach? 250 pogoni?
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Decyzję o modyfikacjach podjąłeś sam czy za namową Gregora zdecydowałeś się na dp? Rozmawialiście coś o ewentualnych dalszych zmianach w Twoim aucie? Jakieś dalsze propozycje? Czy z Twoim autem przed modyfikacjami wszystko było ok? czy u Gregora coś tam jeszcze poprawialiście czyściliście? Zastanawiam się bo ja do Jasła jechałbym z Łodzi i nie chcę na miejscu się rozczarować albo nocować po hotelach bo jednak coś okaże się do większej poprawki.
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Jak wrażenia po zmianach?
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
W moim wypadku muszę liczyć ok 300ml na 1000km @ co z tym downpipem? Gregor oferuje swój na pewno sprawdzony dp i wygląda to kusząco, będzie pasował p&p do seryjnych gratów? co zyskam po tym zabiegu? wcześniej użytkowałem 1.8T i po założeniu dp auto trochę głośniej pracowało, czy tutaj też są jakieś odczuwalne skutki uboczne lub podobne zjawiska?
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Usunięcie całkowite kata czy wstawienie jakiegoś sportowego razem z wydechem? Generalnie mógłbym sobie pozwolić na wszystkie z wymienionych przeze mnie modyfikacji tyle, że musiałbym to rozłożyć trochę w czasie, dlatego pytam o wszystko w wersji krok po kroku
-
2.0TFSI BGB Quattro Power Up! Od czego zacząć?~~
Cześć, Jestem posiadaczem A4 B7 2.0TFSI z silnikiem oznaczonym kodem BGB i napędem Quattro z manualną skrzynią. Noszę się z zamiarem podniesienia mocy w swoim aucie w przyszłym sezonie i chciałbym zaczerpnąć u Was informacji. Na forum jest wiele tematów z gotowymi projektami ale nie mogę znaleźć poradnika, który odpowie na moje pytania. Moje auto jest całkowicie seryjne i na koniec wrzucę wykres z hamowni, którą całkiem niedawno odwiedziłem. Do rzeczy! Chciałbym podnieść moc w swoim aucie ale bez super poważnych zabiegów, tzn nie chciałbym się bawić w zmianę turbiny, swapy itp. O czym myślę? Program + coś. Myślałem o kompletnym wydechu lub o fmic i na końcu dopiero program. Z powodów finansowych nie mogę sobie pozwolić na wszystkie te przyjemności jednocześnie dlatego musimy to jakoś podzielić. Od czego warto rozpocząć zabawę w podniesienie mocy w moim aucie? Czy warto inwestować w fmic jeśli nie przekroczę 300km? Czy to prawda, że program warto wykonać dopiero na sam koniec planowanych modyfikacji? Wysłucham chętnie wszystkich porad. Dzięki z góry a wykres gdzieś na dole. http://naforum.zapodaj.net/90ef3d31b3f4.jpg.html
-
B7 2.0TFSI 08583 P2187 / 12555 P310B
Witam, Ostatnio zapalił mi się check i potrzebuję pomocy w zdiagnozowaniu problemu, poniżej komunikaty jakie pojawiły się po błędzie Rząd cyl. 1 system pomiaru paliwa, system za ubogi na obrotach biegu jałowego 08583 P2187 Regulacja niskiego ciśnienia paliwa. Ciśnienie paliwa poza zakresem tolerancji 12555 P310B Generalnie auto ma problem z odpalaniem na zimnym silniku np rano, zawsze zapali ale czuć, że trochę się męczy. Jakieś wskazówki od czego zacząć leczenie? Dzięki
-
Rozmiar koła na zimę S-line+ 2.0T
Siema, Szukam kół na zimę do swojego A4 B7 2.0TFSI, auto jest w pakiecie sline+ i posiada większe zaciski, orientuje się ktoś jakie parametry felgi mogę założyć żeby wszystko ładnie pasowało? Myślałem o 17'' bo podobno nic mniejszego nie wejdzie z tymi zaciskami. Jakieś konkretne wymiary? Ostatnio udało mi się ustalić takie parametry 225/45/17 5x112 17H2 7,5 ET45, poproszę kogoś kto się orientuje w takim aucie co tam można wrzucić na zimę.