Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozmiar koła na zimę S-line+ 2.0T


Mertruve

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Szukam kół na zimę do swojego A4 B7 2.0TFSI, auto jest w pakiecie sline+ i posiada większe zaciski, orientuje się ktoś jakie parametry felgi mogę założyć żeby wszystko ładnie pasowało? Myślałem o 17'' bo podobno nic mniejszego nie wejdzie z tymi zaciskami. Jakieś konkretne wymiary? Ostatnio udało mi się ustalić takie parametry 225/45/17 5x112 17H2 7,5 ET45, poproszę kogoś kto się orientuje w takim aucie co tam można wrzucić na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 17" chcesz na zimę to zamiast 225/45/17 ( to nie jest polecany rozmiar do tych aut,choć większość go używa) polecę 215/50/17.

Węższe i wyższe co przełoży się na lepsze prowadzenie zimą i komfort podróży.

ET 45 ujdzie choć lepsze było by 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe zaciski ??? Podaj średnicę tarcz to będzie wiadomo jakie felgi podejdą. Jeśli 17 cali zostaje to zostaje wybór szerokości a z tym jest jak pisze Fido.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20tfsi ma 320mm na przodzie, 288mm na tyle. 16'' też wciśniesz , jest na forum opisane jakie felgi ori wchodzą pod ten zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20tfsi ma 320mm na przodzie, 288mm na tyle. 16'' też wciśniesz , jest na forum opisane jakie felgi ori wchodzą pod ten zacisk

witam, mam założone aluminiowe 17" oryginalne s-line, próbowałem założyć stalowe 16" na zimę, ale nie nachodziły, podobno też przez zaciski ?? czy jeżeli spróbuje założyć aluminiowe http://allegro.pl/oryginalne-alu-felgi-audi-16-et42-5x112-nowe-i5757526969.htmlto będzie różnica, możliwe, że aluminiowe będą pasowały ?? może da się wymienić same zaciski i wtedy będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w 3 temacie piszesz o tym samym a w żadnym nie podajesz pełnych danych felg i rozmiaru tarcz hamulcowych.

Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Szukam kół na zimę do swojego A4 B7 2.0TFSI, auto jest w pakiecie sline+ i posiada większe zaciski, orientuje się ktoś jakie parametry felgi mogę założyć żeby wszystko ładnie pasowało? Myślałem o 17'' bo podobno nic mniejszego nie wejdzie z tymi zaciskami. Jakieś konkretne wymiary? Ostatnio udało mi się ustalić takie parametry 225/45/17 5x112 17H2 7,5 ET45, poproszę kogoś kto się orientuje w takim aucie co tam można wrzucić na zimę.

Witaj,

Przy 320 mm tarczach na przodzie minimum felga to 7 x 16" et 43.

Pytanie czy potrzebujesz low cost setup czy żeby to jeszcze jako tako wyglądało.

Osobiście przy 1BV mam 7,5 x 17" et 45 + dystanse 13mm front i 17mm tył. Opona optimum to 215/50/17

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...