Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frond Side

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frond Side

  1. Na sezon letni jest już gotowa rolka - Wzór ala R8 18 5x112 8j et 45 made in germany - Opony Hankook Ventus V12 Evo 2 225/40/18
  2. Dzięki Opony już założone tylko przyjdzie dressing i przy okazji pstryknę parę fotek
  3. Cześć. Potrzebuje porady, mam felgi aluminiowe z lakierem matowym. Czy użycie krwawej felgi do oczyszczenia to dobry pomysł? Czym zabezpieczyć lakier?
  4. To co to wkoncu jest ze 1.9 tdi i wtryski bex ??
  5. Podczas strojenie wsadzono wtryski BOSCH 0 280 156 023 20.08.18 Wymiana oringu króćca wody - Przykręcony na 2 śrubki odstaje lekko od głowicy wiec wyciek to kwestia czasu - ORING CZUJNIKA N 90316801 - ORING KRÓCCA 037121687 - ZAWLECZKA CZUJNIKA TEMP.WODY 032121142 - wszystko zalane ori plynem chlodniczym G 013 A8G M1 - G13
  6. Własnie zgodził sie ratowac u mnie:)
  7. Fajnie by bylo tylko mam do niego 6h drogi i chwilowo brak kasy na kolejny program. Ale dzieki
  8. To pewnie nie będzie takie proste. Az tak to lipnie wygląda?
  9. http://vaglogi.pl/log-002_033_K9EsTw.html http://vaglogi.pl/log-003_020_fo746ms.html http://vaglogi.pl/log-115_118_doWBs6.html
  10. Prosze o pomoc w ocenie logów. Po okolo 6 tys. obratow czuc jakby dv odpuszczało i ponownie pompowało. http://vaglogi.pl/log-002_033_a69iw7.html http://vaglogi.pl/log-003_020_56NuJ.html http://vaglogi.pl/log-115_118_2TfKc.html
  11. Takie tematy az milo sie czyta. Profi robota ?
  12. z każdym RNS LED będzie tyle zabawy czy to od czegoś zależne jest?
  13. 10.08.18 uszczelnianie obudowy ECU - Uszczelka w niektórych miejscach niższa niż ścianki obudowy. Użyłem uszczelniacz silikonowy Reinz Od tego momentu zabawa się zaczęła. W ECU odpinałem jedną wtyczkę po złożeniu rozrusznik raz zakręcił i odcięcie powtórka razy 3. Odpięcie klem i ponowne podpięcie, rozrusznik kreci ale silnik nie odpala. Szukanie przyczyny, iskry brak, paliwa nie podaje. Wymiana przekaźnika 219( w środku cały i ładny ale styki luźno latają), wymiana przekaźnika pompy 167(jak mu się chce tak załączy). Próba odpalenia iiii dalej nic, brak iskry. Wiec po kłębku do nitki, szukanie zerwanych przewodów, wysuniętych pinów, krzywych pinów i ogólny brak pomysłu. Skoro nie odpala to gorzej być nie może rozbieram ECU i miernikiem sprawdzam połączenia pinów. Jeden pin wyrwany z plytki drugi zimny lut, oba piny na mase. Wszystko zlutowane sprawdzona cała plytka pod kątem niepokojących rzeczy, składanie i Audica przemówiła po 4 dniach szukania przyczyny( czekanie dzień na przekaźnik, deszcze). Jak sie okazało tuner sie nie popisał ale na szczescie @Łukasz13 i @Kevinass ogarnęli ten burdel za co wielkie im dzięki
  14. Naprawa SEAT TEMPERATURE SENSOR Fotel pasażera zimą odmówił podgrzewania. Sprawdzałem zimą vagiem że winna może leżeć po stronie czujnika, wiec w końcu miałem chwile tam zajrzeć. Zdjęcia tylko z grubsza ponieważ roboty sporo. Ściąganie poszycia z foteli i kanapy w celu przeprania i naprawa zimnych lutów. Niestety pomocnik odpadł nieco wcześniej... I znaleziony STAR 25 wersja strażacka
  15. Myśle ze nasze wozy są na tyle wyciszone ze nie ma z tym problemu(Przynajmniej dla mnie nawet na radiu OFF). Jeszcze zależy ile cali tej rurki tam będzie
  16. Jutro wrzucę filmik lecz tak jak pisze @tokarz144 nagranie może dobrze nie oddać tego dźwięku. Na ssaniu grubszy dźwięk i w okolicach 3 tys obrotów ale panowie to nie v8 zeby urywało łeb tym bardziej ze jak piszesz zostawiłem końcowe żeby dało się jeździć.
  17. Tip z ogłoszenia na OLX jakiś zakład zajmujący się miedzy innymi takimi rzeczami. A na grzybek nie narzekam, lekki świst ale podstaw to separacja od temperatury bo inaczej odczujesz spadek mocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.