Treść opublikowana przez Frond Side
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jak ugryźć temat, zardzewiała końcówka przewodu hamulcowego - "omyka się". Jak przetnę sztywny przewód to dam radę zarobić nowa końcówkę niedrogim sprzętem ? Czy muszę ratować sie łącznikiem z kawałkiem miedzianego przewodu ?
-
Korekta lakieru one step
Tym bardziej, że mam LY7W. Nie ma co sie oszukiwać, może być lepiej ale nie chodzi o szał tylko o zabezpieczenie lakieru.
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Fajnie widzieć że auto nadal służy i mimo wydawania hajsiwa na dom, to A4 nie jest zaniedbana
-
Korekta lakieru one step
W stajni chwilowo rotacja ale konkretna odpowiedź dzięki
-
Korekta lakieru one step
Jak przygotować się do korekty one step i jak zabezpieczyć lakier? Czy to ma sens? : – deironizacja lakieru– dekontaminacja lakieru – glinkowanie lakieru – korekta lakieru „one step” – zabezpieczenie lakieru w postaci powłoki ceramicznej lub wosku
-
Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi
Listwy wokół szyb i relingi zostawiasz w chromie?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Korekta one step kawał dobrej roboty Pokażesz wlew od środka albo drzwi ? jestem ciekaw jakie jest odcięcie
-
Tłusta szyba od środka
Strzałeczka. W drugim aucie od środka przedniej szyby mam smugi. Nie mogę niczym tego sciagnac. Czy testował ktoś CarGlassPolish i potwierdzi skuteczność? Szyba wygląda na tlusta.
-
Spotkania na drodze
Oldroad
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Nie było problemu ze spasowaniem?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Czy ta nowa ładna droga nie kończy się na polu ??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Albo telewizor 55 cali w zagłówki
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Wszystko to prawda i faktycznie któryś przedni błotnik był malowany ale to u poprzednika już nawet o tym zapomniałem
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Był w granicach 600zl a gościu pisał ze mną i z kimś jeszcze i chyba tylko prędkość neta zaważyła na tym kto go ma
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Tylko dokładka s line bo była czarna(zamiennik). A malowałem sam z puszki żeby była pod kolor, bo przód i tak kiedyś wskoczy od eski. Nawet prawie już był.
-
A4 B6 Avant by FrondSide
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Jak zezłomowaliśmy jej pierwsze auto (saxo) to chwile audiczką pojeździła i nawet się podobało jak gaz wcisnęła. Mówiła, że czasem A4 pojeździ chociażby dla zabawy a i w zimę na placyku tez za fajera śmiga i nie chce oddać Gofry mi sie zawsze podobały od jedynki po ostatni
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Niedawno kupione. Namawiałem nawet na coś z Vaga ale się nie podobało w golfie IV zmieniłem znaczek w paincie na renate ale nie zmieniła zdania
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Narzeczonej
-
S4 look od popiela
Tu już brudne? ale po smalcu to ładnie się prezentuje
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Na poprawę humoru parę shotów po myciu
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Nałożyłem z gumą i powiem że bardzo cieszy oko
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Wymiana lewego łożyska i talerzyków z A4 B5 Kilka fotek z pracy która była bardzo wredna i niewdzięczna. Zdjęcie łożyska gdzieś uciekło ale wpadło SKF od @dzik i śruby górnych wahaczy od @tomekhxc. Zaczęło się od ukręconej śruby górnych wahaczy, które stwierdziłem ze jak teraz wymienię to kiedyś będzie łatwiej rozpinać zawias. Niestety metodą prób i błędów uwaliłem zwrotnice. Wiec wpadł pomysł by kupić używkę z nieruszoną śruba żeby całość tylko wrzucić do auta, oczywiście z nowym łożyskiem ( stare huczało już przy 50km/h a jak wyjąłem przegub to i latało jak orbita). Śruba boczna od końcówki drążka kierowniczego tez zapieczona. Jakby ktoś robił to warto kupić zestaw naprawczy, żeby tego starocia nie wrzucać. Kupiłem zwrotnice, na zdjęciach było okej a przyszło... z ukręcona śruba, ale temat ze sprzedającym dogadany tak ze bez spiny. Pomyślałem co ja będę z tym walczył dam fachowcom niech to wybijają, rozwiercą, cokolwiek by tego już nie ruszać tylko wsadzić nowe śruby. Także wyparło się dwóch mechaników i zakład metaliczny zajmujący sie miedzy innymi rozwiercaniem, frezowaniem itp. itd. i zostałem z tym sam. W końcu pełen sukces. Rady typu podgrzej i napieprzaj polecam tylko do śruby od końcówki drążka, a ta spinającą wahacze lepiej nie grzać bo i tak skończy się na pękniętej zwrotnicy. To tak w skrócie, chyba moj pierwszy dłuzy wpis ale wkurzyłem sie, że jak przychodzi do działań to zawsze radź pan sobie sam. PS. Pomęczyłem trochę @kamil-vag pytaniami jak było u niego bo też niedawno robił. Dzięki
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Ciekawy temat sie robi. sorry za OT ale 225/40/18 8j też na 2.7 optymalnie?
-
A4 b6 1.8t
Dystom polecam