Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frond Side

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frond Side

  1. naprawdę ładnie siadło
  2. Nowe Logi w pierwszym poście
  3. Jeden błąd usuwalny, wyskakuje po około trzecim przejeździe 16618. Dziś wrzucę normalne logi
  4. Cześć koledzy i koleżanki. Proszę zerknijcie i napiszcie. Logi trochę dziwnie mi wyszły. Jutro postaram się zrobić normalne grupy pomiarowe Pacjent 1.8t bex po programie opis. W okolicach 3 tys. jak turbo chce ładnie wstawać wydobywa sie buczenie i brak mocy. Po 2 przejazdach brak mocy turbo nie wstaje Widze ze cis. zadane jest zbyt małe a turbo potrafi ładować do prawie 1.4bar (czasami bląd przeladowania w engine ) Logi 19.11.19 http://vaglogi.pl/log-118_vAXFgA0.html http://vaglogi.pl/log-118_g582BR.html http://vaglogi.pl/log-115_B913k.html 20.11.19 Zrobiłem logi ale dziś oczywiście przy logowaniu nie było żadnych problemow. Dodatkowo wrzucam log z rozrządu z pytaniem czy wszystko okej? 002-033 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 003-020 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 115-118 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 090-093 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  5. Zdrówka, modów, zdrówka ;D wyślij po kawałku tortu
  6. Nieciekawie to wygląda, trzymam kciuki żeby więcej kwiatków się nie pokazało. A jakie miałeś pierwsze objawy żeby zajrzeć do silnika ? (sorki ale nie widziałem w temacieczy coś pisałeś)
  7. Grill S4 Teraz coś z pakietu "S". Grill kupiony tanio z tego względu, że był połamany i trzeba było odbudować i pomalować. Cieszy oko
  8. Jeszcze z dwa tygodnie i nie będzie co dokladac, ładnie działasz sprawdzałeś czy felgi są proste? Kiedyś kupiłem od tego człowieka i była masakra, albo u niego były krzywe albo przez kiriera. Tylko że do transportu owinol folia transportowa i tyle, żadnego zabezpieczenia. Powodzonka
  9. A no wlasnie mój jest dosyć wytarty a z chromem środek przekłada się do swojego? Musiał bym kupić dwa żeby wyglądało jak nówka. Dzieki. Trochę szlifu było bo jednak zamiennik przycisk + zamiennik rączka na 4 ele. To nie jest idealne pasowanie
  10. Przełączniki sterowania szyb i regulacja lusterek chrom Dowód w postaci fotek, że siedzi to już w aucie
  11. Aso to niestety nie widziało. Zamienniki o jakości porównywalnej do oryginału jak to twierdzi allegro koszt około 140 zł + kw
  12. Kolejny mały mod jeszcze przed montażem
  13. Teraz będzie można świecić Panu Bogu w okno
  14. Na takiej feldze można wybaczyć balon Swoja drogą jak tam u was z temperatura? będzie coś mrozić?
  15. Przede wszystkim kolor hebli w dechę
  16. One stepem tak ładnie wyszło ?
  17. Potwierdzam przedmówce, mogły by być lekko sztywniejsze ale z drugiej strony łatwiej zgiąć i dopasować do wtyczki. Najważniejsze ze piny da się uratować bez niszczenia kostki i kombinowania.
  18. Instalacja w lampach, przelotkach drzwi i cewek to jakaś porażka. U mnie póki co w lampach było podobnie.
  19. Plan na vfiza jak najbardziej jest a tak naprawdę po to byl zmieniany licznik Kontrola parametrów to podstawa tym bardziej jak się czasami lubi pobawić
  20. Mało nalatane na szczęście kondycha silnika to udowadnia Sam rocznie robię mniej niz 5kk km. W sumie przejeździłem rok bez większego modzenia, zeby sprawdzić czy warto inwestowac i jak narazie nie musiałem przy nim robic nic co było skutkiem awari. Wszystko to mody, eksploatacja i ewentualnie zepsucie czegoś z mojej winy przy modzeniu
  21. Gdyby te lampy ściemnić ... i tak ładny czarnuch
  22. Wiec chyba będzie sztos Z sedana podchodzi tylni normalnie czy rzeźba?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.