Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Audi A4 B7 Sedan S-line 3.0TDi zniknęło z garażu i pojawiła się:

Audi A5 Coupe S-line 3.0TDi Tip-tronic

IMG_3444.jpeg

IMG_3393.JPG

Zdjęcia na razie jakie są takie są, ale:

  • Z wyposażenia: W zasadzie wszystko
  • Tył polift + dyfuzor Rieger, "końcówki" RS
  • W garażu leży końcowy wydech z aktywnym dźwiękiem, ale nie wiem czy chcę zakładać
  • Przód RS look by no-name.
  • Zawieszenie: Gwint AP
  • Tapicerka S4 skóra + alcantara
  • Nakładki na lusterka S4
  • Airride
  • Koło ISPIRI FFR1D 4x 20x10.5

Plany:

  • Lakierowanie całości na czarno - połowa elementów już ma wady, których nie usunę polerką

Będę się starał dokumentować co się da. :)

Edytowane przez werbel

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zostawisz lakier taki jak jest czy jakiś inny odcień?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, trepek napisał:

Zostawisz lakier taki jak jest czy jakiś inny odcień?

Samochód był kiedyś grafitowy, został dla kaprysu cały z komorami itp. polakierowany na czarno i tak już zostanie. Jak już lakier się ułoży to będzie za to nałożona folia satynowa. Obecnie skłaniam się ku jakiemuś niebieskiemu/błękitowi może z czerwonymi elementami. Jak już się zużyje, ja pojeżdżę bardziej pstrokatym kolorem to zdejmę i będę miał czysty lakier pod spodem na kolejne dwa lata. :)

Opublikowano
  • Autor

Zapadł ostateczny wybór jeśli chodzi o koła.

https://www.radi8wheelsusa.com/r8cm9 , 20x10J

Wszystko poza folią będzie gotowe z końcem października. ? 

IMG_2775.png

Edytowane przez werbel

Opublikowano

Grubo idziesz ? Kto będzie oklejał? Kiedyś żona siedziała w oklejaniu samochodów.

Opublikowano

Koła na mega plus sam mam takie w a6 w takich paramterach i jestem zadowolony;) fura jak i plany są zacne.powodzenia w dłubaniu

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.09.2018 o 13:27, trepek napisał:

Grubo idziesz ? Kto będzie oklejał? Kiedyś żona siedziała w oklejaniu samochodów.

Wszystko poza lakierowaniem robi TuningKingz.

Opublikowano

Kojarzę :) Ufundowali gadżety jak żona organizowała ogólnokrajowy zlot A2.

Edytowane przez trepek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Niestety sprawa się trochę przeciągnęła, ale w końcu założone powietrze. :banan:

Następny krok to odwiedzić dawmac by dobrać jakieś 20". Z Radi8 raczej zrezygnuję. Prędzej czy później je podrapię i przez to, że mają dwa wykończenia to jak pomaluję już nie będą takie same.

IMG_3652.jpg

IMG_3653.jpg

Opublikowano

Ale gleba, jest  :git:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powolutku do przodu. ?

Padło na ISPIRI FFR1D Carbon Graphite 20x10.5J All around

IMG_3843.jpg

 

IMG_3846.jpg

Opublikowano

Zacne koło :thumbup1:

 

Opublikowano

Jest :git:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ?

Opony zamówione, w sobotę jakaś polerka, bo lakier wygląda jakby ktoś gąbkę przy myciu w wodzie z piaskiem płukał i na ten rok chyba wystarczy.

Zobaczymy jak się będą temperatury plasować tej zimy. Może uda się go zostawić dłuższy czas na tym setupie a w gorsze dni jeździć zastępczym gratem.

Opublikowano

Dobre koło ;) Jakie ET i czy zakładałeś jakiś dystans ? Wygląda na pięknie spasowane :)

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Kopter napisał:

Dobre koło ;) Jakie ET i czy zakładałeś jakiś dystans ? Wygląda na pięknie spasowane :)

ET30. Są dystanse 15mm. Przód pewnie będzie trzeba stoczyć z 2mm, na tył dodać parę mm, ale to będę badał już z naciągniętą oponą.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

D7EAB9F1-207C-4B59-AEDD-C65E051F6B35.jpg

AF1D8B1C-7E45-41A4-9A30-CA0D11182E5D.jpg

Powoli do przodu. ?

Rim protector na oponie mi trochę popsuł sprawę jeśli chodzi o opuszczenie do samego dołu. Coś jeszcze ugram na dystansie, ale nie wiem czy wystarczy.

Został do zrobienia lakier, całość na Brilliant Black, szyby do przyciemnienia, prawdopodobnie wnętrze lamp także i raczej koniec prac.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi: All black...

66114C8F-034A-40E1-A6D3-B4696639E38F (1).jpg

Opublikowano
Godzinę temu, werbel napisał:

:hi: All black...

66114C8F-034A-40E1-A6D3-B4696639E38F (1).jpg

Bardziej mi podchodziło z jasnymi dodatkami niż całość black, ale mimo to zacnie ;) 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, niwet napisał:

Bardziej mi podchodziło z jasnymi dodatkami niż całość black, ale mimo to zacnie ;) 

Na żywo jak odebrałem od lakiernika to byłem zdecydowanie nieprzekonany. Po paru dniach opatrzenia się zaczęło robić zdecydowanie większą robotę. Tak czy inaczej oczywiście każdemu może podchodzić. Dzięki za uznanie. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.