Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Przecież napisałem że są to tłumiki końcowe tej firmy.
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Tak to z firmy DYSTOM. Już to zauważyłem.
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Srebrny jak srebrny. Łatwiej utrzymać w czystości. Zawartość dodana 3 minutes later Dzisiaj kurier dostarczył dystanse: A tak to leży na samochodzie:
-
Skrzynia automatyczna - szarpie
Masz link do tematu: https://a4-klub.pl/topic/254916-jaki-olej-do-skrzyni-tiptronic/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Jednak zamówiłem 17mm na przód i 20 mm na tył. Zamówiłem też nowe opony 255x45x17(takie są zalecane do tego modelu).
-
Skrzynia automatyczna - szarpie
Sam sobie odpowiedziałeś.
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Skrzynia 5-cio biegowa zamuli ten silnik. Pamiętaj że kupienie to nie wszystko. Ja jak kupowałem swojego ASN-a wydałem 21tys.Do tego pakiet startowy+gaz,opony itd.itp. Po drodze może jeszcze przydarzyć wiele innych niespodzianek (katalizatory,wypadanie zapłonów).
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Ile chcesz przeznaczyć kasy na zakup ASN-a. Ten egzemplarz z linku wyposażenie bieda.Na w miarę przyzwoitego ASN-a trzeba przeznaczyć ponad 20 tys.PLN-ów. Najlepiej skrzynia manualna 6-cio biegowa ale Tip też daje radę. O ile mi wiadomo to Tipy są tylko w Quattro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Dystanse będą. W przyszłym tygodniu zamawiam +20mm. Tyle wystarczy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Najnowsze zdjęcia Esy po wiosennym myciu: Zawartość dodana 11 minutes later I jeszcze taki mały gadżet:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Robim co możem . Jest parę tematów do zrobienia.Takim co najbardziej mnie irytuje to nieczytelny FIS (piksele). Na razie to odpuszczam bo samochód jest mi potrzebny na co dzień. W lecie jak będę miał urlop to go wymontuję i wyślę do naprawy.- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
- Strefa Śmiechu