Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sQbaniutki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sQbaniutki

  1. Tak masz rację,ale w porównaniu z moją poprzednią A4-ką to niebo a ziemia. ---------------------------------------------- Teraz napiszę coś o wyposażeniu: # Quattro # lakier LY7W # zawieszenie 1BD # webasto # skrzynia tiptronic # ksenon-spryski-samopoziom # światła przeciwmgielne # skórzana tapicerka # fotele Recaro-pełna elektryka # podgrzewane fotele przednie i tylne # klimatyzacja dwustrefowa # pakiet światło # szyby podwójne atermiczne # rolety na szybach tylnych bocznych i na tylnej szybie # otwieranie bagażnika z pilota # domykanie szyb z pilota # RNS-D # nawigacja # czujniki cofania # PDC # szyberdach z solarem # ciemna podsufitka # nagłośnienie Bose # elektryczna regulacja kolumny kierowniczej Tyle co zapamiętałem.Jak sobie przypomnę to dopiszę. Na lakierze znalazłem dwie małe ryski-do spolerowania.Po za tym nie zauważyłem rdzy. Został wymieniony akumulator na nowy. W poniedziałek tj.23.01. samochód idzie na wymianę rozrządu i oleju+wszystkie filtry. W planach mam jeszcze montaż instalacji LPG.
  2. Witam Wszystkich w moim temacie! Po rozstaniu się z moją Audi A4 b6 Quattro 3.0 V6 220KM,przyszedł czas na coś większego i mocniejszego. https://a4-klub.pl/topic/378050-mój-czarny-asn/ I tak dzisiaj stałem się właścicielem Audi S6C5 Quattro Avant V8 4.2 l. 340 KM.z 2000 roku. Audi kupiłem od znajomego który był pierwszym właścicielem w Polsce a drugim po Szwajcarze. Wyposażenie samochodu przedstawię w dalszej części tematu bo jeszcze go nie rozkminiłem. Na razie cieszę się jazdą i dżwiękiem V8-ki tym bardziej że ma wymienione tłumiki na sportowe. Parę zdjęć z ogłoszenia (swoich jeszcze nie mam) Więcej zdjęć wstawię w póżniejszym czasie jak się poprawi pogoda.
  3. Temat do zamknięcia.Audi sprzedane.
  4. sQbaniutki odpowiedział(a) na piorun88 temat w Audi A4 B8
    Napisałeś temat w złym dziale.Tutaj się prezentuje swój samochód.
  5. Zapodaj jakieś foto tego czegoś.
  6. Trochę to trwało ale już zamówiłem Buzzery 90 z tego linku który podał House.Po zamontowaniu wrzucę zdjęcie jak to wygląda u mnie. Proszę:
  7. sQbaniutki odpowiedział(a) na ucina temat w 1.6
    i pulsacyjne (oscylacyjne): (źródło: SSP 360) Wydaje mi się, że w przypadku 3.0 ASN mamy do czynienia z tym drugim rodzajem dynamicznego doładowania. Ot, taka dygresja dla zbulwersowanych, że nie tylko silniki z turbiną czy kompresorem mają doładowanie... Amen.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.