Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Strefa Śmiechu
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- BEX 200hp+ by Michał95
Co jest z tymi zdjęciami?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Mój czarny ASN
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354717-spalanie-waszych-asn/ Zamówiłem Ledy-pozycja przód.Na razie tylko tyle.Jak mi się spodoba wszystko co możliwe będzie w LED.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Wstaw jakieś foto instalacji,jak masz to ogarnięte.Ile zapłaciłeś?- Audi a4 b5 2.6 dziwne cykanie po przekreceniu zaplonu
Sprawdż klemy na akumulatorze.Prawdopodobnie nie łączą.- Problem z centralnym zamkiem przy niskich temp.
Przyjacielu to nie ważne czy szukałeś czy nie.Po prostu napisałeś temat nie w tym dziale co trzeba.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Mój czarny ASN
Jeszcze nie.Cały czas szukam w przyzwoitych pieniądzach. Felgi na zimę z ogumieniem 235x45x17- Mój czarny ASN
Tak też mam otwory na dwa rozstawy śrub.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- [B6 BEX] Audi A4 czarny BEX Quattro od giernola
Popraw linki do zdjęć bo nie hulają.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! - Nowicjusz - wątek powitalny