Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sQbaniutki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sQbaniutki

  1. Kierownica jest z czarnej skóry tylko założyłem na nią pokrowiec żeby się nie powycierała.Jeżeli chodzi o felgi to celowo kupiłem w czarnym graficie bo zawsze mi się takie podobały.Szyby będą przyciemnione na wiosnę. Bardzo dziękuję za opinię.
  2. Witam wszystkich. Swoje Audi zakupiłem trochę ponad rok temu.Poprzednio odpychałem się Passatem b5FL: A zakończyłem tak A co najciekawsze dostałem w dupsko od gościa w wieku trochę ponad 80 lat,który powoził Audi A4 b8-nie zauważył mnie ani czerwonego światła na skrzyżowaniu. No cóż trzeba było żyć dalej i trzeba było coś zakupić do turlania się.Wybór padł na VW Passat 2.8 4motion.Po dojechaniu na miejsce-rozczarowanie.Passat to była jedna wielka kupa nieszczęścia. Podczas oglądania tego nieszczęścia kątem oka zobaczyłem ją . Audi A4 b6 3.0 V6 220KM Avant rok produkcji 2002. Sprowadzony z Oględziny,jazda próbna,formalności i jest.Parę zdjęć po zakupie: -------------------------------------------------------------------------------------------- Kupiłem ją z przebiegiem 189000km,a obecny stan licznika to nie całe 210000km. No i dalej jak każdy.Rozrząd,oleje,filtry.Musiałem kupić opony zimowe a przy okazji zakupiłem do nich felgi S-line. W Styczniu zapadła decyzja o zamontowaniu instalacji LPG i jest: -Parownik/reduktor-Gurtner -Zawór odcinający-OMB SALERI -Zbiornik-STAKOTOR 53l. -Wielozawór-Tomasetto -Gazoszczelna obudowa wielozaworu-Stako -Wlew paliwa-Tomasetto -Przewody elastyczne-Parker -Elektroniczna jednostka sterująca-Auto-Gaz Centrum ZENIT PRO OBD -Urządzenie wtrysku gazu lub wtryskiwacz-HANA H2002 -Zespół filtra gazu-Certools F-779 Dla mnie bomba. Nie ma żadnej różnicy czy jadę na PB czy na LPG.Moc ta sama. Jeśli chodzi o blachę to miałem parę bąbelków na lewym przednim błotniku.Już nie ma,a przy okazji wywaliłem te wzmocnienia które wyglądają jak ze styropianu i nasiąkają wodą. Teraz napiszę coś o wyposażeniu: ------------------------------------------------ Tapicerka skórzana. Kod lakieru LZ9W Zawieszenie 1BA Kierownica,gałka zmiany biegów i rączka hamulca ręcznego skórzana. Pełny FIS-czerwony. Pakiet światło z ambiente Boczne lusterka fotochrom Xenony ze spryskami i samoregulacją Relingi dachowe Trójramienna kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach Quattro 8 głośników+subwoofer Klimatyzacja dwustrefowa Podgrzewane i elektryczne lusterka Elektryczne szyby x4 Podłokietnik x2 przód podświetlany Centralny zamek Domykanie szyb z kluczyka Worek na narty w tylnym podłokietniku Dekory ciemne drewno -podobają się żonie więc zostają Szyby atermiczne ale do przyciemnienia Manualna skrzynia 6-cio biegowa Tempomat Roleta bagażnika pozioma i pionowa. Gniazdo zapalniczki w bagażniku Grzane przednie fotele Radio Audi Concert II Coś tam jeszcze ale nie pamiętam. Audiczką turlam się już ponad rok i jak do tej pory nic się złego nie dzieje.Oby tak dalej. Plany związane z polepszeniem wyglądu to: --------------------------------------------------------------- -pomalowanie dokładek i listew bocznych w kolor nadwozia (ewentualnie założenie listew S-line albo S4) -obniżenie sprężynami Eibach Pro kit -30 -przedni grill na czarno oprócz znaczka -czarna podsufitka s-line -tylna listwa bagażnika na czarno -przyciemnienie szyb -końcówki tłumików Ulter 90/Buzzer 90 -ZROBIONE -pomalować zaciski hamulcowe-tylko nie wiem na jaki kolor -wymiana gałki lewarka zmiany biegów na S-line -ZROBIONE -obszycie kierownicy i nakładki hamulca ręcznego perforowaną skórą Tyle na początek. Teraz trochę obecnych zdjęć jak wygląda po roku: ----------------------------------------------------------------------- Dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam do wyrażania swoich uwag tak i dobrych jak i krytycznych. Pozdrawiam.sQbaniutki
  3. Moim zdaniem tylko Recaro.W swoim AUDI ich nie mam ale jeżdziłem poprzednio Passerati i tam je miałem.Piękna sprawa.
  4. Miałem coś podobnego parę dni temu.Ciekł płyn i plama robiła się pod spodem po lewej stronie.Okazało się że był rozszczelniony parownik gazu.I tak jak u ciebie na ciepłym silniku było to nie zauważalne dopiero po ostygnięciu ciekło.
  5. sQbaniutki odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    https://www.youtube.com/watch?v=R90_VTz2mK4
  6. https://youtu.be/6ZceMO6jbxM
  7. https://youtu.be/DnkVFC6bIL0
  8. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347522-wewnetrzne-oswietlenie-bagaznika-a4-b6-avant/
  9. Moim zdaniem olej do bani.Poczytaj tematy o olejach.Mobil i Castrol to nie są oleje do tego samochodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.