Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Jakie ET do felg.
Mam pytanie.Felga 17" J7.5 ET38 jak to by wyglądało?
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
to są chińczyki ^^ alucenter o ile się nie mylę handluje tylko chińszczyzną ale pewny nie jestem, za to pewny jestem , że te są chińskie ^^ Dzwoniłem do nich.Felgi są produkowane przez australijską firmę PDW, a produkowane są w Chinach i Taiwanie.Chodzi o tanią siłę roboczą.Jakość jest niezła.
-
Jakie inne radio niż RNS które ma navi ?
Zobacz to:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324363-navipremium-dedykowane-systemy-nawigacyjne-android-do-audi-a3-a4-tt/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Jakie ET do felg.
Dzięki za podpowiedzi.Już wiem czego mam się trzymać.
-
Jakie ET do felg.
Witam wszystkich.Planuję zakup felg o rozmiarze 17" J7,5.Teraz moje pytanie-jakie ET żeby koło było równo z błotnikiem ewentualnie delikatnie schowane.Obecnie posiadam felgę 17" J8 ET35 i jest równo i chciałbym tego nie zmieniać.
-
Znaczenie ET Felgi
.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
problemy z silnikiem
I jak kolego Envin ogarnąłeś temat.Co z silnikiem?Wymiana,naprawa czy swap?
-
Światła do jazdy dziennej A4 B5
Instrukcja montażu jest po to żeby się do niej stosować.Jeżeli zamontujesz po swojemu i coś pójdzie nie tak stracisz gwarancje.
-
Światła do jazdy dziennej A4 B5
Takie tam:http://allegro.pl/swiatla-dzienne-do-jazdy-dziennej-led-audi-a4-b5-i5448104618.html
-
Rozbieranie wnętrze, demontaż wykładzin
Przeczytaj ten temat:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324406-wymiana-tunelu-srodkowego/
-
Nagaro Blue by Bzyku :)
Mistrz drugiego planu
-
Mrugające światła zewnętrzne podczas odpalonego silnika na postoju
Może być coś z ładowaniem.Prawdo podobnie wysiada regulator.Sprawdż ładowanie.
-
Jak to zdemontować?
Kliknij na pobierz mimo to:https://docs.google.com/uc?id=0Bx3w5UbgE7CeWFpxZWhRMzE5QW8&export=download
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Moje BBS 17"8J ET 35.Opona 235/45/17
-
Wewnętrzne oświetlenie bagażnika - A4 B6 Avant
Poczytaj ten wątek:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346688-lampka-w-klapie-bagaznika-i-bagazniku-avant/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn
Mam pytanie.Czy po wymianie końcówek zmienia się dżwięk wydechu?
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Zobacz jeszcze to:http://allegro.pl/g056-5x112-17-oryginal-audi-a4-a3-a6-kpl-i5937110373.html
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Nie mam pojęcia.Ale zawsze można się dowiedzieć.Masz tam numer telefonu oraz adres mailowy.
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Zobacz to:http://alucenter.eu/pl/p/5721-FELGI-17-5x112-AUDI-A3-A4-A5-A6-WZOR-RS4/16410
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Zdjęcia naszych instalacji gazowych
Ok.soul87.Trochę mnie poniosło.Czy mógłbyś mi powiedzieć czy ta kompensacja jest niezbędna i na co ona ma wpływ?