Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sQbaniutki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sQbaniutki

  1. Auta zastępczego nie da tobie firma która będzie to auto naprawiać,tylko firma ubezpieczeniowa sprawcy.
  2. U mnie jest rozstaw 5x112.
  3. 17"i będzie OK. Musisz szukać z takim rozstawem jak masz u siebie.
  4. Witam.Masz tu link do strony z fajnymi felgami:http://alucenter.eu/
  5. Amory mam ok.Teraz tylko kupić sprężyny.
  6. Co sądzisz o tych sprężynach?https://www.motointegrator.pl/produkty/316902-sprezyny-eibach-audi-a4-pro-kit-e10-15-003-02-22#mi Jeszcze pytanko.Czy przy wymianie sprężyn obniżających zostają oryginalne amortyzatory i jeżeli zostają to czy nie zużyją się szybciej?
  7. Mnie się akurat drewno podoba,ale to kwestia gustu i żony.Chyba by mnie zabiła jak bym wywalił to drewno.Z żoną się nie dyskutuje,a szczególnie z moją.
  8. Jeszcze zdjęcie wnętrza-mam tylko jedno.http://www.fotosik.pl/zdjecie/45b4a0a67d91a67d
  9. Zdjęta prosto z lawety bez żadnych upiększeń.A tak naprawdę to pojechałem po Passata B5 FL 2.8 V6.Ale jak ją zobaczyłem to nie chciałem nic innego.Kosztowała mnie 5k więcej niż Passat,ale było warto.Dzwięk silnika i wydechu-bezcenny Fela 17" BBS.
  10. Na razie muszę się wstrzymać z upiększaniem.Gaz to priorytet.Ale wymiana sprężyn i obniżenie to na pewno,tylko trochę pózniej.
  11. Mam jeszcze parę.http://www.fotosik.pl/u/sQbaniutki/album/2270609
  12. http://www.fotosik.pl/zdjecie/95d04376a256cbdb
  13. Nie mam jeszcze fotek.Samochód kupiony niecały miesiąc temu.Dopiero ogarnięty rozrząd i oleje.Ale jak porobię foty na pewno pokarzę.Chociaż mam jedną fote zrobioną zaraz po zakupie.http://www.fotosik.pl/zdjecie/95d04376a256cbdb
  14. Valvoline 5W40.Na spot się wybiorę ale chyba dopiero na wiosnę.
  15. Na razie to nie możliwe.Na dniach idę do szpitala i nie wiem jak długo to potrwa.Dzięki za pomoc.Do zobaczenia. The Best
  16. Do jutra
  17. Możecie mi podać namiar do tej Warsztatowni.Ewentualnie link do ich strony.
  18. Miałem coś podobnego tylko że z poziomowaniem ksenonów.Na fisie komunikat że nie działa poziomowanie-a działało.Pomogło rozłączenie i ponowne złączenie wtyku do lampy.
  19. Ten napis oznacza coś z tylnym lewym światłem.
  20. Witam wszystkich.Mam takie małe zapytanie.Czy ktoś montował u siebie instalację LPG w zakładzie Fach-Mistrz na ul.Kłosowskiego w Krasnymstawie.Wszyscy znajomi mi go polecają,jednak wolałbym zasięgnąć porady tutaj na forum.
  21. http://allegro.pl/2327-mata-samochodowa-na-fotel-podgrzewa-masuj-12v-i5402996863.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.