Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sQbaniutki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sQbaniutki

  1. Proszę bardzo:http://www.crm-maglownice.pl/
  2. Tak jak napisał kolega Kruk_89 do tego silnika trzeba dobrego fachowca co ogarnia te silniki.Mam pytanie-czy głowice były sprawdzane pod kątem uszczelniaczy czy luzów na prowadnicach zaworów?
  3. Z tego komunikatu wychodzi że brak ładowania więc chyba alternator.
  4. Tak jak Ci napisałem wcześniej.Skontaktuj się z sprzedawcą i z nim wyjaśnij sprawę.Może się pomylili i wysłali ci nie to co zamówiłeś.Odradzał bym Ci staczanie tego kołnierza bo faktycznie koło by się trzymało na samych śrubach.
  5. Przeczytaj ten temat może coś pomoże:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326246-a4-b6-30-v6-asn-bierze-olej/
  6. sQbaniutki odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Szukałem w dziale ASN i niestety nic nie znalazłem Czyli wychodziłoby na to, że przy normalnej jeździe spalanie na poziomie 15-17/100 w mieście to normalny wynik. Jak najbardziej.
  7. Ja na twoim miejscu napisałbym do sprzedającego i wyjaśnił całą sprawę.Powinni coś z tym zrobić.Jeżeli w opisie aukcji jest że pasuje do twojego modelu,a nie pasuje to musisz to z nimi wyjaśnić.
  8. sQbaniutki odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Na pewno nie mało.Ale tak poważnie to w mieście to 15-17L/100km.Trasa zmieściłem się w 9L/100km.Nadmienię że mam trochę ciężką nogę.
  9. Ale się uśmiałem!
  10. Dzięki.Będę działał.
  11. OK.Ale czy oświetlenie nóg jest powiązane z lampką w drzwiach?
  12. Witam.Podepnę się pod temat z moim problemem.Otóż chodzi o to że u mnie przestało działać podświetlenie nóg pasażera tył po prawej stronie.Wymieniłem żarówkę ale to nic nie dało.Wcześniej objawy były takie że raz działało a raz nie.Co zauważyłem jeszcze że gdy nie działa podświetlenie nóg to razem z nim nie działa czerwona lampka w drzwiach a gdy świeci pod nogami to i w drzwiach świeci.Czy to jest ze sobą powiązane i w czym jest problem?Teraz zdechło całkiem.Proszę o jakieś sugestie oraz podpowiedzi.Dzięki. Problem jest tylko po prawej stronie tył pasażera.
  13. Parownik/reduktor-Gurtner Zawór odcinający-OMB SALERI Zbiornik-STAKOTOR 53l. Wielozawór-Tomasetto Gazoszczelna obudowa wielozaworu-Stako Wlew paliwa-Tomasetto Przewody elastyczne-Parker Elektroniczna jednostka sterująca-Auto-Gaz Centrum ZENIT PRO OBD Urządzenie wtrysku gazu lub wtryskiwacz-HANA H2002 Zespół filtra gazu-Certools F-779 Spalanie-ile wleję tyle spali
  14. sQbaniutki odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Przejrzyj sobie ten temat:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79915-all-montaz-cb-radia/
  15. Przy 8.0J najlepsze ET to 35.U mnie jest na równo.
  16. Poszukaj w tym dziale może coś znajdziesz.http://a4-klub.pl/index.php?/forum/305-audi-a4-b6b7/
  17. W sobotę robię ten zabieg u siebie.Dobrze że znalazłem ten temat bo miałem już nabywać nową pompkę.Dam znać co u mnie wyszło.
  18. Będziesz miał jeszcze około 9 mm zapasu do rantu błotnika. Będzie pasować, ale sam osobiście szukałbym coś o ET poniżej 45, żeby to wyglądało. Dzięki za pomoc.Felgi kupione.
  19. Mam pytanie.Felga 17" szerokość 7,5 ET 38 jak to by wyglądało?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.