Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Regeneracja maglownic, gdzie? [Lublin i okolice]
Proszę bardzo:http://www.crm-maglownice.pl/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Po naprawie pali olej -> 3.0 asn
Tak jak napisał kolega Kruk_89 do tego silnika trzeba dobrego fachowca co ogarnia te silniki.Mam pytanie-czy głowice były sprawdzane pod kątem uszczelniaczy czy luzów na prowadnicach zaworów?
-
Błąd- kontrolka akumulatora generatorfehler batterie wird nicht geladen
Z tego komunikatu wychodzi że brak ładowania więc chyba alternator.
-
Dystanse a4 b5
Tak jak Ci napisałem wcześniej.Skontaktuj się z sprzedawcą i z nim wyjaśnij sprawę.Może się pomylili i wysłali ci nie to co zamówiłeś.Odradzał bym Ci staczanie tego kołnierza bo faktycznie koło by się trzymało na samych śrubach.
-
Po naprawie pali olej -> 3.0 asn
Przeczytaj ten temat może coś pomoże:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326246-a4-b6-30-v6-asn-bierze-olej/
-
Spalanie Waszych ASN
Szukałem w dziale ASN i niestety nic nie znalazłem Czyli wychodziłoby na to, że przy normalnej jeździe spalanie na poziomie 15-17/100 w mieście to normalny wynik. Jak najbardziej.
-
Dystanse a4 b5
Ja na twoim miejscu napisałbym do sprzedającego i wyjaśnił całą sprawę.Powinni coś z tym zrobić.Jeżeli w opisie aukcji jest że pasuje do twojego modelu,a nie pasuje to musisz to z nimi wyjaśnić.
-
Spalanie Waszych ASN
Na pewno nie mało.Ale tak poważnie to w mieście to 15-17L/100km.Trasa zmieściłem się w 9L/100km.Nadmienię że mam trochę ciężką nogę.
-
VAG przejął Alfa Romeo
Ale się uśmiałem!
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Dzięki.Będę działał.
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
OK.Ale czy oświetlenie nóg jest powiązane z lampką w drzwiach?
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Witam.Podepnę się pod temat z moim problemem.Otóż chodzi o to że u mnie przestało działać podświetlenie nóg pasażera tył po prawej stronie.Wymieniłem żarówkę ale to nic nie dało.Wcześniej objawy były takie że raz działało a raz nie.Co zauważyłem jeszcze że gdy nie działa podświetlenie nóg to razem z nim nie działa czerwona lampka w drzwiach a gdy świeci pod nogami to i w drzwiach świeci.Czy to jest ze sobą powiązane i w czym jest problem?Teraz zdechło całkiem.Proszę o jakieś sugestie oraz podpowiedzi.Dzięki. Problem jest tylko po prawej stronie tył pasażera.
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Parownik/reduktor-Gurtner Zawór odcinający-OMB SALERI Zbiornik-STAKOTOR 53l. Wielozawór-Tomasetto Gazoszczelna obudowa wielozaworu-Stako Wlew paliwa-Tomasetto Przewody elastyczne-Parker Elektroniczna jednostka sterująca-Auto-Gaz Centrum ZENIT PRO OBD Urządzenie wtrysku gazu lub wtryskiwacz-HANA H2002 Zespół filtra gazu-Certools F-779 Spalanie-ile wleję tyle spali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
cb radio pod stacyjke
Przejrzyj sobie ten temat:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79915-all-montaz-cb-radia/
-
jakie ET przy feldze 17"
Przy 8.0J najlepsze ET to 35.U mnie jest na równo.
-
Oparcie kanapy z b7 do b6 co jest nie tak?
Poszukaj w tym dziale może coś znajdziesz.http://a4-klub.pl/index.php?/forum/305-audi-a4-b6b7/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Naprawa pompki sprysków Xenonów
W sobotę robię ten zabieg u siebie.Dobrze że znalazłem ten temat bo miałem już nabywać nową pompkę.Dam znać co u mnie wyszło.
-
Znaczenie ET Felgi
Będziesz miał jeszcze około 9 mm zapasu do rantu błotnika. Będzie pasować, ale sam osobiście szukałbym coś o ET poniżej 45, żeby to wyglądało. Dzięki za pomoc.Felgi kupione.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Znaczenie ET Felgi
Mam pytanie.Felga 17" szerokość 7,5 ET 38 jak to by wyglądało?