Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sQbaniutki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sQbaniutki

  1. Witam. Chciał bym zapytać czy jest możliwość wymontowania podłokietnika tylnej kanapy.Jeżeli jest to jak to zrobić? Drugie pytanie jest takie: czy podłokietnik z zwykłej kanapy będzie pasował do kanapy Recaro? Dziękuję.
  2. Poszukuję do swojej S6C5 kompletnej tapicerki klapy bagażnika (avant) w ciemnym kolorze. Gdyby ktoś takową posiadał proszę o kontakt tutaj bądż pod nr.tel. 721423089. Dziękuję.
  3. Jest możliwość ręcznej zmiany biegów +/- jak również można zmieniać biegi przyciskami na kierownicy. Fakt. Ale z tym objeżdżaniem przez większość aut to trochę przesadziłeś.Tak się składa że ja kupuję samochody nie po to żeby przy nich grzebać (nie mam do tego warunków) albo się nimi ścigać (mam już swoje lata i to mnie już nie bawi jak kiedyś). Podsumowując 340 KM mi wystarczy do jazdy z uśmiechem na ryju.Inni niech sobie modzą,zmieniają turbiny i inne żeczy-ja to mam bez tego. No nie wiem.Policz ile kasy trzeba wsadzić w samochód z seryjną mocą żeby mieć te 340 KM. Z potliwością silnika to jest różnie. U mnie przy wymianie rozrządu nie było widać za bardzo wycieków, a i tak wymieniem wszystkie uszczelki, zimeringi żeby nie mieć wyrzutów sumienia i żeby spać spokojnie po nocach. Święta racja że trzeba dbać. Ale nie tylko o V8. Trzeba dbać o każdy samochód. Dzięki. Mam ten samochód dopiero tydzień i co parę godzin wychodzę do niego, odpalam i słucham jak chodzi. Żona mówi że na stare lata zwariowałem (może i tak).
  4. Auto Serwis Wiesław Franczak ul.Ceramiczna 18 22-100 CHEŁM Polecam ten warsztat. Robili mi wszystkie samochody m.in.VW Passat B3, VW Passat B5FL,Audi A4b6 3.0 ASN i teraz Audi S6C5. Żadnych problemów.
  5. Tak to jest Tiptronic.Nie zabija V8.Jazda to sama przyjemność.Oczywiście jeżeli płynnie zmienia biegi i nie szarpie. Oj robi.Do tego mam zamontowane sportowe tłumiki końcowe.Dżwięk jest potężny.
  6. Dzisiaj zostało zamontowane nowe car audio. Oryginalne radio nie grało dobrze mimo BOSE. Teraz to gra i wygląda:
  7. Eska już w domu.Oprócz rozrządu został wymieniony olej i filtr w skrzyni,wymieniona wiskoza i parę jeszcze innych pierdół. Samochód przerejestrowany,ubezpieczony i zapłacony podatek.Teraz kolej na LPG.
  8. Dzięki ! Felunek niestety nie jest na sprzedaż.Szukam Avusów 18" na lato.Te będą na zimę. Jutro Eska do odbioru.
  9. Praca przy rozrządzie idzie pełną parą: Przy okazji dowiedziałem się że mam w samochodzie fabryczne webasto.
  10. I tak będzie..Już mam umówiony termin montażu LPG na 10-tego Lutego.Dzisiaj postawiłem Eske na rozrząd i oleje.
  11. Dzięki za odpowiedż.A może wiesz co to za koleżka z forum ogarnia liczniki chodzi mi o nick ewentualnie link do jego profilu. Ok.Dzięki
  12. Witam. Panowie mam pytanie.Czy jest w Lublinie lub okolicach jakaś firma która zajmuje się wymianą FIS-a ?W mojej Audiczce wyparowało Trochę pikseli i strasznie mnie to drażni.
  13. Coś około 2tys. ale tak naprawdę to wyjdzie podczas roboty. (Wyszło trochę ponad 3tys.) ----------------------------------------------------- Nowy akumulator zakupiony i założony:
  14. O właśnie.Dzięki Bartender.
  15. Żle to ująłem chodzi o to że załączam czujniki z przodu żeby wykryć przeszkodę.Nie wiem jak to się fachowo nazywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.