Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Podłokietnik tylnej kanapy
Witam. Chciał bym zapytać czy jest możliwość wymontowania podłokietnika tylnej kanapy.Jeżeli jest to jak to zrobić? Drugie pytanie jest takie: czy podłokietnik z zwykłej kanapy będzie pasował do kanapy Recaro? Dziękuję.
-
Tapicerka klapy bagażnika
Poszukuję do swojej S6C5 kompletnej tapicerki klapy bagażnika (avant) w ciemnym kolorze. Gdyby ktoś takową posiadał proszę o kontakt tutaj bądż pod nr.tel. 721423089. Dziękuję.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Jest możliwość ręcznej zmiany biegów +/- jak również można zmieniać biegi przyciskami na kierownicy. Fakt. Ale z tym objeżdżaniem przez większość aut to trochę przesadziłeś.Tak się składa że ja kupuję samochody nie po to żeby przy nich grzebać (nie mam do tego warunków) albo się nimi ścigać (mam już swoje lata i to mnie już nie bawi jak kiedyś). Podsumowując 340 KM mi wystarczy do jazdy z uśmiechem na ryju.Inni niech sobie modzą,zmieniają turbiny i inne żeczy-ja to mam bez tego. No nie wiem.Policz ile kasy trzeba wsadzić w samochód z seryjną mocą żeby mieć te 340 KM. Z potliwością silnika to jest różnie. U mnie przy wymianie rozrządu nie było widać za bardzo wycieków, a i tak wymieniem wszystkie uszczelki, zimeringi żeby nie mieć wyrzutów sumienia i żeby spać spokojnie po nocach. Święta racja że trzeba dbać. Ale nie tylko o V8. Trzeba dbać o każdy samochód. Dzięki. Mam ten samochód dopiero tydzień i co parę godzin wychodzę do niego, odpalam i słucham jak chodzi. Żona mówi że na stare lata zwariowałem (może i tak).
-
Auto Serwis Wiesław Franczak
Auto Serwis Wiesław Franczak ul.Ceramiczna 18 22-100 CHEŁM Polecam ten warsztat. Robili mi wszystkie samochody m.in.VW Passat B3, VW Passat B5FL,Audi A4b6 3.0 ASN i teraz Audi S6C5. Żadnych problemów.
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Tak to jest Tiptronic.Nie zabija V8.Jazda to sama przyjemność.Oczywiście jeżeli płynnie zmienia biegi i nie szarpie. Oj robi.Do tego mam zamontowane sportowe tłumiki końcowe.Dżwięk jest potężny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Dzisiaj zostało zamontowane nowe car audio. Oryginalne radio nie grało dobrze mimo BOSE. Teraz to gra i wygląda:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Eska już w domu.Oprócz rozrządu został wymieniony olej i filtr w skrzyni,wymieniona wiskoza i parę jeszcze innych pierdół. Samochód przerejestrowany,ubezpieczony i zapłacony podatek.Teraz kolej na LPG.
-
Strefa Śmiechu
- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Dzięki ! Felunek niestety nie jest na sprzedaż.Szukam Avusów 18" na lato.Te będą na zimę. Jutro Eska do odbioru.- Strefa Śmiechu
- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Praca przy rozrządzie idzie pełną parą: Przy okazji dowiedziałem się że mam w samochodzie fabryczne webasto.- Nowicjusz - wątek powitalny
- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
I tak będzie..Już mam umówiony termin montażu LPG na 10-tego Lutego.Dzisiaj postawiłem Eske na rozrząd i oleje.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za odpowiedż.A może wiesz co to za koleżka z forum ogarnia liczniki chodzi mi o nick ewentualnie link do jego profilu. Ok.Dzięki- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam. Panowie mam pytanie.Czy jest w Lublinie lub okolicach jakaś firma która zajmuje się wymianą FIS-a ?W mojej Audiczce wyparowało Trochę pikseli i strasznie mnie to drażni.- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Coś około 2tys. ale tak naprawdę to wyjdzie podczas roboty. (Wyszło trochę ponad 3tys.) ----------------------------------------------------- Nowy akumulator zakupiony i założony:- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
O właśnie.Dzięki Bartender.- S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Żle to ująłem chodzi o to że załączam czujniki z przodu żeby wykryć przeszkodę.Nie wiem jak to się fachowo nazywa. - S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki