-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witaj Bartek! Chciałbym Ci podziękować za wsparcie i zaangażowanie w naprawie mojej 01J. Skrzynia śmiga perfekt! Z uwagi na trudności i komplikację jakie miałem ogarniając temat, muszę napisać że warto było walczyć ... tak to była walka o moją skrzynię, zakończona sukcesem Jeśli ktoś na forum ma wątpliwości co do multi, niech nie wymięka, skrzynie jest do naprawienia, tylko dzięki pomocy Bartka, sami nie podejmujcie się napraw i decyzji. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim z padniętym multi ...
-
Szarpanie silnika na 4 i 5 biegu od 2000 obr do około 2600
Miałem coś podobnego, szarpanie przy obciążeniu, od 4 go w górę, w Oplu. Wymieniłem listwę wysokiego napięcia i po problemie. Nie chcę sugerować Tobie wymiany, żeby nie płacić za cewki jeśli się okaże że to np. filtr paliwa... Jak pisał wyżej tomeks80 podmień od kogoś kto ma sprawne
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak, a teraz pomyśl jak dolewając olej sprawdzisz jego właściwy poziom ??? Czy dolewanie oleju przy odpalonym aucie i właściwej temperaturze nic Ci nie mówi ??? Tu właśnie chodzi o jego przelanie przy odpowiednich parametrach
-
gplaza obserwuje zawartość Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
-
Schemat instalacji elektrycznej silnika!
Cześć Pilna potrzeba sprawdzenia przez kogoś kumatego, najlepiej elektryka samochodowego, instalacji elektrycznej naszkicowanej na papierze. Chodzi o prześledzenie poszczególnych elementów i ich prawidłowe podłączenie. Jest to instalacja z dieslem 6 cyl. i dwoma akumulatorami. Pilnie potrzebuję kogoś, kto życzliwie udostępni swoich szarych komórek i poprawi moje wypociny. Im szybciej podepnę kable tym lepiej. Nie ukrywam, że ciężka sprawa z dobrze naszkicowanym schematem... ) Ktoś coś ????
-
1.9 TDI AVF Odcina moc
czytaj co Kolega pisze...
-
1.9 TDI AVF Odcina moc
2.3 Bara?? Przyczyn szukałbym w sterowaniu zapieczonych kierownic turbiny. W benzynie WG otwiera sztangę i ciśnienie spalin omija turbinę, zapobiegając przeładowaniu i przekręceniu. A u ciebie przeładowuje bo kąt kierownic zapiekł się w położeniu maks.przy niskich obrotach i tym samym masz maks przy wysokich.
-
1.9 TDI AVF Odcina moc
No tak, jest na pompowtryskach ... nie doczytałem
-
1.9 TDI AVF Odcina moc
Być może pompa siada, czytałem że polewają pompę wodą tak żeby ją schłodzić, jak pojedziesz normalnie, masz winowajcę.
- samochód nie pali
-
Zapaliło się ESP i ABS
wystarczy na forum poszukać
-
Zapaliło się ESP i ABS
00562 - niema to nic wspólnego. U Ciebie masz ESP i ABS razem, może mieć to związek z wymianą tylko wyłącznika stopu, być może wystarczy przeczyścić styki. Zrób tak, kup czujnik stopu, lub jak kto woli włącznik świateł stopu ten przy pedale, wymień, wyreguluj, a odnośnie czujnika ABS (czujnik ABS dla ABSu i ESP) możesz, przeczyścić bo osyfiony pewnie. Więcej nie mam pomysłów, daj znać jak usterka zniknie
-
Zapaliło się ESP i ABS
Czujnik temp. oleju ??? Raczej czujnik temp. cieczy chłodzącej. ESP sygnalizuje awarie, może być i czujnik temp. silnika, często ma to związek
-
Zapaliło się ESP i ABS
Jak Ci nie zabangla, i będzie dalej to samo to będzie jeszcze czujnik temperatury. Właśnie miałem podobny temat w poście i dyskusja szła o dodatkowa wymianę tego czujnika. Może ktoś się wypowie, kto wymieniał po kolei...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja to bym raczej strzelał w poduche W moim multi mam pandnietą elektronike, nie działają elektrozawory, mimo to jedzie, ale co to za jazda Przy odpalaniu nic nie telepie, na P absolutnie nic, D - i tu się dopiero zaczyna telepawka, lecz samo wrzucenie D na hamulcu nie powoduje ciągłych wibracji tylko lekkie szrpnięcie.
-
a4 b6 1.8t AVJ nietypowy blad katalizator
Jeśli emulator nie zadziałał możesz udać się do dobrego elektronika który ci te 2 sondę wyłączy w aucie tak że komputer auta nie będzie jej widział. Lecz na początek podaj nr błędu. Może mieć to związek z instalacją gazową a nie z wycięciem katalizatora.