Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gplaza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witaj Bartek! Chciałbym Ci podziękować za wsparcie i zaangażowanie w naprawie mojej 01J. Skrzynia śmiga perfekt! Z uwagi na trudności i komplikację jakie miałem ogarniając temat, muszę napisać że warto było walczyć ... tak to była walka o moją skrzynię, zakończona sukcesem Jeśli ktoś na forum ma wątpliwości co do multi, niech nie wymięka, skrzynie jest do naprawienia, tylko dzięki pomocy Bartka, sami nie podejmujcie się napraw i decyzji. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim z padniętym multi ...
  2. Miałem coś podobnego, szarpanie przy obciążeniu, od 4 go w górę, w Oplu. Wymieniłem listwę wysokiego napięcia i po problemie. Nie chcę sugerować Tobie wymiany, żeby nie płacić za cewki jeśli się okaże że to np. filtr paliwa... Jak pisał wyżej tomeks80 podmień od kogoś kto ma sprawne
  3. Tak, a teraz pomyśl jak dolewając olej sprawdzisz jego właściwy poziom ??? Czy dolewanie oleju przy odpalonym aucie i właściwej temperaturze nic Ci nie mówi ??? Tu właśnie chodzi o jego przelanie przy odpowiednich parametrach
  4. Cześć Pilna potrzeba sprawdzenia przez kogoś kumatego, najlepiej elektryka samochodowego, instalacji elektrycznej naszkicowanej na papierze. Chodzi o prześledzenie poszczególnych elementów i ich prawidłowe podłączenie. Jest to instalacja z dieslem 6 cyl. i dwoma akumulatorami. Pilnie potrzebuję kogoś, kto życzliwie udostępni swoich szarych komórek i poprawi moje wypociny. Im szybciej podepnę kable tym lepiej. Nie ukrywam, że ciężka sprawa z dobrze naszkicowanym schematem... ) Ktoś coś ????
  5. gplaza odpowiedział(a) na martynnn temat w 1.9TDI
    czytaj co Kolega pisze...
  6. gplaza odpowiedział(a) na martynnn temat w 1.9TDI
    2.3 Bara?? Przyczyn szukałbym w sterowaniu zapieczonych kierownic turbiny. W benzynie WG otwiera sztangę i ciśnienie spalin omija turbinę, zapobiegając przeładowaniu i przekręceniu. A u ciebie przeładowuje bo kąt kierownic zapiekł się w położeniu maks.przy niskich obrotach i tym samym masz maks przy wysokich.
  7. gplaza odpowiedział(a) na martynnn temat w 1.9TDI
    No tak, jest na pompowtryskach ... nie doczytałem
  8. gplaza odpowiedział(a) na martynnn temat w 1.9TDI
    Być może pompa siada, czytałem że polewają pompę wodą tak żeby ją schłodzić, jak pojedziesz normalnie, masz winowajcę.
  9. gplaza odpowiedział(a) na ssebastian21 temat w 2.6
    Amen...
  10. wystarczy na forum poszukać
  11. 00562 - niema to nic wspólnego. U Ciebie masz ESP i ABS razem, może mieć to związek z wymianą tylko wyłącznika stopu, być może wystarczy przeczyścić styki. Zrób tak, kup czujnik stopu, lub jak kto woli włącznik świateł stopu ten przy pedale, wymień, wyreguluj, a odnośnie czujnika ABS (czujnik ABS dla ABSu i ESP) możesz, przeczyścić bo osyfiony pewnie. Więcej nie mam pomysłów, daj znać jak usterka zniknie
  12. Czujnik temp. oleju ??? Raczej czujnik temp. cieczy chłodzącej. ESP sygnalizuje awarie, może być i czujnik temp. silnika, często ma to związek
  13. Jak Ci nie zabangla, i będzie dalej to samo to będzie jeszcze czujnik temperatury. Właśnie miałem podobny temat w poście i dyskusja szła o dodatkowa wymianę tego czujnika. Może ktoś się wypowie, kto wymieniał po kolei...
  14. Ja to bym raczej strzelał w poduche W moim multi mam pandnietą elektronike, nie działają elektrozawory, mimo to jedzie, ale co to za jazda Przy odpalaniu nic nie telepie, na P absolutnie nic, D - i tu się dopiero zaczyna telepawka, lecz samo wrzucenie D na hamulcu nie powoduje ciągłych wibracji tylko lekkie szrpnięcie.
  15. Jeśli emulator nie zadziałał możesz udać się do dobrego elektronika który ci te 2 sondę wyłączy w aucie tak że komputer auta nie będzie jej widział. Lecz na początek podaj nr błędu. Może mieć to związek z instalacją gazową a nie z wycięciem katalizatora.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.