Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Misio

  1. Expertem nie jestem ale z tego co mi wiadomo to właśnie przyhamowując działa tak w quattro (a nie "ujmując" mocy) - w ten sposób moc z danego koła jest przekazywana na pozostałe koła...
  2. Nikt nie ma pomysłu co się mogło podziać z tym klimatronikiem?
  3. 1) poprzedni właściciel właśnie kiedyś zarył - wymiana plastikowych płyt podłogowych i pognieciona miska... 2) podejrzewam ze na drodze utwardzonej niczym nie zaryję 3) nie zawsze jeździ się po drogach utwardzonych... + jakieś krawężniki 4) że demontowalne to jasne, że można sobie samemu zrobić to też, pytałem tutaj czy ktoś coś takiego robił (do innych auta są takie elementy nawet fabryczne)
  4. Nie wiem czy ten post powinno być w zawieszeniu czy w nadwoziu... Z racji że jak dla mnie jednak A4 jest dość nisko zawieszone (głównie jeżdżę Scenic, Kangoo, T4) myślę nad czymś w rodzaju sanek lub metalowej płyty osłonowej - by nie uszkodzić czegoś od spodu (silnik, skrzynia). Czy coś takiego już ktoś robił ?
  5. Ja jak szukałem autka to miałem wytyczne: 2,5 BAU 180KM Tiptronic i quattro avant Ale też ja jestem taki ze jak coś chcę to się ciut o tym dowiem a potem chcę dokładnie to... i staram się jak najmniej kompromisów... Tym bardziej że to auto było jak dla mnie kupowane bardziej dla fanaberii i przyjemności niż z praktycznego punktu widzenia.
  6. Ja na 90% będę :-)
  7. Zdrowych i Wesołych Świąt !!
  8. Wiem że Motul Specyfic jest pod DPF Ale w sumie jest to olej o wyższej klasie, który podobno spełnia normę i wytyczne... Jednak też jestem raczej zdania że lepszy byłby x-cess, ale że nie jestem w tej dziedzinie znawcą (zarówno olejów jak i silników Audi) wolałem zapytać.
  9. Odgrzeje starego kotleta :-) Czy do tego silnika lepiej wlac: Motul Specific 505.01 5W40 czy jednak jak przedmówcy: Motul 5w-40 8100 x-cess
  10. Czy to taki olej? http://allegro.pl/show_item.php?item=5692038351 Czy to jednak ma być taki z "brązowym nadrukiem"? http://allegro.pl/motul-dexron-iii-1l-atf-i5692035471.html Technosynteze czy 100% Syntetic i czy 6-7l to te około 60% przy wymianie statycznej? Czy to pojemność przy wymianie dynamicznej?
  11. Bardzo dziękuję za miłego spota. I wiele bardzo dla mnie cennych uwag, sugestii i porad.
  12. Witam Poczytałem sporo postów o Tiprotonicu, ale nie znalazłem odpowiedzi jednoznacznej... Jaki olej powinien być w Tiptronicu GBG (2,5 180KM quattro 2004) i ile go trzeba kupić? Dzięki za pomoc
  13. Ja po raz pierwszy... postaram sie być
  14. Piękna !! Czy dziś się ktoś wybiera do Galerii?
  15. Może ja byłbym zainteresowany :-) Będziesz może jutro w GK? Cuber - dzięki :-)
  16. Witam Jestem tu nowy. Spotkania są cyklicznie co tydzień we wtorki? W ten wtorek też będzie jakieś spotkanie? Pozdrawiam
  17. Macie rację Przepraszam Mam: 205/55 R16 M+S 205/55 R16 215/55 R16 235/45 R17 oraz dojazdówka T125/80 R17
  18. Na wlepie mam tylko 205/55r16 oraz dojazdówkę. Czyli to tylko ten rozmiar opon jest homologowany dl amojego modelu?
  19. Witam Czy ktoś wie jakie opony są homologowane do A4 w wersji b6? Z tego co wiem to fabryczny podstawowy rozmiar to 205/55r16. Ten temat interesuje mnie to z kilku powodów - jeden z głównych to to że mam po moim poprzednim aucie bardzo fajne oponki 205/60r16 - niby mieści się w zalecanym 4% (dokłądnie 3.14 %) jako zamiennik, ale nie chciał bym by w razie jakiegoś problemu na drodze usłyszał że opony nie są homologowane do tego modelu auta.
  20. Witam wszystkich. Od niedawna jesteśmy właścicielami A4 z 2004r, którą nazwaliśmy Adell Z racji posiadania innych aut jestem w kilku klubach motoryzacyjnych... i tym tropem znalazłem to forum i mam nadzieję że mnie przygarniecie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.