Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarekK1111

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. z doświadczenia G tech pro raczej mieży tak sobie jak se uzna jak chcesz mieć pewność co do czasów to tylko Racelogic i nikt nie zakwestionuje pomiarów ja mam w nissanie zalożoną świetną polską kontrole trakcji dzała na wycinanie cylindrów a nie zamykanie przepustnicy np tu 450koni i 630nm nissan http://images67.fotosik.pl/1213/780780e52831960c.jpg
  2. zrobiłem tak jak wcześniej pisałem, silnik działa idealnie podciśnienie z silnika wróciło do poziomu właściwego
  3. wygląda na to że u mnie też nie trzyma ten zaworek zwrotny i wytważa sie podciśnienie w silniku tak szczerze to cała ta odma i reszta wężyków jest przekombinowana wyczyszcze te rurki są strasznie zasyfione , zlikwiduje ten zaworek w trójniku i dołoże nowy na wężu idącym do kolektora wraz z kryzą uturbiam silniki wolnosace, w nich sie też przerabia odme tak żeby nie wystąpiło w silniku nadciśnienie , ale tak aby było minimalne podciśnienie
  4. troche czasu mineło, autem zrobiłem ok 1000km jeździ fajnie i przyjemnie auto dostało drugi komplet kół- zimowych wymieniona została przednia szyba z powodu rys po wycieraczkach i odbiciach po kamieniach w tym momęcie montuje do niego blokade zapłonu http://www.google.pl/url?url=http://imged.pl/blokada-zaplonu-kd-2006-2x-karta-atest-smart-can-2-996127.html&rct=j&q=&esrc=s&sa=U&ved=0ahUKEwiw-oSWvqfKAhUhj3IKHdLRBsAQwW4IJzAJ&sig2=IHWHp-Nxvg28ua9vaNdrDg&usg=AFQjCNGng1RrX9oJuTXz691ihIPYCnBijQ z pilnych spraw zostało wyelminowanie wycieku płynu chłodniczego i wymiana przednich tarcz
  5. do nissana 350z za okucie okladzinami kevlarowymi zapłaciłem 100zł przerobienie docisku polegające na przetoczeniu żelazka docisku tak że zmienia sie uklad docisku sprężyny słoneczka (zmienia sie siła docisku ) 500zł możesz zapytać tu https://www.facebook.com/LamikTuning/tak zmodyfikowane moje sprzęglo przenosi blisko 700nm
  6. można okuć tarcze okladziną z kevlaru i wzmocnić seryjny docisk
  7. stałem sie szczęśliwym posiadaczem audiczki , w planie jest podniesienie mocy ale zanim do tego dojdzie trzeba auto doprowadzic do perfekcyjnego stanu technicznego będe tutaj opisywał postępy
  8. moje audi przyjechało ze Szwecji ma pare mankametów z wasza pomoca napewno sie je uda zlikwidować
  9. stałem sie szczęśliwym posiadaczem a4 b6 dla tego zawtałem na tym forum pozdrawiam wszystkich sympatyków Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.