Treść opublikowana przez FroS-t
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
"Zmora detailera" LY9B
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Żółta glinka Valet Pro powinna starczyć, ale traz sa fajne też pady jak z ADBL, cleaner ostatnio nakładałem maszynowo taki: http://www.partraf.pl/poorboys-world-professional-polish-cleaner-colli-p-446.html, oczywiście po dekontaminacji i deironizacji i dwukrotnym myciu auta i na to położony został Soft 99 Fusso Coat, wyszło tak:
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Aaaaa, no zanim wosk najlepiej clenaer oczywiście, w sumie to dokładne mycie auta, deironizacja i dekontaminacja lakieru potem glinka, powtórne mycie , clenaer na końcu wosk który wtedy poleży dłużej na dobrze przygotowanym lakierze, to tak w dużym skrócie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Cleaner lub coś ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Fluffy Dryer, Liquid Elements Orange Babay
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No myślałem własnie o czymś,świeżym, nowym, uporządkowanym i nowymi pomysłami na prezentacje aut i użytkowników stare zdjęcia ze spotów można by zostawić bo tak jak piszesz to trochę historii Meetingów a resztę bajzlu - out i zrobić nowy i uporządkowany temat....ale to tylko luźno rzucona propozycja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to czekamy na opinie innych, co do tematu to byłby taki temat powiedzmy gdzie można wrzucić krótkie opisy i relacje z samych wyjazdów, spotów, miejsce gdzie można by zajrzeć i zobaczyć galerie czy po prostu zobaczyć co nowego....bo fotki w Meetingach szybko giną i nie każdy się będzie cofał żeby coś poszukać..... Jestem za. Tylko że u mnie to jeszcze nie ma co fotografować ;/ Oj tam oj tam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kurde miałem nosa, albo mocno trzymałem kciuki Całkiem możliwe, Moja Monika dziś leciała w tamtym kierunku z rana A tak w ogóle No panowie dwa auta z Naszego Kujawsko-Pomorskiego garnizonu do kalendarza starują więc głosujemy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369245-lipiec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/#entry4912333 Jędruś ja swój głos oddaje na Ciebie mój głos poleciał też na Twoje auto Ogólnie panowie jeśli ktoś ma ochotę, a nie ma możliwości lub są jakieś inne przeszkody, to ja w miarę swoich skromnych możliwości zawsze służę pomocą i mogę coś pstryknąć Naszym klubowiczom niedługo coś będę pstrykał z Piotrkiem, taka skromna sesja dwóch aut, zobaczymy co z tego wyjdzie i może jakiś fajny temat bym założył w " spotach i zlotach kujawsko pomorskich" gdzie będzie można zajrzeć i zobaczyć fotki czy nasze auta, łącznie z jakimiś powiedzmy sesjami np zima, lato, jesień zima, z wyjazdów i spotów, czy odwiedzanych przez Nas zlotów, mogłaby powstać jakaś fajna galeria i po prostu taka relacja z życia klubowego, wiadomo potrzebna jest zawsze większa ilość klubowiczów ale od czegoś trzeba zacząć, tak jakoś narysował mi się we łbie taki o to pomysł.....warto zacząć ??? co myślicie o takim pomyśle ??? zaczynamy, postaramy się to pociągnąć czy odpuszczamy temat bo umrze śmiercią naturalną ???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kurde miałem nosa, albo mocno trzymałem kciuki Całkiem możliwe, Moja Monika dziś leciała w tamtym kierunku z rana A tak w ogóle No panowie dwa auta z Naszego Kujawsko-Pomorskiego garnizonu do kalendarza starują więc głosujemy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369245-lipiec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/#entry4912333 Jędruś ja swój głos oddaje na Ciebie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Na czerwonej lepiej bo nie ma bocznych, na tej niebieskiej kicha to wygląda, za dużo tego...- B7 Crew
Nie muszę się zastawiać Damian kto i co rozpętał , wypowiedziałem tylko swoje zdanie na temat Twojego pomysłu i tyle nic więcej a pisząc o "wojnie" oczywiście żartowałem i pisałem to z przymrużeniem oka, nikogo nie cisnę i nie miałem zamiaru być złośliwy czy to do Ciebie czy pajdy, bo nie po to dołączyłem do forum żeby się spinać..... tak na marginesie to "maści" żadnych też nie potrzebuje, to chyba tyle w tym temacie....- B7 Crew
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przykro, kardą dziwki, starsze auto to może nie na części i gdzieś się uda wypatrzyć, bo jesli na części to z reguły 2-3 godz po kradziezy odzyskasz tylko blachę..... tak czy inaczej współczuje i trzymam kciuki może jakimś cudem gdzieś ktoś zauważy.....- B7 Crew
Całkowicie popieram FroS-t'a... A co to znaczy, że w takim razie płacisz za to, że jeżeli coś się z nimi stanie to możesz je wymienić? Czy jak sam ją rozdupcysz bo masz taką zachciankę...? No stary... Patologia. bez przesady, ubezpieczenie AC jest dobrowolne, co nasz kolega gabalo będzie sobie z niego likwidował ( czy to szybę, czy 75% wartości samochodu to uj nam do tego) takie jego prawo Dokładnie +1Ja ostatnio robiłem szybę z AC i jestem do przodu [emoji6] No niesamowity jest tok myślenia niektórych naprawdę, myślałem że za ubezpieczenie płaci się po to że jak coś się stanie to maja wyłożyć kasę na stół a jak nic się nie przydarzy to nie płaca to chyba logiczne ,ale gratuluje pomysłowości, płace a że nic się nie stało to sam sobie zniszczę może dostane coś lepszego w sumie w Moim aucie to mam maskę do lakierowania przed korektą, ale głupek ze mnie, lecę do Castoramy po śrubokręt opierdole cała maskę a jutro zgłoszę wandalizm i prosze jak znalazł, będzie lakierowanie na free, i reflektory sie nadają do korekty, a co tam, młotek i jazda..... a potem pretensje do całego świata jak coś się stanie naprawdę że ja przecież miałem S-liny, srajny, grille S4 i inne cuda pozakładane a oni zamienniki, amortyzacje i inne rzeczy liczą złodzieje...... no ale jak widać "taki mamy klimat" w kraju, potem jest jak jest.......dobra starczy bo pochwale się w temacie jak auto wróci z lakierowania Jak zawsze bez urazy- B7 Crew
- B7 Crew
Nie obraz się Dawid, sam nie raz miałem przeprawę z ubezpieczalniami, łącznie ze sprawami sądowymi ale własnie przez takie manewry jak Twój i tego typu podobne ubezpieczenia idą w górę i wiecznie są problemy z wypłatami bo wszędzie węszą podstępy i lipę, a jak juz dojdzie do likwidacji szkód to trzeba dysponować nie wiem jakimi kwitami żeby wyszło chociażby na zero albo żeby przywrócić stan poprzedni, mam kilku bardzo dobrych znajomych w ubezpieczalniach i wiem jak to wygląda od środka, bez urazy ale ten Twój pomysł to żenada jak dla mnie i podtrzymanie trendu że "polaczki " to tylko lewiznę potrafią robić, każdy robi jak uważa, ale potem ten "każdy" ma pretensje że jest jak jest gdy coś się wydarzy naprawdę ....ja uważam że nie tak powinno się robić, tyle ode mnie w tym temacie....bez złośliwości i spiny z Mojej strony, to tylko Mój pogląd na takie sprawy....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja sprzedałem już jakiś czas temu, miałem Suzuki Gsx-R 750 k7 i Honde CBR 1000RR w malowaniu Respsola- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To chyba prawidłowa kolejność- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema pany Ja w sobotę na grillu jestem, ale tak sobie myślę że to Wanteds pościąga wszystkich pseudo szybkich i wściekłych..... A ja to mam taką kobietę która rozumie hobby i nie robi problemów o mody, taką mam własnie kochaną dziewczynę o !!! A teraz to łażę i jęczę że chciałbym nowa kierownicę do Audi jak tylko skończę hamulce z kobieta jak z autem jak dbasz tak masz- nakładanie quick detailera
Na pewno dam mu szanse- nakładanie quick detailera
Zbiera bardzo dobre opinie, sam niedługo przetestuje lepszy AF Finale mój ulubiony- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Już komplet mam zrobiony i pomalowany, chciałem p&p, bo nigdy nie grzebałem w heblach i w sumie to czarna magia dla mnie, teraz już coś więcej wiem, jeszcze musze oplot tarcze i klocki na przód zamówić......tak na szybko licząc wyjdzie kolo 5 tyś ze wszystkim Wiadomo coś tam się zwróci po sprzedaży Mojego zestawu, no ale.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ja z S4 B7 kładę czyli 345/300 szału nie ma , ale i tak jak teraz liczę, zaciski, tarcze przód i tył, klocki przód i tył, malowanie zacisków, stalowy oplot Hell, osłony na przód, płyn hamulcowy, i chyba pomaluje tarcze jak chłopacy radzą to wyjdzie ładna kasa.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No racja, ja to nie mogę hebli skończyć też worek kasy, tarcze, klocki, zaciski, malowanie..... chodzi mi po głowie skończyć projekt własnie powietrzem i 20 cali Rotor ale to tak bardzo przyszłościowo.... - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J