Treść opublikowana przez FroS-t
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Cofnij się kilka stron wstecz i poczytaj....
-
Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Tak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Ja niestety nie znam nikogo kto by coś takiego ogarnął....
-
Zapaszki do auta
Do męskich perfum ale ciężko mi opisać do czego można to porównać, Silvera i Blue nie polecam aczkolwiek Blue spodobał się Mojemu teściowi Silver trochę słaby, strasznie indywidualna kwestia zapachy, miałem też Vanile od Areona i tez bardzo fajna....
-
Zapaszki do auta
B Będzie na pewno miałem Strippera i ten zapach to po prostu porażka co do trwałości, mi w sumie już tak auto przeszło Areonem że cały czas go czuje jak tylko otwieram drzwi od auta, co trzy tygodnie poprawiam na siedzeniach i jest git, mi osobiście bardzo podszedł ten zapach
-
Zapaszki do auta
Ale drogo, panowie tutaj zamawiajcie, od roku kupuje od tego sprzedawcy..... http://allegro.pl/zapach-samochodowy-areon-gold-perfumy-i6464321717.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
W końcu założył temat , szkoda że do góry podniosłeś no ale wiadomo taki mam klimat końcówki wydechu nie Moja bajka a reszta jak najbardziej na TAK- Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Tak są szerokie, ten rant ochronny jest spory, dlatego tez jak wpadnie u mnie gwint złoże 225 lub 215, ale ogólnie opony mega polecam, miałem Conti, Micheliny Piloty miałem też Toyo ale Vredesteiny mogę polecić na mokrym jak i suchym sprawdzają się mega no i bok ścianki rewelacja jak dla mnie po wyczyszczeniu i wyczernieniu ładnie się prezentuje ta szachownica mam jeszcze fotkę Mojego kolegi na takich samych kołach, opona Nankang NS-2 i myślę że chyba nic się bardziej nie naciągnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Tak to wygląda u mnie, Rotor 19x9j et33 opona Vredestein Ultrac Vorti R rozm. 235/35/19- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędrek klubowy Face do aktualizacji wrzuć jakieś nowe profilowe i w tle coś ciekawego- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Poorboy's World Professional Polish też bardzo dobry cleaner- Zestaw dla świeżaka.
No i wtedy czas na glinkę, Prickborta i jakiegoś Iron'a- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Podziękował- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fajnie panowie że przyjechaliście, mimo że jakoś długo mi te fotki dziś zajęły i z bardzo nie pogadałem..... jak sie uda to jeszcze dziś wrzucę.... Fotki gotowe, tradycyjnie do obejrzenia w Showroomie Pozdr ! Aha i pojawił się problem, mam jeszcze kilka fotek ale nie mogę ich dodać, Jędrek ustalisz o co chodzi ??? potrzebna jest dyskusja pomiędzy postami tak sobie myślę chyba a nie tylko fotki, podejrzewam że ktos inny musi pisac bo każda Moja odpowiedz to tak jakbym tylko ja edytował jeden post i dlatego ten komunikat że za dużo fotek, jak możesz to ustal Jędrek o co chodzi i czy dobrze kombinuje....tak czy siak teraz pojawia sie komunikat:merge_too_many_img Bartek Twoja perełka Tutaj fotki które nie weszły....- [Showroom] Nasze Kujawsko-Pomorskie spoty, wyjazdy, czas spędzony razem.
Witam Serdecznie Jakiś czas temu pomyślałem sobie aby utworzyć coś nowego, co trochę uaktualni życie klubowe. Jak dla mnie atmosfera na spotach jest mega, pomimo że nie sa one zbyt często, Nasza grupa skupia ludzi pracujących a co za tym idzie nie zawsze można dogadać termin spotów tak aby każdemu pasowało. Jednakże uważam że nie jest to powód żeby odpuszczać pomyślałem sobie że jeśli już tu jesteśmy to zróbmy cos fajnego. Po akceptacji Naszej małej społeczności postanowiłem założyć temat gdzie wrzucane będą fotorelacje z życia klubowego, zobaczyć tu będziecie mogli wszystkie dotychczasowe galerie jak i naturalnie wrzucane będą najnowsze wydarzenia. Do ogólnej dyskusji zapraszam w temacie " Meetingi Kujawsko-Pomorskie" tak aby wątek ten był poświęcony w większości fotorelacji i dostęp do zdjęć był możliwie jak najbardziej ułatwiony. Jeśli macie jakieś propozycje czy chęci jesteśmy na tak i pomożemy w realizacji Waszych pomysłów aby klubowe tematy nabrały kolorów i aktualności. Mam nadzieje że Nasza wspólna praca włożona w to aby stworzyć coś fajnego zostanie doceniona i każdy z Was z miłą chęcią dołoży swoje przysłowiowe "5 groszy" do całości projektu a być może uda nam się stworzyć coś fajnego No dobrze to chyba by było na tyle słowem wstepu, w tym miejscu Pozdrawiam Serdecznie i licze że temat będzie szedł do przodu, często odwiedzany przez Naszych klubowiczy. Na pierwszy ogień postanowiłem wrzucić fotorelacje spotów od momentu kiedy dołączyłem do "klubu" Pierwszy spot z moim udziałem, zimno jak smok ale opłacało się przyjechać 06.03.2016r - miejsce spotkania, parking Tesco 03.04.2016r - miejsce spotkania parking HSW Łuczniczka spot w mini gronie 22.05.2016r - miejsce spotkania parking Plaza Toruń, miło spędzony czas, o takie spoty własnie chodzi fotki Wam znane ale po lekkiej obróbce dostały nowe życie, miłego oglądania 12.06.2016r - miejsce spotkania parking HSW Łuczniczka, fotki lekko odświeżone 03.07.2015r - miejsce spotkania parking HSW Łuczniczka W niedługim czasie powstaną pierwsze fotki dwóch klubowych aut czyli Mojego i Piotrka [suppapeter] mam nadzieje że uda się strzelić coś ciekawego... Do nastepnego wpisu Pozdrawiam FroS-t Jak już wcześniej pisałem w planach była sesja wraz z Piotrkiem [suppapeter], wczoraj postanowiliśmy w końcu coś pstryknąć, dołączył do Nas również Jędrek Także thx panowie za poświęcony czas, a że ćwiczenia na powietrzu wzmagają "głoda" po sesji poszliśmy z Jędrkiem szamać Pierwsze strzały - parking "Zielone Arkady" Artego Arena Do nastepnego wpisu Pozdrawiam FroS-t Witam ponownie , kolejny wpis za sprawą kolejnego spotu 25.09.2016r HSW Łuczniczka- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
- Zapaszki do auta
- Audi a4 b7 napęd przód, jaka skrzynia automatyczna?
Najpierw czytaj regulamin ze zrozumieniem,rejestrujesz się dziś i wyrzucasz swój problem byle gdzie.... To nie miejsce na takie rzeczy, tutaj prezentujemy swoje auta Niech to ktoś usunie albo przeniesie.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepiej bedzie stanąc przy artego arenie, tam gdzie ostatnio robiliśmy foty do zobaczenia- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
jeszcze nie teraz ale będą !!!- Zapaszki do auta
Na kartonik nie psikaj szkoda, ja na całe fotele psikam z tyłu i przodu, po dwa strzały na siedzisko i oparcie ale możesz też na dywaniki czy podsufitkę jakichkolwiek plan nie zauważyłem z reszta producent tez pisze że nie zostawia tłustych czy innych plam także luz- Zapaszki do auta
Stripper kibel straszny po dwóch godzinach już go nie było Zapach w miarę ładny, u Mojej drugiej połówki w aucie używałem ale trwałość to tragedia....- Zapaszki do auta
Chemilaca ? - [B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.