Treść opublikowana przez FroS-t
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja osobiście sam bym tego nie robił, lakiernik powinien ogarnąć to za 200zł, pewnie jak wszędzie chromy to zmatowi a potem podkład farba i na to bezbarwny, chyba że okleić folią w profi zakładzie, nie chce gadać głupot bo tematu nie przerabiałem, u siebie mam ori, ale na pewno poszedłbym do kogoś kto zrobi to jak najbardziej profesjonalnie- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Warto, bardzo fajnie na żywo się prezentuje czarny grill, no i te chromy masakra żeby utrzymać w ładnym stanie- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
k**wa ale tu ludzi sam ze sobą się przywitałem ps niedługo wrzucam koła zimowe jak pewnie większość, więc czas zrobić ostatnie foty na letnim setupie i ostatnie na takiej kozie bo to dla mnie ostatni sezon na springach , jest plan na zdjęcia w parku maszynowym i może uda się strzelić foty w ruchu gdzieś na drodze szybkiego ruchu czy na obwodnicy np na Białe Błota więc jak w końcu zrobi się pogoda i będzie można umyć trochę auta to będę szukał chętnych, nie licząc Jędrka bo on już wyraził akces to tyle- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Grill na czarno rób będzie pasowało do szyb......- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
- A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952 Patrząc na te auto mam wrażenie, że właściciel jeszcze nie wyrósł z resoraków... Ty to zawsze masz jakieś dziwne wrażenia- A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952- A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Nie tylko et sie liczy ale też szerokość felgi i zawias.....- A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
To jest wina tylko i wyłącznie zawiasu, bo jak porównałem sobie te paramertry czyli 18x8j et25 z moimi czyli 19x9j et 33 to i tak Moja felga wystaje bardziej o 5mm na zewnątrz, a mi przy -45mm ta Moja felga około 1mm wystaje poza obrys także jak auto by poszło w dól to nie ma opcji żeby ta felga która mierzyłeś wystawała a na felgę założył byś opone 225 albo 215 i by grało, nic by opona nie zmieniła no chyba żebyś wrzucuił 235 albo 245 , gdzie 245 trze już nawet przy seryjnym zawiasie jak na maksa koła skręcisz.....- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Złodziejskie kurwestwo zawitało, współczuje- A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Zdecydowanie najpierw zawias a potem koło...........- Plamy z cementu
No tak jak mówiłem studia detailingowe to wybawienie w takich sytauacjach, czasami nawet jak sam bys chciał robic pewne rzeczy to koszt sprzętu i środków jest większy od kosztów całej usługi nie mówiąc o doświadczeniu i profesjonalizmie takiego studia, a pewnie każdy z nas zna takich super lakierników dla których radą na wszystko jest pasta Tempo ......- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
kiedyś musi być ten pierwszy raz- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
ps Jadę dziś do kolegi grzebać przy szybach bo coś elektryka mi siadła, nadam pomysł, robi w Audi może coś się dopasuje, dam znać jak coś- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Muszę się porozglądać po necie z chęcią też bym u siebie je wyrzucił......ogólnie to fajnie masz ją skręcona na tym gwincie, jak dla mnie idealnie siedzi, na przyszła wiosnę własnie tak będzie u mnie- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Czarne super to prawda ale powiem szczerze bez relingów tez mega mi się podoba- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dokładnie tak, ja w sumie na bezdotyk jeżdżę z trzema bo jeszcze mam do felg- ZimówkiZimówki 225/40/18 - budżetowy zakup moje pomysły + Wasze propozycje
Miszka ja w zeszłym sezonie kupiłem nowe Nankang Snow Viva 2 w rozm 225/40/18 i naprawdę dają rade- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jeszcze mam ta z Chemical Guys ale Gyeon wygrywa z nią zdecydowanie- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak oddajesz auto do korekty to warto wydać te 150-200zł na dobra rękawice bo załatwisz lakier w kilka miesięcy po korekcie, jeśli chodzi o owce to pamiętaj że trzeba o nie dbać, w sensie czesać itp i nie żartuje tutaj hehe, tak uzywam tą co podałeś, ma jedna podstawowa zaletę, super jakość i to jest jednak mikrofibra więc nie potrzebuje aż tyle opieki nad nią, używałem też z Chemical Guys ta żółta i nienajgorsza ale d*py nie urywa, miałem też Meguiars ale jednak Gyeon o niebo lepszy, chyba wygrywa jeśli chodzi o rękawicę z mikrofibry....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Z tą za 10 zł daj sobie luz, weź coś z Meguiars lub Chemical Guys jeśli już chcesz coś tańszego lub inne renomowane firmy, bo domyślam się ze w owce z CarPro nie chcesz inwestować...ja osobiście używam Gyeon Smoothie Was Mitt i bardzo polecam - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.