Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Ja osobiście sam bym tego nie robił, lakiernik powinien ogarnąć to za 200zł, pewnie jak wszędzie chromy to zmatowi a potem podkład farba i na to bezbarwny, chyba że okleić folią w profi zakładzie, nie chce gadać głupot bo tematu nie przerabiałem, u siebie mam ori, ale na pewno poszedłbym do kogoś kto zrobi to jak najbardziej profesjonalnie
  2. Warto, bardzo fajnie na żywo się prezentuje czarny grill, no i te chromy masakra żeby utrzymać w ładnym stanie
  3. k**wa ale tu ludzi sam ze sobą się przywitałem ps niedługo wrzucam koła zimowe jak pewnie większość, więc czas zrobić ostatnie foty na letnim setupie i ostatnie na takiej kozie bo to dla mnie ostatni sezon na springach , jest plan na zdjęcia w parku maszynowym i może uda się strzelić foty w ruchu gdzieś na drodze szybkiego ruchu czy na obwodnicy np na Białe Błota więc jak w końcu zrobi się pogoda i będzie można umyć trochę auta to będę szukał chętnych, nie licząc Jędrka bo on już wyraził akces to tyle
  4. Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952 Patrząc na te auto mam wrażenie, że właściciel jeszcze nie wyrósł z resoraków... Ty to zawsze masz jakieś dziwne wrażenia
  5. Mówiłem żebys spojrzał na szerkość felg a nie tylko że 18 cali i et 25, masz tu auto na stronie, te felgi mają 9,5 cala szerkości............ http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=34952
  6. Nie tylko et sie liczy ale też szerokość felgi i zawias.....
  7. To jest wina tylko i wyłącznie zawiasu, bo jak porównałem sobie te paramertry czyli 18x8j et25 z moimi czyli 19x9j et 33 to i tak Moja felga wystaje bardziej o 5mm na zewnątrz, a mi przy -45mm ta Moja felga około 1mm wystaje poza obrys także jak auto by poszło w dól to nie ma opcji żeby ta felga która mierzyłeś wystawała a na felgę założył byś opone 225 albo 215 i by grało, nic by opona nie zmieniła no chyba żebyś wrzucuił 235 albo 245 , gdzie 245 trze już nawet przy seryjnym zawiasie jak na maksa koła skręcisz.....
  8. Złodziejskie kurwestwo zawitało, współczuje
  9. Zdecydowanie najpierw zawias a potem koło...........
  10. No tak jak mówiłem studia detailingowe to wybawienie w takich sytauacjach, czasami nawet jak sam bys chciał robic pewne rzeczy to koszt sprzętu i środków jest większy od kosztów całej usługi nie mówiąc o doświadczeniu i profesjonalizmie takiego studia, a pewnie każdy z nas zna takich super lakierników dla których radą na wszystko jest pasta Tempo ......
  11. ps Jadę dziś do kolegi grzebać przy szybach bo coś elektryka mi siadła, nadam pomysł, robi w Audi może coś się dopasuje, dam znać jak coś
  12. Muszę się porozglądać po necie z chęcią też bym u siebie je wyrzucił......ogólnie to fajnie masz ją skręcona na tym gwincie, jak dla mnie idealnie siedzi, na przyszła wiosnę własnie tak będzie u mnie
  13. Czarne super to prawda ale powiem szczerze bez relingów tez mega mi się podoba
  14. Dokładnie tak, ja w sumie na bezdotyk jeżdżę z trzema bo jeszcze mam do felg
  15. Miszka ja w zeszłym sezonie kupiłem nowe Nankang Snow Viva 2 w rozm 225/40/18 i naprawdę dają rade
  16. Jeszcze mam ta z Chemical Guys ale Gyeon wygrywa z nią zdecydowanie
  17. Jak oddajesz auto do korekty to warto wydać te 150-200zł na dobra rękawice bo załatwisz lakier w kilka miesięcy po korekcie, jeśli chodzi o owce to pamiętaj że trzeba o nie dbać, w sensie czesać itp i nie żartuje tutaj hehe, tak uzywam tą co podałeś, ma jedna podstawowa zaletę, super jakość i to jest jednak mikrofibra więc nie potrzebuje aż tyle opieki nad nią, używałem też z Chemical Guys ta żółta i nienajgorsza ale d*py nie urywa, miałem też Meguiars ale jednak Gyeon o niebo lepszy, chyba wygrywa jeśli chodzi o rękawicę z mikrofibry....
  18. Z tą za 10 zł daj sobie luz, weź coś z Meguiars lub Chemical Guys jeśli już chcesz coś tańszego lub inne renomowane firmy, bo domyślam się ze w owce z CarPro nie chcesz inwestować...ja osobiście używam Gyeon Smoothie Was Mitt i bardzo polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.