Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Tez używałem, jeszcze trochę mi zostało nawet, również polecam
  2. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja miałem przypadek z niedziałającym składaniem lusterek, błąd był. Okazało się, że w instalacji drzwi jeden kabelek był nacięty (chyba już w fabryce) i sobie tam rozkładał się. Jak doszedłem do niego to z drucika był już tylko proszek, a uszkodzenie wielkości łepka od igły. Sprawdź czy masz na wszystkich kablach przejście i czy któryś kabel nie jest przełamany na przejściu z drzwi do słupka, w tej czarnej gumie. Sprawdze thx
  3. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Suchutko sprawdzałem dziś Sprawdzę jeszcze raz komfort i odłączę tez aku zobaczymy......
  4. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wszystko się świeci, a jak nie działają to wszystkie 4 na raz
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, mam mały kłopot, zaczęły mi fiksować elektryczne szyby w aucie, raz działają a raz nie nie, tylko i wyłącznie szyby, składanie lusterek działa, blokada otwierani szyb z z tyłu działa ale co któreś odpalenie auta nie działa otwieranie szyb, nie reaguje żaden z przycisków z przodu i z tyłu i nie reagują też na otwieranie i domykanie z pilota, jest całkowita cisza nie słychać w ogóle mechanizmu, podłączony komputer nic nie pokazał aczkolwiek dziś już w ogóle raz działały a raz nie więc nie wiem czy wstrzeliłem się komputerem w awarie, komfort zero błędów....., macie jakiś pomysł? może to bezpieczniki ?
  6. Mi się bardziej S-line widzi, chciałem S4 ale na żywo nie podoba mi się ale nie o tym....teraz czas niżej....
  7. Niby tak ale im bardziej naciągnięte tym bardziej gwint trzeba....
  8. Nie najgorzej ale chyba 225 byłoby lepiej z reszta tak jak u mnie
  9. Zrób ładny intensywny niebieski, ale naprawdę ładny odcień musi być Swoja drogą ta folia na halogenach też nieźle wygląda w tym kolorze auta
  10. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie, albo ...............dpf out
  11. Twoja perła Bartek 7:16
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Standart w Audi ja u plastikarza w poprzednim aucie zrobiłem to za grosze, poszukaj ograniętego plastikarza w okolicy i zawiez mu wykręcony schowek, ja bodajże 40zł płaciłem.....
  13. Wcale nie fajny kawał c**ja ze mnie
  14. Ciągle od niego biorę i zero problemów,ciężko wyczuć co jest nie tak.......
  15. Dużo pracy jeszcze przed nim żeby zasłużyć na te ochy i ahy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.