Treść opublikowana przez FroS-t
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
W sumie to 2,5 roku całkowicie bez jakiejkolwiek awarii poza wyrzcueniem DPF który i tak sam chcialem wy***rdolić i wymianą jednego sterownika, więc sam nie wiem co powiedzieć, auto systematycznie pod komputerem, w poprzednie B6 troche dolarów wrzuciłem i jestem wyczulony na jakiekolwiek objawy które moga wskazywac na jakąś awarie ale to chyba jak większość osób tutaj na forum, auto na bieząco monitorowane no i co zrobię, nic.......z wtryskami sie liczyłem że może sie to stać bo sprawdzając po vinie już wiedziałem że załapałem się na ostatnią właśnie wadliwą serię.....póki co zostało siedziec i czekać na dalsza diagnozę......
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Piotrek juz dłuższy czas jest u Nas w Bygdoszczy z reszta, przeciez wrzucałem fotki z nim i Jędrkiem...........
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Chyba tak, sam już nie wiem , w tym tygodniu powinienem wiedzieć jak wygląda temat z głowicą, auto zawiozłem juz do kolegi który zawsze mi ogarnia i w ASO robi jak wczesniej pisałem, nigdy nie naraża mnie na niepotrzebne koszty, coś mu nie gra z cisnieniem silnika, auto jakby dławi się przy odpalaniu, kopci na biało, wydruki z wtrysków mam, jeden miał byc całkowicie uszkodzony a dwa niby slaba korekcja ale kiedy były pozamieniane miejscami wtryski nadal coś nie gra własnie z cisnieniem, dlatego glowica do zdjęcia, nie chyce sytuacji gdzie kupie komplet wtrysków a tam wyjdzie że to jednak nie to....ogólnie mechanik mówi że nie mam sie stresowac że ograniemy jak zawsze, no ale jesli chodzi o Moje odczucia to ogólnie słabo to wygląda a jak auto jest oczkiem w głowie to cała ta sytuacja mnie już troche dobija , nie mówiąc że byłem na etapie szukania drugiego auta dla Mojej Moniki więc znowu w plecy......no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz....
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Pozamienialismy niby uszkodzone wtryski miejscami i dalej cos nie gra z ciśnieniem, wiec póki co nie kupowałem wtrysków jeszcze, sciągamy głowice, wtryski okopocone od dołu lekko wiec cos sie dzieje w komorze spalania, no i kopci na biało no ale wiadomo nadrabia dawki i dlatego
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Mam jeszcze jedno...............
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie znam jakis nowy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W jakiej temperaturze nakładales wosk ?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja oczywiście odpadam, awaria auta, ale moge podejść zrobic jakies fotki w razie co.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ok- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Teraz tak nie zobaczysz jak ciagnie kurz ale wiosna i lato wszystko weryfikuje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Własnie dziś o tym pogadaliśmy..............- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Taaaaaaaaaa............- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
9 miechów mam i nadal świeco- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tez mam coś podobnego w DRL i trzyma mi juz kilkanaście miesięcy, zero problemów i jest bardzo fajny biały kolor, dobry wybór- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No chodziło mi o to że SG Mornning Dew i Sonax BSD na lakierze sprawdzają się średnio i jest bardzo dużo o wiele lepszych detailerów, Mornning Dew miałem 2 butelki żeby sprawdzić ale nie podoba mi się to że trzeba trochę naprawdę popracować nad nim żeby nie było zmazów, nie podoba mi się to rozwarstwianie i to że ciągnie kurz jak wściekły ja na drugi dzień auto miałem po prostu siwe, BSD też się trochę ciężko się dociera i wygląd auta po nim rewelacji nie robi za to uważam że BSD na felgach spisuje się świetnie, mega kropelkuje i naprawdę długo leży na felgach, dlatego psikam go co mycie na felgi. Podsumowując SG Mornnig Dew nie podchodzi całkowicie mi a Sonax BSD tylko do felg bo tam sprawdza się świetnie, tak poza konkursem uwielbiam po prostu Auto Finesse Fianle i Auto Finesse Glisten, są świetne pod każdym względem, konststencja, zapach no i efekt, i ciągną bardzo mało kurzu, nie mówiąc że to prawdziwe produkty typu Spray & Wipe- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
BSD i Morning Dew to shity jakich mało, ja BSD używam tylko do felg bo korpelkowanie i zabezpieczenie jest mega jak na detailer tym bardziej lezący na felgach i w tym kontekście pisałem, do lakieru używam tylko Auto Finesse Finale i Glisten, okazjonalnie Hybrid V7 od Chemical Guys........... Chemical Guys Speed Wipe, Hybrid V7, Pro Detailer, Auto Finesse Finale i Glisten, ADBL QD1, Meguiars Ultimate Quick Detailer, AngelWax QED, te próbowałem ale dla mnie tylko Auto Finesse ewentualnie Hybrid V7 ale każdy z tych co wymieniłem jest ok jesli chodzi o smarowanie auta po myciu, to tylko Moja skromna opinia, ekspertem żadnym nie jestem....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No dokładnie tak mam, myje własnie z reguły auto raz w tygodniu i zawsze używam BSD, dlatego pisałem wcześniej że sam nie wiem ile woski dedykowane leżą ale z obserwacji widzę że Chemical Guys Wheel Guard i RimWax nie poleży dłużej niż dwa miechy przy normalnym użytkowaniu auta- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dziś będę miał w łapie wydruk od pompiarzy jak dokaldnie to wyglada na poszczególnych wtryskach, wczoraj miałem tylko szybkie info telefoniczne, na chwile pobecną wiem że jeden to shit totalny a dwa chyba już kuleją także nie wiem czy nie skończy się na wymianie kompletu, ale muszę zobaczyć wydruk......naprawa jednak będzie w inny sposób załatwiona bo nie przeskoczę kosztów robocizny u nich pomimo zniżki , chciałem tam robić bo mam tam kolegę i tylko dlatego że przypilnował by tematu, bo tak to tez bym nie zostawił samochodu w ASO, dziś po złożeniu zabieram auto z jednego warsztatu gdzie stało na diagnozie i jedzie do magika z ASO który zawsze mi takie tematy robił, zamówi co trzeba, nowe z gwarancją i skalibruje, chce po prostu żeby w jednym miejscu był temat zakończony a nie jeżdżenie w lewo i prawo, potem w razie jakieś awarii będzie my wysłaliśmy dobry wtrysk, my dobrze zamontowaliśmy a my dobrze skalibrowaliśmy i winnych będzie brak............- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Już jakiś czas temu.....................- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nic sie nie stało Bratek, już poczytałem troche i wszystko wiem, masz racje tylko Bosch, mieli udostępnić sposób regeneracji i części ale tego nie zrobili i albo można własnie kupić nowe od nich a w zasadzie po profesjonalnej regenracji albo akcja Bosch Exchange, swoje oddajesz a od nich dostajesz inne regenerowane przez nich z gwarancją, a reszta co regeneruje robi to na jakiś częściach z d*py wziętych i 90% nie potrafi ich skalibrować.....na vagu sprawdzisz dawki i korekcje co jest również mega istotne i pozwala zrobic diagnoze bez dłubania i wykrecania wszystkiego wiec to jest dobra opcja i daje jakiś obraz co się dzieje, wiadomo na stole sprawdza więcej ale jeśli wtrysk kapie a nie leje to tego nie sprawdza bo dzieje się to tylko na wolnych obrotach silnika i faktycznie potwierdziłem to, no ale wracajac do tematu, dziś dostałem diagnozę od pompiarzy, wcześniej wysłałem im wtryski na sprawdzenie i nie mówiłem im co się dzieje z autem i jaki jest powód sprawdzenia mieli po prostu zoabczyc co i jak, dziś dostałem info że uszkodzony jest tylko jeden wtrysk, sami powiedzieli że tego się nie regeneruje i potrzeba nowy, także tyle dobrego, z uwagi że mam taka możliwość i będą zniżki to całość będę robił za pośrednictwem ASO, potem jak coś się będzie działo nie mam zamiaru żeby było przerzucanie się odpowiedzialnością, bo gdzie indziej kupione, gdzie indziej założone, a tak założone, skalibrowane, rachunek, gwarancja i dziękuje - wszystko w jednym miejscu.....- [B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Fajnie sie zaczyna, Ty dzwon, TOM3K też dzwon, u mnie awaria.............. Współczuje Progi całe ? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.