Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Też Wam tak mega muli to forum to tej aktualizacji ??? Strasznie to wszystko teraz chodzi Też Wam tak mega muli to forum to tej aktualizacji ??? Strasznie to wszystko teraz chodzi
  2. Wez 225 tez będzie grało, i troszke leiej to będzie wyglądac
  3. Porzadny rant ochronny mają Vredestein Ultrac Vorti R, mam je u siebie na lato w rozm 235/35/19 i naprawde rant jest spory.....możesz zoabczyc sobie na str nr 5 Mojego tematu
  4. Jeszcze nie mam, patrze sobie na stronie Auto Finesse i takie tam mają http://shop.autofinesse.co.uk/revitalise-spot-pads I maja taki zestaw past http://shop.autofinesse.co.uk/revitalise-system Pewnie cos innego polecicie ale tak tylko patrze co oni maja w tym temacie.....
  5. Rozumiem, czyli 85mm tez jeszcze wejdą tak ?
  6. Wrzucam tylko pogladowo, czyli np do tego zestawu: http://waxitcar.pl/promocje/648-zestaw-do-polerowania-krauss-p7-pasty-pady.html mając te dwa talerze 125mm i 75mm w zestawie to dokupuje sobie jak już zużyje te co są inne pady 130 i 80mm bez róznicy jakiej firmy będę chciał tak? Tomek a pady 85mm wejdą
  7. Chodzi o Krauss P7 polerka rotacyjna tak ? a jakie gabki polecicie ? jakiejs konkretnej firmy ? Powiedzcie mi jeszcze gabki pasują każde, jak one sa mocowane na rzep ?
  8. No dobra, pogadali, pogadali a teraz wróććććććć....... to co w kocu polecicie panowie za maszyne pasty i gabki do usuwania lekkich swirli, rys i nakładania maszynowo cleanera ?
  9. No przecież napisałem że póki co chciałbym coś tańszego więc do 1000zł ze wszystkim, a potem przyjdzie czas na druga maszynę droższą i lepszą......
  10. Pewnie masz racje Denis z ta polerka ale niestety u mnie sytuacja wygląda tak że prawdopodobnie juz niedługo zamienie swoje miejsce zamieszkania z bloku na dom a tam będzie garaż oczywiście więc spelnie jedno z moich marzeń i urządze sobie prawdziwe spa dla auta i generalnie dotychczas wydałem juz tyle kasy na mikrofibry, i ogólnie środki do detailingu, i tak rozbudowałem zapasy że jak to policzyłem to......powiem tak, lepiej żeby Moja ukochana nie chciała tego liczyć każdy z Was pewnie wie o co chodzi zostało mi w sumie do kupienia tylko kilka dupereli, plus myjka, tutaj raczej postawie na Krachera K7 z pianownicą PA, chyba że coś innego byście polecili ??? i została mi do kupienia maszyna jakas na początek, na pewno potem pojawi się druga, jakiś Rupes czy cos podobnego, ale to potem, więc mega bylbym wdzięczny na podlinkowanie lub jakies konkretne zestawy czy nazwy w co najlepiej móglbym zainwestować tą kase pod katem wlasnie takich tematów jak pisalem wcześniej, ogólnie z polerką dopiero zaczynam więć liczę na Waszą pomoc w tym temacie, nie ma opcji i póki co musze zmieścić się powiedzmy do 1000zł za maszyne , gąbki i pasty bo jak wydam więcej to grozi mi ostry wp***dol od ukochanej a jest tego tyle że naprawde nie wiem na co się zdecydować......Mile widziane wiadomości na PW Pozdro !!! Bruuuum efekt mega
  11. Czyli nie potrzebne te specjalne środki do mycia fibr ? Tyle tego jest, jak moge prosić to podlinkujcie coś, jaką polerke i gabki do niej......
  12. Ja lece do Wrocka, ale fajne fotki by wyszły w takim śniegu swoja droga ciekawe jak trasa będzie wyglądała..... Chyba że wrócę w miare wczesnie w niedziele bo wyjeżdzam jutro.....
  13. Panowie mam dwa pytania do doświadczonych 1. Czy używacie środkow do mycia mikrofibr ??? jeśli tak to jakie używacie ? póki co tylko białego Jelenia stosuje... 2 . Jaką kupic polerke powiedzmy do 1000zł, chodzi głównie o nakładnie cleanera maszynowo oraz o uswanie powiedzmy dorbnych rys powstałych np przy myciu, czy przy codziennym uzytkowania auta
  14. Dokładnie , poszukaj jakas myjnie gdzie nie czepiaja się wiader i rób wszystko na miejscu
  15. Łututututuutututuutututu
  16. No do Tomka na pewno sie odezwe bo chce całe wnetrze od niego własnie w ledach, a do halogenów i postojówek juz wybrałem, wrzuce zwykłe żarówki a dokładnie Osram Cool Blue Intense,ledów własnie w postojówkach i halogenach mam dość i po dziurki w nosie, zawsze coś mruga, przepala się itp a te Osramy całkiem fajnie sie prezentują, miałem też z Osramu Nightbreakery H7 ale w B6 i też super dawały, te Cool Blue Intense ludzie polecają i fajna barwa wychodzi no i najwazniejsze to zwykła żarówa.
  17. Kupie gdzies jakieś fajne ledy w5w w Bydzi z wyjatkiem xenartz ? z Can busem oczywiście, nie chce nigdzie rezystorów wsadzać, te co miałem juz sie przepaliły i w xenartz kupiłem dwa komplety i kicha, dyskoteka jest........
  18. Nie hehe ale przyznam że bardzo lubie ich produkty wiekszosc z kolega zamawiamy bezpośrednio z UK,maja fajny program lojalnościowy, i powyżej 50 funtów wysyłka free wiec raz na jakiś czas zamawiamy duże paczki zawsze jakis gratis wrzucą, zero problemów jak pomylą coś w zamówieniu, okolo 3 dni i przesyłka na miejscu
  19. Oki to zostane przy standartowej glince
  20. Ten proszek na myjni bezdotykowej zniszczy Ci wszystko co mas połozone na aucie w kilka myc albo nawet nie kilka..... Panowie uzywa ktoś Clay Block od ADBL, Lare albo CarPro ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.