Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Nie pali się ale chyba zecyduje się na ta barwe co ty masz....... nie jest za jasno ?
  2. Mega się prezenci środek, łądnie to wszystko gra, jeszcze tylko kiera i ja jeszcze bym wrzucił czarny sufit i będzie baja, sliczny Avant
  3. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jakie polecicie żarówy do halogenów ? Ktos to uzywa ? http://allegro.pl/osram-h11-night-breaker-unlimited-110-zarowka-12v-i6620647071.html
  4. Karol wyslij mi prosze na pirv kontakt do Tomnika,i maila i telefon porosze, jak masz fotki to wrzuc wiecej niz te co sa w temacie o ledach jak to świeci, thx Numer już mam ale jak możesz daj fotki
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany po tej przerwie technicznej nie dochodzą mi powiadominiena na maila z forum, a mam zaznaczone żeby wszytskie odpowiedzi przychdzilły mi natychmiastowo na maila w kazdym temacie i forum gdzie dodawałem odpowiedzi. ktoś cos czy tylko moderatorzy ? Pany potrzebuje kupic moduł komfortu 8E0959433CE na allegro jest kilka ale wolałbym od klubowicza i może w dobrej kasie
  6. Tamta zimę jezdziłem w trasy na tych kołach, i sniegi i błoto, rózne warkunki naprawde i tragedi nie ma, jezdzi sie ok, wzór tez fajny, tylko jak juz sie miało 19 u siebie no to mega male sie wydają
  7. Tez ma takie koła na zime i juz nie moge na nie patrzec powiem szczerze i mam tu tylko na mysli ich rozmiar, takie małe że szok, na następna zimę chyba kupie takie ale w 19'
  8. No ja również mam z megsa, z tym wylewaniem sie zgodze podczas jezdzenia na bezdotyk, tez nie raz mi fruwały po bagazniku
  9. Guzik AUTO trzymaj 3 sekundy
  10. Żeby nie było tez na nic nie namawiam
  11. Jak do 100zł za wosk to faktycznie Fusso chyba najlpeiej wypadnie, tylko zanim wosk, potrzebujesz dobrze umyć auto więc rekawica i szampon, przydaloby się spryskac auto jakims Ironem, potem glinka z jakims poslizgiem, może byc woda z szamponem ale te poslizgi wcale nie sa drogie i z doswiadczenia powiem szczerze że wole własnie dedykowany jakis produkt niż szampon z woda, wtedy cleaner no i wosk, myslę że 300zł z hakiem powinno starczyć jesli chcesz to dobrze zrobic i żeby wosk psiedział troche a nie spłynał po miesiącu.....
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tomek napisz mi na priv ile za night breakery, wziąłbym od razu 2 sztuki
  13. Ja uzywam Auto Finesse Spritz, mam tez resztke Chemical Guys Inner Clean i polecam, jako APC stosuje Auto Finesse Total Interior Cleaner.....
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz już moge , ciśnienie zeszło to wiesz.... w ogóle Tomku to jeden bix mi mryga więc pewnie niedługo się odezwe po żarnik w dobrej cenie
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  16. W supermakecie nie dostaniesz dobrego wosku....
  17. Ja niestety nie da rady dziś, zabiegany jestem.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.