Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Dzieki Denis, cena bardzo przystepna tej mysjki więc po co przeprłacać,a możesz mi doradzić którą DA wybrać ta Lare co podałem czy Kraussa ?
  2. 40 tak jak sie należy
  3. Ten rozmiar jest dopuszczalny i prawidłowy, taka guma bedzie tez o wiele lepiej wygladała na feldze 8j, mi w B7 245 juz obcieralo przy maksymalnym skręcie na zawieszeniu 1BV, to że nie będzie tak woziło na koleinach tez prawda, OC i AC nic do tego nie ma, sam mam tez takie gumy 225/40/18 na zime na feldze 18/8j
  4. Ktoś jeszcze sie wypowie co do Moich wczesniejszych pytań ?
  5. Skłaniam sie właśnie ku polerce Kraussa ale widze że LARE ma stabilizacje obrotów, cena podobna więc to nie ma tu znaczenia dla mnie, potem na pewno pojawi się rotacja, jakis Flex czy Krauss P7 lub Rupes ale póki co wybieram między tymi dwoma
  6. Panowie bardziej zaawansowani dwa pytania: 1. Karcher K7 czy Nilfisk P160 ? kupie pianownice PA oczywiście, no chyba że coś tańszego jest warte polecenia z myjek???? 2. Polerkan LARE LITE LD09-125 DA czy Krauss DA DB-5800S Jesli chodzi o mycie to myjka posłuży do mycia dwóch aut, przynajmniej raz w tygodniu, jesli chodzi o polerke to głównie nakładanie cleanera maszynowo, usuwanie drobnych rys, ewentulanie lekkie weekendowe korekty
  7. Wzór mega, bardzo dobry wybór Tomka no i powiem szczerze że nie moge uwiezyć że tak fajnie ta guma w 235 na 9j się naciagneła, super to wygląda
  8. Kup jeszcze te wentyle ukryte , ja bardzo sobie chwale te Moje gumy czyli Vredestein Ultrac Vorti R ale własnie jest tak wielki ten rant że juz mnie drazni to, ale tylko jesli chodzi o wygląd, bo same opony naprwde świetnie sie spisują, tym bardziej jak ktos ma cięzką nogę......może jak kogos złapie to się zamienie na wiosne, na Moich przejechałem jeden sezon tylko,zobczymy, tak czy siak te co masz super wyglądają
  9. Na chwlie obecna niestety nic maszynowo nie robie, ale jestem w trakcie realizacji bardzo duzych planów i jak wszystko sie uda to w tym roku bede posiadaczem garazu w którym urzadze prawdziwe spa dla auta i wtedy na pewno wjada maszyny na stan ale póki co niestety nie mam takiej mozliwości.....
  10. Jest sztos
  11. Tu sie w ogóle mało kto pojawia
  12. Wiesz moze z igły widły.....a może nie, jeśli Robert się pytał a ten wcisnał mu kit to nie do końca w porządku.....druga sprawa to jak to zostało zrobione i pomalowane, jak zrobili dobrze i nic sie nie będzie działo to ok, a jak zorbili na szybko pod sprzedaż i zacznie cos wyłazic to beda dodatkowe koszty i tyle
  13. Ja bym oddał, tym bardziej że mało nie kosztowały.......
  14. A jak powiedział sprzedajacy ? informował o tym czy nie ?
  15. Na 99% do wymiany jest przekaznik w ECU, w ASO jakieś 100zł, chodzi o ten szary, u mnie miał numer numer 614 ale one z kazda aktualizają ida z numerm do góry, jak kupiłem nowy miał juz numer 644, pozdr
  16. Podcza gaszenia pokazuja się jakies kontrolki ?
  17. Nie ma co gadać Śliczna A5, tak na marginesie to Twoje B6 jak dla mnie to była petarda mam nadzieję że trafila w dobre ręce......
  18. Mi sie widza czarne lustra , zdecydowanie lepiej niz w kolorze
  19. Ja wolałem kupic nową, ale napewno nie dawaj do tego zakładu w Niwach gdzie magle i pompy regenrują, nieudaczniki straszne, kase, czas i nerwy przez tych korasów tylko straciłem.... B6 u nich robiłem, mieli mi regenerowac magiel, nie mieli od B6 to wstawili od B7 ale ........servtronic a otwór zaślepili gdzie powinien dojsc przewód od dynamicznego układu, efekt taki że auto gasło przy ruszaniu taki był opór na pompę, dwie lawety zapłacilem, jak fura gasła pojechałem na parking , dwa bączki i jak wy***rdolił ten zaslepiony otwór to całe auto w płynie od wspamagania, po miesiącu jak juz miałem piane i pojechałem zabrac auto to okazało się że dauny zalały różowy płyn od wspmagania......skończyło sie na kupnie nowego magla i nowej pompy, a u nich ostrą awanturą i oczywiście zwrotem kasy......także, naprawde dauny z nich niemilosierne, jeden głupszy od drugiego tam .....
  20. Wszystko pieknie ładnie tylko te plany rozbuduj
  21. No wlasnie Hugo mi wczoraj odpisał że jeszcze mieli dane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.