Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Zdecydowanie dwa wiadra z guardami, jak latasz na bezdotyk używaj tylko ich wody........
  2. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zapomniałem spytać Mojego mechaniora dlatego pytam tuta o to ciśnienie.....siedzę i łeb mi pęka , ale nie za dobrze to wygląda wszystko.....jedyne co mam nadzieję że ciśnienie będzie grało i może leje jakiś wtrysk, z dwojga złego wole to niż za chwile miałoby skończyć się na wymianie motoru, chociaż sprawdzałem wtryski co chwila, znalazłem jeszcze taki temat: http://www.a6klub.pl/a6-c6-30-tdi-wymiana-tlokow-vt20977.htm Jutro będę wiedział jakie jest ciśnienie no i co z wałkiem..... póki co komputer pokazuje zawyżone dawki na 4,5 i 6 cylindrze, z tym że w 5 najbardziej....
  3. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ogólnie tak, dziś nagle problem z odpaleniem auta, odpala ale bardzo cieżko kręci, na każdym biegu do 1500 rpm auto trzęsie się jak żyd na gównie, powyżej 2000rpm jedzie normalnie, nie kopci, świece ok,nie upalone, motor łapie powietrze, filtr powietrza bucha jak wściekły, dziś nie miałem miernika żeby zmierzyć własnie ciśnienie na cylindrach, jutro odłączę wtryski , podłączę miernik i sprawdzę jeszcze wałek rozrządu, jak będzie grało to pewnie wtryski lecą na stół, mimo że sprawdzałem i zawsze było ok, to chyba tyle z planów.....zastanawiam się jeszcze czy np świeca kiedyś tam wymieniana mogła sie upalić i wpaść do cylindra i narobić bałaganu? co myślicie? Mógłbym tak jeździć przez 2.5 roku bez problemu ? Ogólnie nic w aucie nie robiłem z wyjątkiem jednego sterownika i DPF-out, dziś miałem robić elektrykę szyb, ale zanim dojechałem do mechaniora który na co dzień ogrania w ASO Audi wyjebało się takie coś
  4. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pilna sprawa bo chyba spore koszta mi się szykują, mówiąc krótko jebie dramatem pierwsze pytanie : Jakie powinno być ciśnienie na cylindrach ? Motor wiadomo A4 B7 3.0 TDI V6 ASB znalazłem parę zdjęć czyli Felga 8J z oponą 225/40/18 ET 45 + dystans 17/5mm co daje ET 27/5 . Na tył dodał bym jeszcze tak aby było ET 20 . Dzięki Bartek, mam et 35 czyli tył 15mm, a na przód 10mm wrzucę i będzie grało.....
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok, to w takim razie czekam
  6. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To jak myślisz Bartek patrząc że na wiosnę wleci gwint, wziąć po 10mm na przód i tył ? Bo kół zimowych nie zmienię, zostawiam je.... Tak to wygląda bez dystansów teraz To z zeszłej zimy bo jeszcze Rotory mam na pokładzie
  7. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Własnie myślę mocno o tym, na wiosnę pewnie zamówię bo 50zł za 500ml gdzie Gyeon pisze o rozcienczeniu 1:10 a nawet jak by wrzucic 2:10 to się mega opłaca a patrząc na produkty Gyona których kilka już stosowałem to wątpliwości nie mam co od jakości jak juz kupisz to daj znać jak to się sprawdza.....
  8. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tomek a mam pytanie skoro tu jesteś, używałeś Gyeon q2m Clay Lube, chodzi mi o to czy faktycznie daje rade w rozcieńczaniu 1:10 ?
  9. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    225/40/18
  10. Super sprawa to oklejanie chromów wokół szyb, mega alternatywa dla bawienia się w ściąganie tego fizycznie i zakładanie czarnych.........
  11. Produktem typu Tar & Glue, może być Prickbort, Auto Finesse Oblitare lub coś pokrewnego.....
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Myślicie że to może być za dużo, jeśli chodzi o dystanse które chce ? aktualnie Rotory 19x9j et 33, zimówki 18x8j et 35 i kalkulator pokazuje że 15mm dystans trzeba aby utrzymać taki sam spas jak na Rotorach, na przód założyłbym 12mm a na tył 15mm i powinno grać, co myślicie?
  13. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No tak zapomniałem tylko ja tutaj mam taka kozę
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja nie, to hejneken
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No tak racja......no i Mizur ma zgwintowana suke
  16. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wrzuć koła na auto i zmierz. Za dużo parametrów żeby w ciemno doradzić. Jak to najlepiej zmierzyć? Bo też się przymierzam do dystansow bo tył zabrakło schowany Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  17. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Będzie za mało 15mm, ja teraz będę kupował do swojego dystanse, a mam zime 18x8j et 35 i żeby mieć koła tak osadzone jak Rotory to muszę wrzucić 15mm na tył, na przód pewnie mnie dorzucę myślę ze te 12mm starczy
  18. No widzę własnie że już masz ją u siebie, Ty Karol za dużo nie kombinuj, jak chcesz zmienić przód i żeby to dobrze wyglądało to albo zrób go na czarno albo pakuj RS lub S4
  19. Grill S-line, taki jak Twój, dokładka 160zl Zajebałem się, myślałem że pytasz o koszt dokładki ...............
  20. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Powinno być 225/40/18, a widzę masz takie same koła jak ja na zimę........
  21. Mateusz pozwoliłem sobie na mały retusz, mam nadzieje że nie będziesz zły...
  22. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zamów sobie w ASO nowy, piękny i czarny od S4 za 1200zł i będzie grało
  23. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Maskotkę sobie zawieś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.