Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Wszyscy chyba ju zapadli.......ja jestem u rodziców wiec jestem out...... Siema
  2. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No własnie sprawdzałem kategorie wagowe i chciałem pisać ze lipa będzie
  3. Mam takie u siebie.............
  4. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wysokość tu i tu -20mm materialista... zostaw sobie na pamiątkę :grin:
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Twardością Mam na sprzedaż komplet od 1BV leżą i się kurzą............
  6. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pewnie z przodu BV czy BE a tył BA
  7. Ok, podziękował
  8. Znalazłem temat u Nas na forum, rozumiem że te trzy numery aktualne ? -8R0 955 407 1P9- Ramie wycieraczki -8R0 955 425 - Wycieraczka -8K9 955 205 - Obudowa Używana odpuszczę.....
  9. Ja w sumie jej nie używam ale wygląd do mnie przemawia Sorry za ot Karol ale Shakal potrzebuje jakiś numer części czy ma być po prostu Q5 np ta: http://allegro.pl/ramie-wycieraczki-tyl-audi-q5-8r0-i6565575430.html
  10. Karol ta wycieraczka pasuje p&p ?
  11. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To moje obecne zimówki: felga 18x8j et35 i opona 225/40/18 - Nankang Snow Viva 2
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    1BV, czyli to samo co BE
  13. Może coś ogarnę fotograficznie niedługo co by wrzucić coś nowego, ale nie mam czasu póki co...... Co tam w ogóle ?
  14. Tylko do tego bym spróbował glinkę........natomiast Andrzej jeśli nie czujesz się pewnie poszukaj dobre studio detailingowe, być może nałożenie maszynowo dobrego cleanera już wystarczy....
  15. Ja bym spróbował najpierw, Tenzi BetoRast a potem wyglinkować, jak nie pomoże to polerka ale wybrałbym zamiast zwykłego lakiernika profesjonalne studio detailingowe i powinno grac
  16. Siema ................................................................
  17. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jest nowy pomysł ?
  18. Mam chyba środek na podobe, ale używam go tylko do plastików zewnętrznych. http://allegro.pl/autoglym-bumper-care-zel-do-plastikow-325-ml-i6307511717.html Takie cudo, wydaje mi się że ta sama zasada działania, ale nie wiem czy to nakładać na uszczelki ... Chyba wybiorę coś bardziej do uszczelek A swoją drogą nawet dobry ten AG do plastików ^^ Sonax ma jeszcze coś do uszczelek typowo, albo tutaj kup , maja tego 1zEinshett : https://detailingpro.pl/zabezpieczenie/735-1z-einszett-gummi-pflege-100ml-sztyft-do-uszczelek.html
  19. Panowie Auto Finesse Fusion czy mieliście okazje już tym smarować ? Jakieś doświadczenia i opinie ?
  20. Auto Finesse Revive, Poorboys World Trim Restorer, zanim położysz wyczyść bardzo dobrze te uszczelki
  21. Dziękuję Jędruś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.